Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/12 17:23 #13469

  • zibiz
  • zibiz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam , takie niebezpieczne te Słubice to nie są , zależy co masz na myśli . Jak sam będziesz szukał guza to i w Watykanie możesz dostać w mordę. Nie zapominaj jednak , że jest to małe miasteczko , w zasadzie wszyscy się znają i jeden drugiego obserwuje , Zawiść , zakłamanie, obłuda , spotkasz się z tym na każdym kroku , fałszywa uprzejmośc. Będziesz musiał nauczyć się tu żyć . A tak w zasadzie to spoko. Powodzenia Z

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/15 19:18 #13539

  • hard wind
  • hard wind Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
"Czy sa w Slubicach miejsca ?" ... :huh:
Nie w Słubicach nie ma miejsc , są tylko przestrzenie :laugh:
A tak na serio, to jak to mówią jak ktoś ma pecha to i w drewnianym kościele cegła może na głowę spaść.
Ogólnie Nadodrzańska to spoko okolica (nie wiem w jakim wieku jest Twoja córka) ale nie radziłbym nastolatce samej chodzić po wale wieczorami. Zawsze mogą tam siedzieć jakieś pijaczki czy naćpane małolaty szukające zaczepki :) Słubice to małe miasteczko więc nie ma tu czegoś takiego jak osiedla strzeżone ale też nie ma co panikować ,że za każdym rogiem czeka psychol z nożem ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/17 16:40 #13568

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
hard wind, a ja nie radzę po wale chodzić wieczorami pojedynczo, nie tylko kobietom; facet może przecież w łeb zarobić od tych pijaczków...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/27 22:15 #13667

  • mar811
  • mar811 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 1
Heh na wale zawsze przesiadywali mlodzi gniewni z piwkiem I pijaczki ale nigdy nie zauważyłam problemu....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/28 18:25 #13708

  • marcin.rajczak
  • marcin.rajczak Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 0
tam chyba każdy rodowity słubiczanin przesiadywał...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/28 21:27 #13731

  • hard wind
  • hard wind Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
"Heh na wale zawsze przesiadywali mlodzi gniewni z piwkiem I pijaczki ale nigdy nie zauważyłam problemu.... "
Owszem , zawsze ;) Ale z drugiej strony choroby też istnieją od zawsze ale czy niosą za sobą coś dobrego ? Sory ,że takie porównanie ale trochę mnie dziwi ,że dla Ciebie to takie nic. Nawet jeśli nikogo nie zaczepiają (a zaczepiają) to naćpana gówniarzeria czy "ławkowi pijacy'' raczej mi sie dobrze nie kojarzą ...Zdaje się ,że nawet kilka miesięcy temu widziałem tam tłukące sie po pijaku dziewczyny. Oczywiście ta pijana czy naćpana(kto wie) zaczepiła z koleżaneczkami tą trzeźwą...Cieszę się ,że Ciebie nigdy nic złego nie spotkało ale twierdzenie ,że nie ma problemu to teza trochę do przodu... :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/28 21:33 #13735

  • mar811
  • mar811 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 1
To zadzwoń na policję i niech coś z tym zrobią albo sam coś z tym zrób jeżeli przeszkadza ci pijana młodzież zapewne ty nigdy nie piles

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/28 21:53 #13740

  • hard wind
  • hard wind Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie twierdzę ,że należy sie zabarykadować w domu i w ogóle na wał nie chodzić ale akurat wieczorem a już szczególnie w weekend lepiej jest chodzić tam w grupie niż w pojedynkę.
Mój post był zresztą skierowany do bodajże ojca dziecka , który pytał sie odnośnie tej ulicy więc napisałem co wiedziałem :)

A Ty sie moje droga tak nie unoś...Mój stosunek do alkoholu to tylko i wyłącznie moja sprawa, choć jak już Cie to tak ciekawi to wolę pić w pubie lub domu. Jest subtelna różnica pomiędzy abstynencją, normalnym piciem a ławkowym pijaństwem.
Co do Policji to różnie można na nich liczyć , choć w ostateczności znam numer. Może Ty byś sie chętnie dołączyła do tych naćpanych smarków ,że ich tak bronisz , nie wiem :) I w porównaniu do Ciebie nie będę na podstawie postów wysuwać wniosków co do Ciebie bo Cie nie znam ( i może niech tak zostanie ;) ) Miłego ! ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/28 22:00 #13742

  • mar811
  • mar811 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie nie przyłącze sie do nich i nie twierdzę że każde dziecko na wale po zmroku jest pijane i nacpane .... I jak możesz to wytłumaczy czym sie różni picie w pubie od tego na ławce skoro i tak wracasz pod wpływem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mar811.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/28 22:15 #13744

  • hard wind
  • hard wind Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie piszę o dzieciach ( dziecko na wale po zmroku :huh: ?) Bardziej mi chodzi o młodzież (którą na upartego też można nazywać dziećmi (12- 18 lat) ) i ludzi młodych od 18 lat wzwyż. Nie twierdzę ,że każdy ale w znaczniej większości , szczególnie w weekendy mozna tam spotkać znacznie więcej naćpanych i pijanych niż "potencjalnych wielbicieli nadrzecznego pejzażu po zachodzie słońca". Przeciwne twierdzenie to zakładanie klapek na oczy. A teraz naprawdę życzę Ci dobrej nocy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/08/28 22:22 #13745

  • hard wind
  • hard wind Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Nie wyświetliła mi się druga część Twojego postu (dopiero teraz widzę) . Moja droga ...można wracać pod wpływem i pod wpływem. Jeśli rozumiesz co mam na myśli. Nie jestem przeciwnikiem picia w plenerze ale pod warunkiem ,że nie zaczepia sie przypadkowych przechodniów a to był mój główny zarzut na samym początku "zaczepiający pijaczki" a nie samo picie w sobie piwa. Dobranoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/10/07 10:26 #14274

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Nie wiecie czy Sąd w Słubicach zgodnie z wprowadzoną niedawno reformą przez Pana Ministra Gowina, straci swój dotychczasowy status i stanie się zamiejscowym wydziałem jakiegoś większego sądu? Powinno tak się stać bo do prestiżu i profesjonalizmu brakuje tu jeszcze bardzo wiele. Ale zdaje się, że w reformie przyjęto takie kryteria jak liczba sędziów orzekających w sądzie rejonowym. Tylko nie wiem czy kryterium 9 sędziów dotyczy całego sądu, czy poszczególnych wydziałów? I jak to kryterium się ma w odniesieniu do Sądu w Słubicach? No czas najwyższy na zmiany, bo Sąd to porównywalna odpowiedzialność jak szpital, za zdrowie i życie człowieka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/10/07 10:48 #14275

  • misia123
  • misia123 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 75
  • Otrzymane podziękowania: 4
najlepiej to zlikwidowac sąd w Słubicach ,mimo ze dopiero co go wybudowali - a co tam , na sprawy wysyłac do Gorzowa czy jeszcze lepiej , tak jak ze szpitalem niby jest ale jak cos to proszę jechac z dzieckiem do Gorzowa oby nie dalej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez misia123. Powód: zle zrozumialam pytanie

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/10/07 11:21 #14276

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
Irka, odnoszę wrażenie, że masz jakąś traumę w związku z Sądem w Słubicach. Najlepiej w takim razie interweniować u prezesa Sądu, złożyć skargę, zażalenie, ostatecznie napisać do ministra.
Nie sądzę, żeby słubicki SR stracił na swojej randze (przede wszystkim wielkość naszego powiatu i najbliższy sąd rejonowy chyba w Krośnie Odrzańskim, a ponadto nowy gmach).
Odrębną sprawą są kwalifikacje kadr. Nie sądzę, aby strażnik sądowy, czy konserwator musiał mieć wyższe wykształcenie. Co do pozostałej kadry - pewnie prezes nie pozwoliłby sobie na zatrudnienie osoby bez kwalifikacji, ale oczywiście nie zawsze kwalifikacje idą w parze z kompetencjami.
Podsumowując, uogólnianie nie jest dobre, a jeśli masz uwagi do konkretnych osób-najlepiej interweniować u prezesa lub jego zwierzchników.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kreplas.

Odp: Bezpieczenstwo w Slubicach. 2012/10/07 11:25 #14277

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
A co do bezpieczeństwa w Słubicach - nie mam żadnych uwag. Jest jak w większości miasteczek tej wielkości. Jak się nie szuka guza to się go raczej nie znajdzie. Nawet ilość kradzieży samochodów spadła drastycznie, jeśli porównamy to do przełomu wieków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3