Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/03 23:01 #2748

  • welea
  • welea Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
kasa pkp jest chyba w banku pko bp
przynajmniej kiedys byla

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/04 11:38 #2751

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Przejazd Słubice Frankfurt 10 zł u konduktora. Od Rzepina możesz kupić. Jeśli chodzi o cenę biletu grupowego na stacji Frankfurt ( do Berlina ) to nikt Ci nie pomoże, zależy ona od wielkości grupy , wieku ( szkolne ) orez dnia tygodnia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/04 11:57 #2753

  • bigmac
  • bigmac Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
welea w pko juz ładnych pare lat nie ma kasy pkp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/04 12:40 #2754

  • welea
  • welea Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
bigmac napisał:

welea w pko juz ładnych pare lat nie ma kasy pkp.


ups

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/20 14:26 #2953

  • Krzysiek
  • Krzysiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Piszecie bzdury przecież przejściówka ze Słubic do Frankfurtu kosztuje (gdzieś tu miałem bilet) hmm studencki za dwa 2,8zł czyli normalny za 1 osobę nie powinien być droższy niż 3zł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/22 19:20 #2971

  • Ala
  • Ala Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hej wszystkim! Wybieram sie z Berlina do Frankfurtu i planowalam podejsc do Slubic na dworzec aby stamtad pojechac do Poznania. Niestety nie mam przy sobie polskich zlotowek (jedynie karta). Czy istnieje mozliwosc aby wyplacic pieniadze z bankomatu gdzies w poblizu stacji PKP w Slubicach i czy to dobry pomysl aby przejsc z dworca z Frankfurtu do Slubic (bede miala na to ok 20 min). Dziekuje z gory za pomoc. Pozdrawiam wszystkich podrozujacych:)!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/22 21:16 #2973

  • home
  • home Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ala nie zdazysz w 20 min na piechote przejsc z Dworca PKP we Frankfurcie na dworzec Slubicki.
Najlepiej bedzie Ci wziasc Taxi, jezeli wezmiesz niemiecka Taxi to do samej granicy zaplacisz gdzies z 5-7€ (ja placilam w tych granicach), ale musialabys przez most przejsc i dojsc do dworca ( co jest w 20 min niemozliwe liczac jeszcze jazde Taxi).
Takze pomysl o zamowieniu Taxi Slubickiej, mozesz zrobic to telefonicznie, przyjada po Ciebie na dworzec we Frankfurcie i odwioza do Slubic, bedzie rowniez troche taniej niz Taxi niemieckie.
Po drodze moze taksowkarz zahaczyc o PKO abys wyplacila sobie z bankomatu pieniadze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/22 23:24 #2974

  • berlinianka
  • berlinianka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam :)


Ktos tu pytal o przejsciowke-wlasnie pare tygodni temu placilam 4 zl...jadac Poznania..dodam bilet byl normalny...

aha z Frankfurtu do Poznania jezdzi polski normalny pociag dwa razy dziennie...www.bahn.de/p/view/index.shtml tu latwo znalesc polaczenie..
zapomnialam ile kosztuje bilet ale wiem ze byl tani,no chyba ze chcesz jechac EC to wtedy kosztuje podajze 45€

ktos jeszcze pytal o pociagi do Berlina
wszystkie pociagi do Berlina jada w kierunku---Magdeburg i Branderburg...jezdza przez caly dzien co 26 minut...tzn.od godz wczesno porannych ( chyba pierwszy wyrusza o godz.3:50)...do godziny 2:00 chyba ze cos sie zmienilo;)
bilet normalny kosztuje w jedna strone na jedna osobe 9,10€....grupowa tzw.branderburger ticket do 5 osob -27€...na ten bilet jezdzilo sie w weekendy i wieczorami kazdego dnia po 20stej
jednak warto sie jeszcze upewnic w Info......aha bilety te mozna kupic we Frankfurcie w kasie lub automacie...to samo w Berlinie---pociagi jadace w kierunku FF to pociag jadacy do Eisenhüttenstadt, Warszawa Centralna( tutaj EC-i drozszy bilet), i Frankfurt-Oder:)

mam nadzieje ze wiele sie niezmienilo:)
zycze milej podrozy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/22 23:34 #2975

  • berlinianka
  • berlinianka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ala kup sobie bilet w Berlinie na regionalny do Berlina...dostosuj sobie czas do pociagu jadacego z Frankfurtu do Poznania( ten regionalny polski pociag ktory rozpoczyna swoj bieg wlasnie w FF i jedzie przez stacje w Slubicach)...odjazd. 9:19 przyjazd 12:18 ( w tym przesiadka w Zbaszynku)..
rozklad-pkp.pl/query.php/pn?q=pl/node/14....1248297921&OK#focus tu podane szczegolowo..

w ten sposob zaoszczedzilabys czas:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/23 11:00 #2976

  • Ala
  • Ala Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Home, Belrinianka wielkie dtieki za pomoc! Dzieki Wam dojade do domu! Berlinianka masz racje - pociag, ktory chcialam zlapac w Slubicach odjezdza z Frankfurtu wiec nie powinno byc problemu :)
Zycze wszystkim udanych podrozy :)
Pozdrawiam!
Ala

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/23 11:20 #2977

  • Ala
  • Ala Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Mam jeszcze jedno pytanie. Znacie moze koszt przejazdu z Frankfurtu do Poznania tym pociagiem regionalnym z Niemiec? Wiem, ze z Slubic to koszt 22 zl., ale neistety ani na polskiej ani na niemieckiej stronie nie jest podany koszt podrozy z Frankfurtu.
Pozdrawiam
Ala :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/23 11:31 #2978

  • welea
  • welea Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
home napisał:

Ala nie zdazysz w 20 min na piechote przejsc z Dworca PKP we Frankfurcie na dworzec Slubicki.
Najlepiej bedzie Ci wziasc Taxi, jezeli wezmiesz niemiecka Taxi to do samej granicy zaplacisz gdzies z 5-7€ (ja placilam w tych granicach), ale musialabys przez most przejsc i dojsc do dworca ( co jest w 20 min niemozliwe liczac jeszcze jazde Taxi).
Takze pomysl o zamowieniu Taxi Slubickiej, mozesz zrobic to telefonicznie, przyjada po Ciebie na dworzec we Frankfurcie i odwioza do Slubic, bedzie rowniez troche taniej niz Taxi niemieckie.
Po drodze moze taksowkarz zahaczyc o PKO abys wyplacila sobie z bankomatu pieniadze.


moze sie myle ale wydaje mi sie ze 20 min to troche za malo czasu nawet na przejazd slubicka taxi, biorac pod uwage oczywiscie innych uczestnikow ruchu postoj na swiatlach i ewentualny postoj na wyplacenie pieniedzy z bankomatu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez welea.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2009/07/23 13:05 #2981

  • Ala
  • Ala Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hej wszystkim!
Udalo mi sie zdobyc informacje o biletach.
Bilet z Frankfurtu do Poznania pociagiem regionalnym jadacym przez Slubice kosztuje 18.50 €. Ten sam pociag z slubic do Poznania kosztuje 22 zl, czyli ok 5.50 €.
Mam nadzieje, ze komus przydadza sie te informacje :)
Pozdrawiam
Ala

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:z PKP Słubice na stację we Frankfurcie? 2011/05/10 13:18 #8934

  • KamilSWD
  • KamilSWD Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Ja mam takie pytanie. Czy wie ktoś czy we Frankfurcie można kupić bilet na pociąg regionalny u konika do Berlina? Wiem, że w Kostrzynie jest taka możliwość i można już za 5 euro kupić bilet do Berlina, ale nie wiem jak wygląda sytuacja tutaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2