Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

tort na roczek 2011/03/24 14:32 #8521

  • bebe
  • bebe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś wie gdzie można zamówić dobry tort na roczek i jeszcze żeby był w przystępnej cenie?:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/03/24 14:53 #8522

  • Julitaa
  • Julitaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
moja rodzinka i znajomi zawsze bierzemy torty u szczerbińskiego, mozna sobie zamówić i dobrać szczegóły, jakiś napis, świeczki itd, ja polecam, i są naprawdę bardzo smaczne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/03/24 20:50 #8524

  • ona
  • ona Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 1
W Kowalowie jest chłopak(cukiernik), który robi różne wymyślne torty w dobrej cenie.torty są naprawdę pyszne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/03/25 07:40 #8525

  • kaja10
  • kaja10 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 1
Piekarnia ROGAL na tzw.betonówce, są katalogi z fotkami tortów i ciast i jest naprawdę duży wybór. Jeszcze możesz zamówić w Piotrze i Pawle ale cena dość wysoka. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/03/26 15:55 #8540

  • Góral
  • Góral Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 0
Polecam również Szczerbińskiego, dziś właśnie kupiłem torta, jest świeży, fajnie wygląda i kosztował 46zł, kupujesz szybko, bez problemu z dowozami (Kowalów) itp, itd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/03/26 21:41 #8541

  • rymek32
  • rymek32 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Polecam openka młody zdolny cukiernik mieszka na przeciwko szkoły nr.3 polecam !!!!!. Miałem okazje smakować jego wypieków pyszne. I nie drogo chłopak bierze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez rymek32.

O:tort na roczek 2011/03/31 12:43 #8585

  • bebe
  • bebe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
dzięki wszystkim, ostatecznie zamówilam u szczerbinskiego, takze zobaczymy co z tego bedzie:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/04/01 12:41 #8589

  • debo11
  • debo11 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
A jakie są ceny tych tortów,które robi ten chłopak z Kowalowa?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/04/04 15:24 #8598

  • bebe
  • bebe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak jak pisalam zamowilam u szczerbinskiego tego torta i niestety sie zawiodlam, tort dal sie zjesc, ale byl brzydki, a zwlaszcza urodzinowy napis, nastepnym razem wypróbuje kogos kto robi torty w domu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez bebe.

O:tort na roczek 2011/04/05 00:25 #8601

  • teodorek
  • teodorek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
NIE SĄ DROGIE SA SMACZNE JAK Z NIM SIE SPOTKASZ TO MOZESZ SIE DOGADAĆ CENOWO. WCZESNIEJ TO ZAMAWIEM NA SIENKIEWICZA 5 TORTY ONA SCIAGALA Z ZIELONEJ GÓRY I TEZ BYŁY SMACZNE JUZ NIE MA SKLEPU NA SIENKIEWICZA 5 TO ZAMAWIAM U KOLESIA Z KOWALOWA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/04/08 12:45 #8648

  • Lea
  • Lea Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 3
bebe - Szczerbiński to chyba najgorszy wybór w mieście, jakiego mogłaś dokonać. Sama lepszy byś zrobiła ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/04/10 15:17 #8657

  • bebe
  • bebe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
masz rację Lea, w weekend byl jeszcze jeden tort dla pradziadkow, kupilam go w piotrze i pawle z cukierni kandulski z poznania, niewiele drozej a o niebo lepszy tort

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/04/13 12:29 #8689

  • Julitaa
  • Julitaa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bebe jakiś ty aktywny? 3 tory w tydzień zamawiałeś i wszędzie lepsze od Szczerbińskiego? Bardzo ciekawy i interesujący przypadek :laugh: A nie jesteś przypadkiem z Kowalowa? Bleee tak walczyć z konkurencją.

Wracając do wątku jak pisałam wcześniej torty u Szczerbina wg mnie są najsmaczniejsze, nie trafiło mi się nigdy, aby coś było nie tak. Teraz znajoma ma komunię synka i mówiła, że też tam chce zamówić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/04/13 18:09 #8693

  • 666666
  • 666666 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szanowni klienci,
Zdaję sobie sprawę że kazdy z nas ma swój smak i prawo wyboru lecz
gdyby ktoś z Państwa miał prawdziwe powody do roszczeń wobec firmy, czy też jej właścicieli lub też zastrzeżenia dotyczące jakości produkowanych przez firmę wyrobów, w tym tortów - proponuję udać się do właściciela z tzw.reklamacją,jest to święte prawo każdego klienta. jestem otwarty na krytykę o ile się taka pojawi i będzie konstruktywna lub na drogę sądową albo administracyjną - są odpowiednie inspekcje jakości.tak sie dzieje w cywilizowanym swiecie.Ja osobiście jestem przekonany o najwyższej jakości naszych wyrobów bo znam naszą firmę od podszewki. Najłatwiej jest oczerniać i szkalować kogoś będąc anonimowym,lecz nie do końca - a internet jest do tego idealnym miejscem.Wiem, że niektórzy nasi byli uczniowie, a jest ich ok 120 osob wyszkolonych w dziejach firmy,a dla wtajemniczonych wiem któży dorabiaja sobie w ten sposób,.OK nic mi do tego.ale nie zrozumiem jak czeladnik rzemiosla polskiego,który nabył ten tytuł dzięki naszej firmie oczerniając ja mając na uwadze przede wszystkim swój zysk.Zaznaczam z całą odpowiedzialnością,iż rozważam skierowanie postepowania do prokuratury,gdyż nie pozwoalam szkalować dobre imię naszej firmy i jej właścicielii,pracowników oraz uczni.Co do twojej wypowiedzi Julitka to nie moge sie zgodzic z toba co do tego,zeby ktos kto robi to bez wymaganych pozwolen typu sanepid,wymogi sanitarne,urzad skarbowy,podatki,zus e.t.c.byl dla nas konkurecja.taka osoba jest poprostu nie w porzadku gdyż jej wyroby nie dają rękojmi w razie reklamacji.z wyrazami szacunku.Radoslaw Szczerbinski

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:tort na roczek 2011/04/14 10:56 #8703

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Z art. 24 ustawy Kodeksu Cywilnego wynika, że aby uznać dane zachowanie za naruszenie dobra osobistego, zachowanie to musi być bezprawne, czyli niezgodne z prawem lub zasadami współżycia społecznego. A powyższe komentarze na forum mieszczą się w granicach konstytucyjnej wolności słowa oraz prawa publicznej krytyki konsumenckiej, tak więc nie rozumiem za bardzo strasznenia prokuraturą.

A właśnie - co do straszenia prokuraturą:
Art. 191 § 1. Kodeksu Karnego. mówi: "Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3".

P.S. Słodyczy, a w szczególności tortów nie lubię - niezależnie od producenta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2