Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/18 20:01 #1798

  • inka
  • inka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Również nie polecam pana Baranowskiego, dla mnie to osoba która lubi wykorzystywać innych ludzi,tym bardziej gdy widzi, że nie bardzo orientują się w budownictwie. Z rachunkami przy zakupie materiałów też umiał zamieszać..Być może to był tylko jeden jego wybryk dotyczący mojej osoby.Możliwe że u innych się sprawdza, bo widzę że ludzie tutaj go chwalą. A co do pana Nowaczewskiego to wiem, że jak najbardziej można go polecić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/21 17:58 #1846

  • Inwestor
  • Inwestor Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja polecam Marka Kozłowskiego (almar) mi stawia dom i o nic nie musze się martwić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/21 19:21 #1857

  • xxx
  • xxx Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Woliński to Partacz bez dwóch zdań zrobił inż (chyba przez internet) .

Wybudował mojemu koledze tak dom że ja bym na jego miejscu go zburzył a potem postawił na nowo dobrze że mniej więcej kształty się zgadzają ale nic poza tym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/22 15:00 #1861

  • ZAINTERESOWANA
  • ZAINTERESOWANA Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A co myslicie o panu Tkaczu ktory ma firme budowlana?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/25 00:18 #1890

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nic nie moge powiedzieć więcej o Panie Pawle Tkaczu ( nie wiem czy o niego chodzi ) więcej niż to, że robi tynki czy posadzki. Najlepiej jak spytasz się go o ostatnie budowy i zapytasz inwestorów jak go oceniają. Nie ma lepszej metody.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/25 00:21 #1891

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
kto to ? napisał:

Firma Pana Wolińskiego bardzo dobrze buduje domy. Strasznie fajnie wybudowała dom dr Baranowskiego. Inwestor jak i rzeczoznawcy nie mogą wyjść z podziwu !


Przepraszam miało być doktorowi Barańskiemu , a nie Baranowskiemu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/25 13:39 #1896

  • znajomy
  • znajomy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Polecam Firme Budowlana Zdzisław Mazurek ... bardzo Mily kontkat i bardzo dobrze wykonywana praca ;] ... numeru niestety nie mam ale po slubicach jezdzi Bialy Transporter z numerem telefonu ... Gorącoo polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/25 18:36 #1908

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
znajomy napisał:

Polecam Firme Budowlana Zdzisław Mazurek ... bardzo Mily kontkat i bardzo dobrze wykonywana praca ;] ... numeru niestety nie mam ale po slubicach jezdzi Bialy Transporter z numerem telefonu ... Gorącoo polecam

\
Zgadza się, ale pod jednym warunkiem, że Pan Mazurek jest na budowie. Jak budują jego ludzie bez niego to potrafią hock-klocki odwalać ( patrz koniec Krasińskiego )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/25 21:36 #1912

  • ciekawa
  • ciekawa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nie mam kogo zapytac bo ostatnio robi szczecin lub warszawa .wiec nie wiem jak robi i pytam bo moze u kogos robił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/26 18:42 #1924

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeśli to możliwe - proszę o wpisywanie nazw firm i/lub jakiegoś tel. kontaktowego.
Reasumując - kto fachowo i w rozsądnej cenie, od początku do końca postawi dom 130-160m2. Chodzi mi przede wszystkim o opinie osób, które w ostatnich latach się budowały.
Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/26 20:46 #1928

  • mon
  • mon Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja również byłąbym zainteresowana jakimiś szacunkowymi cenami, mam zamiar niedlugo postawic parterowke z uzytkowym poddaszem okolo 120mkw-moze ktos niedawno budowal zblizony wielkoscia domek i moglby podzielic sie informacja ile go taka przyjemnosc wyniosla.z gory dzieki za odpowiedzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/26 21:20 #1929

  • och
  • och Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A jak chcecie budować na wesoło, to weźcie sobie firmę pana Witkowskiego!!! Coś tam wam wybuduje, coś tam w sąsiedztwie rozwali - fajnie będzie!!! O szczegóły pytać przy ulicy Mickiewicza 20 w Słubicach!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/26 22:06 #1931

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak myślisz co by się działo na budowie gdyby Witkowski połączył siły z Wolińskim i razem budowli dom ?
Do ciekawej . Z tego co się orientuję to Tkacz nie buduje domów od podstaw, tylko wykańcza.
Kass , najlepiej jak będziesz już miał projekt i będziesz wiedział czy jest to 130 m, czy 160 m oraz z jakich materiałów będzie budowany i jak skomplikowana jest projekt. Do porządnego domu nie bierz papraków i nie kieruj się tylko ceną. Poproś o wycenę kilka firm. Ja polecam: I. Głąb, Nowaczewski, Mazurek ( z zastrzeżeniami ). Do mon. Koszty budowy takiego domu do stanu surowego zamkniętego w zależności od jakości materiałów jakie zastosujesz to 2500 do 3500 zł za metr. Jak będziesz budował z tanich materiałów sposobem gospodarskim to może zakręcisz się w 2000 - 2200 z m2

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/27 15:23 #1936

  • Ewa
  • Ewa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W sprawach firm budowlanych pomoże ci firma P.Iwony Iwanickiej-Koordynacja w procesie budowlanym, l.Kościuszki 9/5. Zajmuje się pilnowaniem kasy inwestora i świetnie realizuje inwestycje oszczędzając twoje nerwy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/27 15:35 #1937

  • Ewa
  • Ewa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
I jedna wazna sprawa: nie budujcie systemem gospodarczym!!!!!!
Przepłacisz, oszukaja cie, wyciagną kasę, a do tego nie zepniesz spraw formalnych bo nie wiesz jak a wykonawca tego nie robi, do tego okaże się że kierownik budowy tez lekceważy twoja budowę bo chodzi mu tylko o kasę a wykonawca? cóż...zbuduje, pozmienia co zechcesz ...ale potem idzie w świat! Iwona Iwanicka - kiedyś urzędnik starostwa wydajacy pozwolenia na budowę poprowadziła moja budowę i pozwoliła mi oszczedzić mnóstwo nerwów i pieniędzy. dopilnowała wykonawcę bo sama posiada wykształcenie budowlane, dopilnowała wszystkich formalności, pomogła znaleźć podwykonawców na instalacje, roboty wykończeniowe - sprawdzonych i akceptowalnych cenowo! a co najważniejsze naprawdę pozwolił cieszyć się przyjemnością z budowy domu bo cały ciężar bierze na siebie tych wszytskich rzeczy o których my zwykli śmiertelnicy nie mamy pojęcia. Do tego zajmuje się prywatnie wystrojem wnętrz więc udziela wielu cennych porad i świetnie zna się na budownictwie i ustawodawstwie. naprawdę polecam. Wykonawcy z naszych terenów i kierownicy budowy są jej wszyscy znani i pomimo że wymaga od nich wiele i to formalnie!(na wszytsko mam spisane umowy i karty gwarancyjne) to jakos nie boja się z nia pracowac i bardzo sobie te współprace cenią.
Powierzcie swoja budowę takiej fachowej osobie i będzie dobrze! Najważniejsze: to osoba która nie uznaje układów!i dlatego można jej ufac. prowadzi wiele budów w Słubicach (za naprawdę przystępne pieniadze) ale pewnie trzeba wcześniej się z nia umawiać.
Ja jestem zadowolona i powiem wam że nie ma złych wykonawców tylko są dopilnowani albo nie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.