Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/03 14:19 #13341

  • tomasz74
  • tomasz74 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam wszystkich internautow,
wkrotce przeprowadzam sie z corka do waszego pieknego miasta, chce sie dowiedziec czy sa w Slubicach miejsca i jakie? Gdzie lepiej nie zachodzic. Na ile bezpiecznie jest noca bo bede musial wyjezdzac do pracy .Czy ulica nadodrzanska jest spokojna ? Dziekuje z gory za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/03 15:54 #13342

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
jest jak w każdej mikromieścinie. spokojnie dopóki coś się nie wydarzy.
należy zachować rozsądek i nie spać przy otwartych drzwiach.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/06 08:28 #13351

  • dżozef
  • dżozef Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 62
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nadodrzańska jest ok. Nie ma takiej shizy jak na Paderewskiego. Generlanie obecne Słubice są naprawdę bezpieczne, kiedyś pamiętam było z tym gorzej. Spokojnie przyjeżdżaj, zapraszamy :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/06 20:42 #13369

  • marcin.rajczak
  • marcin.rajczak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, Słubice to naprawdę spokojne miasto :cheer: oczywiście jak wszędzie znajdzie się kilka osobistości, ale jak się nie obraca w złym towarzystwie to się złych rzeczy na co dzień nie widzi ani nie słyszy :P Ale oczywiście jak w każdej małej miejscowości sąsiedzi wiedzą więcej o tobie jak ty sam :D Życzę miłego pobytu w naszym mieście

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/07 07:00 #13372

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
zgadzam się z Tobą ,a co do paderki to też jest ok ,pijaczków trochę ,młodzieży duzo ale ogólnie bez strachu nic złego się nie dzieje . :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/08 09:17 #13389

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Bardzo niebezpieczne miasto bo np. w sądzie pracują ludzie bez wykształcenia ( przynajmniej tak było jeszcze kilka lat temu). Jest to o tyle niebezpieczne, że będąc np.ofiarą przestępstwa lub potrzebując rozwiązania swoich problemów w sposób prawny, kiedy jest zagrożone Pana zdrowie lub nawet życie, nie spotka się Pan w tym mieście ze sprawnym i profesjonalnym działaniem organów prawnych, które w określonych sytuacjach powinny podjąć fachowe działania i decyzje. Dodatkowo prowincjonalizm i małomiasteczkowe koneksje jak najbardziej widać w slubickim wymiarze sprawiedliwości a często nawet znaczenie mają tutaj plotki. Dlatego nie życze w tym mieście czy powiecie być np. ofiarą przestępstwa. To z czym Pan się może spotkać ze strony osób pracujących np. w słubickim sądzie to oprócz dramatycznego doświadczenia jakim jest przestępstwo, to dodatkowe traumatyczne przeżycia jakim są ludzie pracujący w sądzie w Słubicach, z bardzo nieprofesjonalnym podejściem a często nawet bez wykształcenia wyższego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/08 10:50 #13390

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
wielkie mi co. toż to opis Polski właśnie, Słubice doskonale się wpisują pod tym względem w tradycję administracji krajowej. wręcz wzorowo.

irka napisał: Bardzo niebezpieczne miasto bo np. w sądzie pracują ludzie bez wykształcenia ( przynajmniej tak było jeszcze kilka lat temu). Jest to o tyle niebezpieczne, że będąc np.ofiarą przestępstwa lub potrzebując rozwiązania swoich problemów w sposób prawny, kiedy jest zagrożone Pana zdrowie lub nawet życie, nie spotka się Pan w tym mieście ze sprawnym i profesjonalnym działaniem organów prawnych, które w określonych sytuacjach powinny podjąć fachowe działania i decyzje. Dodatkowo prowincjonalizm i małomiasteczkowe koneksje jak najbardziej widać w slubickim wymiarze sprawiedliwości a często nawet znaczenie mają tutaj plotki. Dlatego nie życze w tym mieście czy powiecie być np. ofiarą przestępstwa. To z czym Pan się może spotkać ze strony osób pracujących np. w słubickim sądzie to oprócz dramatycznego doświadczenia jakim jest przestępstwo, to dodatkowe traumatyczne przeżycia jakim są ludzie pracujący w sądzie w Słubicach, z bardzo nieprofesjonalnym podejściem a często nawet bez wykształcenia wyższego.

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/08 12:54 #13391

  • Gosc25
  • Gosc25 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 2
hahahahah dokładnie to samo pomyślałam :)

Całyczas Miłomi napisał: wielkie mi co. toż to opis Polski właśnie, Słubice doskonale się wpisują pod tym względem w tradycję administracji krajowej. wręcz wzorowo.

irka napisał: Bardzo niebezpieczne miasto bo np. w sądzie pracują ludzie bez wykształcenia ( przynajmniej tak było jeszcze kilka lat temu). Jest to o tyle niebezpieczne, że będąc np.ofiarą przestępstwa lub potrzebując rozwiązania swoich problemów w sposób prawny, kiedy jest zagrożone Pana zdrowie lub nawet życie, nie spotka się Pan w tym mieście ze sprawnym i profesjonalnym działaniem organów prawnych, które w określonych sytuacjach powinny podjąć fachowe działania i decyzje. Dodatkowo prowincjonalizm i małomiasteczkowe koneksje jak najbardziej widać w slubickim wymiarze sprawiedliwości a często nawet znaczenie mają tutaj plotki. Dlatego nie życze w tym mieście czy powiecie być np. ofiarą przestępstwa. To z czym Pan się może spotkać ze strony osób pracujących np. w słubickim sądzie to oprócz dramatycznego doświadczenia jakim jest przestępstwo, to dodatkowe traumatyczne przeżycia jakim są ludzie pracujący w sądzie w Słubicach, z bardzo nieprofesjonalnym podejściem a często nawet bez wykształcenia wyższego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/09 11:26 #13408

  • marcin.rajczak
  • marcin.rajczak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
słubice są bezpiecznym i fajnym miasteczkiem w którym można zamieszkać bez większych problemów....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/09 12:39 #13419

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1

irka napisał: Bardzo niebezpieczne miasto bo np. w sądzie pracują ludzie bez wykształcenia ( przynajmniej tak było jeszcze kilka lat temu). Jest to o tyle niebezpieczne, że będąc np.ofiarą przestępstwa lub potrzebując rozwiązania swoich problemów w sposób prawny, kiedy jest zagrożone Pana zdrowie lub nawet życie, nie spotka się Pan w tym mieście ze sprawnym i profesjonalnym działaniem organów prawnych, które w określonych sytuacjach powinny podjąć fachowe działania i decyzje. Dodatkowo prowincjonalizm i małomiasteczkowe koneksje jak najbardziej widać w slubickim wymiarze sprawiedliwości a często nawet znaczenie mają tutaj plotki. Dlatego nie życze w tym mieście czy powiecie być np. ofiarą przestępstwa. To z czym Pan się może spotkać ze strony osób pracujących np. w słubickim sądzie to oprócz dramatycznego doświadczenia jakim jest przestępstwo, to dodatkowe traumatyczne przeżycia jakim są ludzie pracujący w sądzie w Słubicach, z bardzo nieprofesjonalnym podejściem a często nawet bez wykształcenia wyższego.


jak w mordę strzelił!
jesteś ofiarą przestępstwa - chowaj się bo albo wymiar sprawiedliwości cię potraktuje nieprofesjonalnie albo pół miasta będzie o tym wiedziało a tacy co nia mają nic do roboty tylko siać ploty jeszcze dołożą swoje

nie daj być tu ofiarą szczególnie takiego przestępstwa które dodatkowo obwarowane jest społeczną mentalnością która staje po stronie sprawców nie ofiar - piję tutaj do przestępstw seksualnych na przykład - bo jeszcze można dostać etykietkę "tego/tej która/y sam/a się prosił/a" która zostanie już praktycznie na amen

nie ma tu w ogóle możliwości profesjonalnej terapii dla ofiary przestępstwa, bo Ośrodek Interwencji Kryzysowej zapewnia tylko pomoc doraźną

nie daj jeśli ktoś tu zrobi coś społecznie nieakceptowanego, np. kobieta miała wielu partnerów seksualnych, zaszła w ciążę na imprezie zakrapianej alkoholem; mężczyzna siedział kilkanaście lat w więzieniu - jak wyżej, ryzyko etykietki której nie da się zdjąć

masz kontrowersyjny sposób na życie - etykietka

leczysz się u psychiatry - zaraz pół osiedla wie i nieważne że może to być depresja, i tak plotusy powiedzą "świr" - i do pracodawcy że dotrze to pewne jak w banku prędzej czy później

plusem jest tu solidarność wobec problemu tyczącego wszystkich - mi z dzieciństwa zapadła solidarność sąsiedzka podczas powodzi z 1997 roku

ogółem, wyjechałam stąd bo mnie drażniła ta mentalność małej miejscowości i wszystkowiedzący sąsiedzi, dopiero potem: bo w większej miejscowości są większe możliwości zatrudnienia

nie daj jakbym tu w sposób otwarty mówiła że jestem feministką, otwartą na sprawy "tabu", mającą nietradycyjny pogląd na rolę kobiety i mężczyzny w rodzinie - musiałam się ukrywać bo zaraz by mnie sąsiedzi zjedli

a Zielona Góra mi daje właśnie to, że tu mogę - tak, tu mogę w pełni się uzewnętrznić, tu mam możliwości rozwijania swojego feministycznego zapędu


jeśli mam być szczera - zmień człowieku plany, nie przyjeżdżaj tutaj!!!

ps. do forumowych mądrali - jestem lewicową pyskatą s**ą typu Ruch Palikota

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez zajączek.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/09 14:57 #13421

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
zajączek w wielkim mieście- sugerowany tytuł twojej biografii. prowincjonalizm jest charakterystyczny dla prowincji właśnie i nic w tym dziwnego, a jeśli zdanie o sobie i swoje życie budujesz na opinii innych, ulegając im, to zielonogórksa metropolia nie jest tu lekarstwem. ogarnij się i przestań oglądać na to co myśli sąsiad albo pani w kiosku.

zajączek napisał:

irka napisał: Bardzo niebezpieczne miasto bo np. w sądzie pracują ludzie bez wykształcenia ( przynajmniej tak było jeszcze kilka lat temu). Jest to o tyle niebezpieczne, że będąc np.ofiarą przestępstwa lub potrzebując rozwiązania swoich problemów w sposób prawny, kiedy jest zagrożone Pana zdrowie lub nawet życie, nie spotka się Pan w tym mieście ze sprawnym i profesjonalnym działaniem organów prawnych, które w określonych sytuacjach powinny podjąć fachowe działania i decyzje. Dodatkowo prowincjonalizm i małomiasteczkowe koneksje jak najbardziej widać w slubickim wymiarze sprawiedliwości a często nawet znaczenie mają tutaj plotki. Dlatego nie życze w tym mieście czy powiecie być np. ofiarą przestępstwa. To z czym Pan się może spotkać ze strony osób pracujących np. w słubickim sądzie to oprócz dramatycznego doświadczenia jakim jest przestępstwo, to dodatkowe traumatyczne przeżycia jakim są ludzie pracujący w sądzie w Słubicach, z bardzo nieprofesjonalnym podejściem a często nawet bez wykształcenia wyższego.


jak w mordę strzelił!
jesteś ofiarą przestępstwa - chowaj się bo albo wymiar sprawiedliwości cię potraktuje nieprofesjonalnie albo pół miasta będzie o tym wiedziało a tacy co nia mają nic do roboty tylko siać ploty jeszcze dołożą swoje

nie daj być tu ofiarą szczególnie takiego przestępstwa które dodatkowo obwarowane jest społeczną mentalnością która staje po stronie sprawców nie ofiar - piję tutaj do przestępstw seksualnych na przykład - bo jeszcze można dostać etykietkę "tego/tej która/y sam/a się prosił/a" która zostanie już praktycznie na amen

nie ma tu w ogóle możliwości profesjonalnej terapii dla ofiary przestępstwa, bo Ośrodek Interwencji Kryzysowej zapewnia tylko pomoc doraźną

nie daj jeśli ktoś tu zrobi coś społecznie nieakceptowanego, np. kobieta miała wielu partnerów seksualnych, zaszła w ciążę na imprezie zakrapianej alkoholem; mężczyzna siedział kilkanaście lat w więzieniu - jak wyżej, ryzyko etykietki której nie da się zdjąć

masz kontrowersyjny sposób na życie - etykietka

leczysz się u psychiatry - zaraz pół osiedla wie i nieważne że może to być depresja, i tak plotusy powiedzą "świr" - i do pracodawcy że dotrze to pewne jak w banku prędzej czy później

plusem jest tu solidarność wobec problemu tyczącego wszystkich - mi z dzieciństwa zapadła solidarność sąsiedzka podczas powodzi z 1997 roku

ogółem, wyjechałam stąd bo mnie drażniła ta mentalność małej miejscowości i wszystkowiedzący sąsiedzi, dopiero potem: bo w większej miejscowości są większe możliwości zatrudnienia

nie daj jakbym tu w sposób otwarty mówiła że jestem feministką, otwartą na sprawy "tabu", mającą nietradycyjny pogląd na rolę kobiety i mężczyzny w rodzinie - musiałam się ukrywać bo zaraz by mnie sąsiedzi zjedli

a Zielona Góra mi daje właśnie to, że tu mogę - tak, tu mogę w pełni się uzewnętrznić, tu mam możliwości rozwijania swojego feministycznego zapędu


jeśli mam być szczera - zmień człowieku plany, nie przyjeżdżaj tutaj!!!

ps. do forumowych mądrali - jestem lewicową pyskatą s**ą typu Ruch Palikota

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/10 05:23 #13428

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
wiedziałam że coś takiego padnie...

nie mam zamiaru wywalać tutaj swoich faktów z przeszłości... po co, by dać pole do popisu plotusom którzy zapewne też czytają to forum?

osobiście znam przykłady gdy z powodu nieochrzczonego dziecka rodzice byli dyskryminowani

z dzieciństwa pamiętam że kiedyś w parku przy ulicy x jakaś nastolatka została zgwałcona i zaraz cała ulica o tym wiedziała

albo że ludzie z ulicy y chcieli sprać pedofila z ich ulicy który miał wyjść na wolność (a jak czuła się ofiara...)

cała ulica z wiedziała że chłopak b poszedł siedzieć za pobicie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/10 06:47 #13429

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
no i nie zrozumiałaś. spróbujmy jeszcze raz.
nie kwestionuję małomiasteczkowości Słubic, nawet ja podkreślam. problemem jest układanie sobie życia pod opinie innych. nie lubią mnie i plotkują- tragedia, wezmę i wyjadę z miasta tak bardzo jestem przejęta. żałosne. dorośnij i przestań się oglądać na innych, całego świata nie zadowolisz. jeśli ktoś przejmuje się tym co myśli sąsiad o jego niechrzczonym dziecku i z tego powodu ma stres i chce się przeprowadzać to jest idiotą. trzeba żyć w zgodzie ze sobą (w poszanowaniu prawa oczywiście) i tyle, a takie oglądanie się na innych świadczy właśnie o , za przeproszeniem, wiejskiej mentalności i daje pożywkę plotkarzom i tym podobnym.

zajączek napisał: wiedziałam że coś takiego padnie...

nie mam zamiaru wywalać tutaj swoich faktów z przeszłości... po co, by dać pole do popisu plotusom którzy zapewne też czytają to forum?

osobiście znam przykłady gdy z powodu nieochrzczonego dziecka rodzice byli dyskryminowani

z dzieciństwa pamiętam że kiedyś w parku przy ulicy x jakaś nastolatka została zgwałcona i zaraz cała ulica o tym wiedziała

albo że ludzie z ulicy y chcieli sprać pedofila z ich ulicy który miał wyjść na wolność (a jak czuła się ofiara...)

cała ulica z wiedziała że chłopak b poszedł siedzieć za pobicie...

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/10 16:54 #13439

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
całycza smiłomi,zgadzam się z Toba w 100%- a zajaczek ma chyba jakieś problemy,kompleksy..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/10 17:03 #13440

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
szanuję Cie zajączek za to ze masz swoje "JA",swoje poglady,że jesteś nowoczesna,otwarta na sprawy tabu...ale po jaka kur....we uciekłas stąd,przejmujesz sie opinia innych...to znaczy że jestes tez tchórzem.Ja bym celowo manifestowała swoje poglady itp aby własnie pokazac jaka jestem..a Ty zwiałaś do ZIELONEJ GÓRY,HEHEHE..na wszelkie ploty i dociekania sasiadów,znajomych to wiesz co się mówi: nie interesuj się,bo kociej mordy dostaniesz",morda w kubeł i koniec gadki...tez nienawidzę plotkarzy,obgadywania itp...a mam to nieszczescie że np pracuję w takim otoczeniu.Dziewczyno,nie bierz tak do siebie co inni myslą,co powiedzą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3