Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/27 15:46 #1938

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Podaj jakie budowy w Słubicach aktualnie prowadzi oraz jakie firmy budowlane na dzień dzisiejszy dla niej pracują ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/27 16:01 #1939

  • Ewa
  • Ewa Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
myślę, że możesz sam pytac: tel 606839962 (to nr prywatny i pewnie by mnie zabiła że umieszczam go na forum!)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/27 17:13 #1940

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ale jaka firma budowała Tobie dom nie jest tajemnicą ?
Proszę o informację.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/03/27 19:26 #1945

  • marina55
  • marina55 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ostrzegam wszystkich przed firmą PHU TECH-BUD Z SULĘCINA.Firam ta oferuje do wymiany drzwi.Firma ta bazuje na naiwności klientów.Drzwi są oferowane bardzo niskiej jakości..A ościeżnice wstawiane jak do obory a nie do mieszkania.Zamówiłam u nich drzwi wejściowe.Drzwi były przemalowane z białych na kolor nieokreślny (a miał byc mahoń).Były to drzwi pokojowe a nie wejsciowe.W trakcie ich pracy przerwałam ich monotowanie.To co zrobili z futryną jest nie do opisania.Zostały dziury i zerwane tynki.A miało byc robione bardzo delikatnie.Za tę usługę fima sobie zażyczyła sobie 1290zł.Zerwałam oczywiście umowę w trakcie wykonywania ich montażu.A firma juz nie reaguje na mój telefon.Na dowód ich partackiej roboty posiadam zdjęcia....Po prostu masakra.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/04 17:18 #2040

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś ma wybudowany dom przez Kopahaus Barlinek? Bardzo proszę o opinie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/06 16:20 #2055

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Lepiej się zapytaj czy ktoś wogóle ma w Słubicach wybudowany dom w technologi szkieletowej i co o nim sądzi. Jak masz +100 kg i lubisz popić to lepiej nie, bo jak wpadniesz na taką ścianę to wypadniesz razem z nią :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/06 18:00 #2057

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
A niby jakie ja pytanie zadałam???
W Skandynawii dużym powodzeniem cieszą się takie domy, dlaczego u nas nie??
Wagi i ściany nie skomentuję...
Proszę o konkrety.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/07 11:50 #2065

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
poczytaj dom.gazeta.pl/Ladny-Dom/1,61594,3055012.html. Pamietam jak kilka lat temu zdaje sie na ulicy Krasińskiego kobieta zbudowała sobie taki dom. Problemem były dziury po wypadających sękach. Zdaje się ,że w skandynawi mają dostępność do lepszych materiałów. Kwestia małej pojemności cieplnej wymusza stosowanie drogich urządzeń wentylacyjnych , najlepiej z odzyskiem ciepła ( patrz rekuperacja ) oraz sprawnej klimatyzacji. Ochrona p.poż tez ma znaczenie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/15 14:06 #2089

  • Leon
  • Leon Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie znam osobiscie Pana Mazurka ale dużo dobrego o nim słyszałem można zasiegnąc informacji w sklepach budowlanych w słubicach...Firma pana Mazurka działa od paru ładnych lat wystawił wiele pokazowych domów na terenie słubic i okolic....Klijenci sa zadowoleni poniewaz budował dom dla moich znajomych i byli zadowoleni wszystko było dopiilnowane wraz z dostarczeniem materiałow....Sa tez inne firmy ale mniej o nich słyszałem takie jak Głab,Baranowski,Jedrkiewicz-wykonczenie glazura nie polecam słyszałem ze partacz i sie długo grzebie....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/15 18:43 #2091

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
kto to ? napisał:

poczytaj dom.gazeta.pl/Ladny-Dom/1,61594,3055012.html. Pamietam jak kilka lat temu zdaje sie na ulicy Krasińskiego kobieta zbudowała sobie taki dom. Problemem były dziury po wypadających sękach. Zdaje się ,że w skandynawi mają dostępność do lepszych materiałów. Kwestia małej pojemności cieplnej wymusza stosowanie drogich urządzeń wentylacyjnych , najlepiej z odzyskiem ciepła ( patrz rekuperacja ) oraz sprawnej klimatyzacji. Ochrona p.poż tez ma znaczenie.


_________________________________________________________________
Dzięki "kto to?", o takie własnie konkrety mi chodzi :) pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/23 15:40 #2154

  • Kasia i Krzysiek
  • Kasia i Krzysiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Polecamy pana Mazurka. Budował nam dom w Cybince. Jesteśmy z niego zadowoleni.Bardzo dobrze przebiegała nasza współpraca. Pan Mazurek potrafi doradzić swoim klientom i zawsze chętnie służy swoją radą. Kontakt 603587914

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/23 16:25 #2155

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
P. napisał:

Proszę o opinie i informacje na temat firm budowlanych, które polecacie, a które omijać szerokim łukiem. Chodzi mi szczególnie o te firmy, które budują domy od początku do końca.


Czy napewno pan Mazurek buduje dom od początku do końca ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/24 08:02 #2160

  • Kasia i Krzysiek
  • Kasia i Krzysiek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pan Mazurek budował nam dom w stanie surowym. Dom w jego wykonaniu bardzo nam się podoba i nie ma się czego przyczepić. Poza tym nie ma lepszego w robieniu dachów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/24 10:42 #2162

  • klienci
  • klienci Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja ostrzegam przed HURTOWNIĄ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH DOM figurującą też pod nazwą DACHY sprzedającą dachówki itp., mieszczącą się w Słubicach na ulicy Wojska Polskiego (droga na Kostrzyn). Początkowo mili dopóki nie wpłaci się sporej sumy pieniędzy za materiał. Robią problemy ze zwrotem materiału. Wycenę dachu celowo zaniżają, a w trakcie budowy okazuje się, że brakuje bardzo dużo rzeczy. Przekręty, a anty wizytówką firmy jest skandaliczne zachowanie jej pracownic. Porażka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Firmy budowlane - budowa domu jednorodzinnego 2009/04/24 12:14 #2167

  • kto to ?
  • kto to ? Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kasia i Krzysiek napisał:

Pan Mazurek budował nam dom w stanie surowym. Dom w jego wykonaniu bardzo nam się podoba i nie ma się czego przyczepić. Poza tym nie ma lepszego w robieniu dachów.

Fakt Pan Mazurek ma dobra opinię, gorzej jak jego nie ma na budowie i pracownicy szaleją ! Co do dachów, że nie ma lepszych w ich robieniu to się mylisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.