Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/02/08 13:11 #8019

  • kokuś
  • kokuś Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy już ktoś skosztował tego cudownego tworu z koliby jakim jest kebab w promocji , czy tylko ja i moi koledzy dali się nabić w przysłowiowa butle.
Bo to coś co próbowaliśmy zjeść to przypominało chyba kapusta zmieszana z majonezem na słodko. Żenada !!!!
:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/02/08 14:47 #8023

  • nerra
  • nerra Avatar
  • Gość
  • Gość
my też byliśmy całą grupą, wśród nas osoby, które pierwszy raz były w kolibie i po prostu zaczęły się śmiac na widok tego kebaba.
Mam pytanie - gdzie się podziały te fajne porcje dobrych frytek w rożku i na tacce. Co to ma być z tymi torebeczkami w wersji mini, McDonald's?
Koliba schodzi na psy! a szkoda, bo mimo wszystko lubię tam chodzić, ale już tam nie jadam...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/02/08 14:51 #8024

  • STEFIX
  • STEFIX Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 3
Takie są efekty wojny cenowej, którą zaczęli panowie z kingkebaba i teraz wszyscy poschodzili z ceny. Nie ma opcji żeby za 6 zeta mieć dobrego wypasionego kebaba, niestety cierpi na tym jakosc jedzenia i nie tylko w kolibie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/02/09 19:28 #8040

  • ming44
  • ming44 Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja jeszcze nie miałem okazji zjeść tam kebaba, ale widziałem kebaba kolegi... na początku nie byłem pewien, co to jest. Kolega wyjaśnił, że kebab i mimo wszystko stwierdził, że dobry...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/15 17:12 #8448

  • kluska
  • kluska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tą wojnę zaczęli panowie z Harput Grill, którzy nie mają nic wspólnego z King Kebabem a jakość Kinga się nie zmieniła. Tym panom z Harput Grill jest wszystko jedno, ze psują rynek, sprzedają mięso najgorszej jakości i myślą ze ludzie dadzą się nabrać a tak na marginesie gdyby nie King Kebab to wielu z was nie maialoby pojęcia jak smakuje prawdziwy kebab.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/15 22:31 #8451

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
no Kluska, opisz wszystkim jak smakuje PRAWDZIWY KEBAB, bo ten co sprzedawany jest w Naszych kebabowniach, ni jak nie mają nic wspólnego z prawdziwym kebabem.
Tak na marginesie, czy któryś z tutejszych punktów sprzedaży ma certyfikat że tylko ich kebab jest " ORYGINALNY TURECKI" :D

Żaby nie było że się czepiam, jadam kebaba, lubię, ale smaków nie rozpoznaję, jestem zwykłym zjadaczem, a nie smakoszem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/15 23:17 #8455

  • kacper
  • kacper Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 2
kluska napisał:

gdyby nie King Kebab to wielu z was nie maialoby pojęcia jak smakuje prawdziwy kebab.

A szklarnie to co? Moim zdaniem tam jest najlepszy Kebab, a może był, bo dawno tam nie jadłem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/16 08:41 #8457

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
Do: Kluska

Widać nie jadłaś/eś kebaba we Frankfurcie, skoro tak twierdzisz. Ten naprzeciwko Mc Donalds jest bardzo dobry, a na szklarniach są dwa i oba dobre. W kebabie liczy się powtarzalność smaku i świeże produkty. We Frankfurcie mięso "schodzi" w jeden dzien, więc codziennie jest świeże, czego nie jestem pewien w przypadku słubickich lokali. A jeśli chodzi o Kolibę, to tam kebaba nie zjem już na pewno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/16 11:38 #8461

  • kluska
  • kluska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Oczywiscie, ze jadlem kebaba we Frankfurcie, King Kebab pochodzi z Frankfurtu, jezeli tak mozna powiedziec, i na poczatku ich dzialalnosci sprzedawali wlasnie w budce na przeciwko Mc Donalda. Mowiac prawdziwy Kebab mialem na mysli robiony przez Turkow a King Kebab jako pierwszy zatrudnial Turkow i gdyby oni do Slubic nie przybyli to Harput pewnie tez by nie bylo. To tak jest jak zazdrosc zzera...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/17 16:06 #8483

  • Lea
  • Lea Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 3
kluska napisał:

Oczywiscie, ze jadlem kebaba we Frankfurcie, King Kebab pochodzi z Frankfurtu, jezeli tak mozna powiedziec, i na poczatku ich dzialalnosci sprzedawali wlasnie w budce na przeciwko Mc Donalda. Mowiac prawdziwy Kebab mialem na mysli robiony przez Turkow a King Kebab jako pierwszy zatrudnial Turkow i gdyby oni do Slubic nie przybyli to Harput pewnie tez by nie bylo. To tak jest jak zazdrosc zzera...


Na tym właśnie polega wolny rynek i wolna konkurencja. Tobie smakuje w Kingu, to tam jedz, innym nie musi. A wszystkim tym, co narzekają, to się chyba już po prostu kebaby przejadły...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/17 18:50 #8486

  • abcde
  • abcde Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
W Slubicach mieso tez schodzi w jeden dzien- bez obaw o nieswiezosc! Czesto, poznym juz wieczorem, jak chce zamowic kebaba z miesem z kurczaka, to dostaje informacje, ze juz nie ma. Na pewno powstanie nowej kebabowni ma duzy wplyw na Kinga, ale kazdy ma wolna reke we wlasnych inwestycjach i nie mozemy nikogo obwinac, ze w taki wlasnie sposob chce zarabiac. Konkurencja, to kolejna alternatywa. Skoro inwestycja bardzo dobrze udala im sie w Sulecinie, to dlaczego nie sprobowac gdzies indziej? Padlo na Slubice. Nikt nikomu po zlosci nie zrobil. Jak komus nie smakuje, to niech idzie na pierogi;p

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/18 07:28 #8489

  • kreplas
  • kreplas Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 152
  • Otrzymane podziękowania: 4
do:abcde

Masz rację w kwestii, że konkurencja to dobra rzecz. Nie wypowiadam się na temat smaku, bo oprócz wspomnianej Koliby kebaba w Słubicach nie jadłem. Stwierdziłem,ad vocem Kluski, który twierdzi, że nie można było zjeść prawdziwego kebaba u nas. Jeśli on twierdzi, że nie mozna zjeść prawdziwego kebaba gdzie indziej niż tylko w King Kebab to znaczy, że ma jeszcze małe doświadczenie ;)). Smak to kwestia gustu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/18 22:40 #8494

  • rasta_z_miasta
  • rasta_z_miasta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
PORZUC KEBAB! JEDZ ZIEMNIAKI :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:CUDOWNY KEBAB W KOLIBIE 2011/03/19 13:52 #8496

  • marczan
  • marczan Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ludzie , we Frankfurcie do 1-wszej w nocy na dworcu jest najlepszy kebab w okolicy, niczego nie brakuje , jak chcecie szamać byle co za 5 zeta to lećcie do koliby czy kinga, ale polecam spróbować to co podaja w e frankfurcie- zapomnicie o słubickich kebabach!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1