Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

PKS 2011/01/24 19:11 #7775

  • Maaarcinek87
  • Maaarcinek87 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 46
  • Otrzymane podziękowania: 0
chcialbym poruszyc pewna sprawe ktora mnie nurtuje od dluzszego czasu a mianowice fakt iz Jadac autobusem Transhandu kupujac bilet u kierowcy ponosisz oplate Manipulacyjna w wysokosci 0,80gr.a ja sie pytam z jakiej racji skoro na tym dworcu pks niema nawet poczekalni ani toalet.pks Gorzów Wlkp.Zielona Góra niepobieraja tej oplaty bo ona jest poprostu niezgodna z prawem.Ostatnio jechalem z dzieckiem ktore ma 2 Lata kierowca wydal bilet bezplatny na dziecko za ktory musialem zaplacic oplate manipulacyjna w wysokosci 0,80.wiec ja sie teraz pytam bilet bezplatny ma kosztowac 0.80gr skoro jest bezplatny.czy to jest zgodne z prawem????jak myslicie?????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/26 11:23 #7790

  • Maciej S.
  • Maciej S. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
wiem wiem o co chodzi z pewnych zrodel wiem ze te pieniazki z oplaty manipulacyjnej nie trafiaja do kieszeni kierowcy ktory wydaje bilet tylko do kabzy prezesa.wiec z jakiej kurde racji jest pobierana ta oplat.w oparcie o przepisy wydaje sie ze to co robi w tej chwili transhand jest nielegalne w latach 2000-2005 pks gorzow wielkopolski przegrał sprawe w sadzie,gdzie wyrok brzmial:
...nakazuje od dnia uprawomocnienia sie wyroku niepobierac oplaty manipulacyjnej w wysokosci 0,70gr w przypadku zakupu biletu przez pasazera w czasie otwarcia kasy biletowej...oplate manipulacyjna nałozono dlatego iz kasjerka transhandu prawdopodobnie jest na tzw.prowizji od sprzedazy im wiecej sprzeda tym wiekszy zysk ma a nikt niechce kupowac biletu u kierowcy poniewaz jest drozszy o okolo 0,80gr :angry: wiec co za tym idzie leca do kasjerki a jak nie to dodatkowe pieniazki ida dla prezesa.a na tym pseudo dworcu to niema sie nawet gdzie wysrac zaprzeproszeniem... :dry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/26 11:26 #7791

  • Maciej S.
  • Maciej S. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
jeszcze jedno masz racje marcinek brak toalet po cos biora ta oplate manipulacyjna ale widac ze nawet na toi toi nie stac B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/26 13:13 #7792

  • Góral
  • Góral Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 0
Prowizja z biletów trafia do prezesów i zarządu Transhand, też tak mi się wydaje, przecież oni i ich dzieci muszą jeździć dobrymi autami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/26 15:48 #7795

  • diag112
  • diag112 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Naszemu PKS TRANSHAND po prostu brakuje konkurencji. Cena biletów co do jakości usług jest zbyt wysoka. Jestem studentem i dojeżdżam na uczelnie pociągiem. często jest tak ze pociąg wjeżdża w Rzepinie na dworzec a autobus odjeżdża... zazwyczaj przed godzina odjazdu ! A potem dziwią sie ze mało ludzi jeździ autobusami. Zobaczcie na przystanki autobusowe... straszą swoim wyglądem... dobry przykład przystanek w Kunowicach... brudny, śmierdzi i cały wymazany... aż zal na niego patrzeć!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/27 10:40 #7799

  • Maaarcinek87
  • Maaarcinek87 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 46
  • Otrzymane podziękowania: 0
diag112 masz racje pkp przewozy regionalne bilet na trasie kunowice slubice 4,00 mozesz poprosic o bilet w taryfie sasiedzkiej i kosztuje 3,50 a bilet transhandu na tej samej trasie kosztuje 7,50 i mozesz poprosic o wysadzenie jak sie niepodoba:(bilet na trasie slubice cybinka transhand 8,00 pks zielona gora 7,40 albo 7,50.raptem 28 km na oko.bylem jais czas temu w lublinie na trasie lublin Łeczna bilet kosztuje 3,50 na 26 km(cennik przewozy osobowe pks lublin łecz trans blacha przewozy osobowe:)a swoje pensje pewnie wyzsze niz tysiac......

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/28 09:43 #7813

  • Maciej S.
  • Maciej S. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
ciekaw jestem co sobie mysla pracownicy transhand jak to czytaja a szczegolnie prezes ktory zgarnia za to wszystko kase...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/28 11:57 #7815

  • bebe
  • bebe Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
a skad ty wiesz ze prezes zgarnia cala kase? znasz go?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/28 18:22 #7821

  • Maciej S.
  • Maciej S. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
znam pana Tadeusza Jacka dobrze.i wiem o co tutaj chodzi.na telefoniczne zapytanie na jakiej podstawie pobierana jest opłata osoba ktora miala byc kompetentna odlozyla słuchawke...ciekawe kto odebral szary pracownik czy moze ktos z wyzszej połki??? :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/29 22:37 #7835

  • Maaarcinek87
  • Maaarcinek87 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 46
  • Otrzymane podziękowania: 0
ciekawe na co ida pieniadze z oplaty manipulacyjnej na te niby nowe autobusy z zagranicy co polonie nimi woza ostatnio zaopatrzyli sie w scanie ktora jezdzi kierowca z gadkowa.albo teki mercedes przerobiony na osobowy z furgonetki jakiejs dziwnej...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/29 22:42 #7837

  • Maaarcinek87
  • Maaarcinek87 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 46
  • Otrzymane podziękowania: 0
i do tego jeszcze taki mały przystanek w godzinach szczytu jest tam autobus na autobusie nie maja gdzie parkowac pojazdow transhandu a co dopiero autobosow przyjezdnycj bardzo czesto autobus transhandu wieczorem stoi na placu miedzy netto a cpn.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/30 14:54 #7844

  • Maciej S.
  • Maciej S. Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
szanowny panie prezesie ptth transhand zapraszamy do dyskusjii

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/30 16:50 #7846

  • teerka
  • teerka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
ciekaw jestem czy prezes dołączy do dyskusjii...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/30 16:53 #7847

  • teerka
  • teerka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
ciekawa jestem miało byc

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:PKS 2011/01/31 09:27 #7871

  • Maaarcinek87
  • Maaarcinek87 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 46
  • Otrzymane podziękowania: 0
to prawda te pseudoautobusy przerobione z dostawczych woża ludzi jak bydlo zimno tam i wszystko sie trzesie szyby siedzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.