Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Szafy wnękowe na wymiar 2011/04/21 07:27 #8767

  • miastowa
  • miastowa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
Kto może mi polecić rzetelną firmę ze Słubic zajmującą się projektowaniem i montażem szaf wnękowych? macie jakieś doświadczenia? pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szafy wnękowe na wymiar 2011/04/21 07:40 #8768

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
Kiedyś była specjalistyczna firma na Wrocławskiej, koło solarium i apteki. A jak nie to Gołębiowski, na rogu Piskiej i Konstytucji 3-go Maja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szafy wnękowe na wymiar 2011/04/21 19:42 #8772

  • onyx
  • onyx Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zdecydowanie polecam firmę KOMANDOR.Widziałam chyba ich punkt na Pl.Przyjaźni w tym ciągu,gdzie są suknie ślubne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Szafy wnękowe na wymiar 2011/04/21 21:59 #8773

  • torpeda
  • torpeda Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Całkiem niedawno chciałem zamówić szafę wnękową-zaprosiłem do domu kilku przedstawicieli z firm zajmujących się tym tematem i po kilku takich spotkaniach dałem sobie spokój.
Przedstawiciele robili pomiary i każda z szaf które mnie interesowały oscylowały w granicach 3 tysięcy złotych.Po głębszym namyśle poszukałem w internecie i znalazłem stronę producenta systemów przesuwanych firmy LAGUNA.Koszt tego systemu to 350 złotych -potem zrobiłem sam projekt jaką szafę chciałem mieć i zamówiłem na ulicy Piskiej u Pana Gołębiowskiego (stolarza) płyty w kolorze jaki mnie interesował-koszt to 770 złotych.Poprosiłem znajomego stolarza by mi zmontował szafę i tak powstała u mnie piękna szafa wnękowa na wymiar taka jak chciałem.Półki zrobiłem ze starych mebli na wymiar nie musiały być w super kolorze bo i tak ich nie widać więc jestem zadowolony.I tym sposobem szafa wyniosła mnie nie 3 tysiące a około 1200 złotych.Szafa świetnie się trzyma i sprawdza w swoim przeznaczeniu.
Tak więc jeśli ktoś ma troszkę inwencji twórczej to jak najbardziej można tanio rozwiązać problem szafy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1