Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Orlen - czyli stacja na poziomie europejskim! 2008/09/27 12:32 #813

  • djwally
  • djwally Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Chciałbym wszystkich ostrzec przed drobnymi zakupami w stacji Orlen na ul. 1 Maja w Słubicach! Powód: już nie pierwszy raz zdarzyło się mi kupić tam przeterminowany produkt spożywczy :angry: ! Czasami wieczorem wychodząc z psem idę tam z zamiarem kupna czegoś do picia lub do zjedzenia (słodkie, słone) i po raz kolejny okazuje się w domu, że produkt jest przeterminowany. Jak zaniosłem to na stację to oczywiście patrzyli na mnie jak na wariata - przyszedł się kłócić o swoje 2 zł :S Ale to nie koniec - bo przecież na takich stacjach prawie co tydzień czy może co 2 robiona jest inwentaryzacja, czyżby pracownicy mieli problem z rozszyfrowaniem dat!?
Ostatni zakup - wczoraj tj. 27.09.2008r i oczywiście woda mineralna po terminie przydatności :woohoo: nie chce mi się tam iść, bo szkoda moich nerwów, przecież paragon już dawno wyrzuciłem ehh.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Orlen - czyli stacja na poziomie europejskim! 2008/09/27 23:38 #816

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witaj. Moją złotą zasadą jest to, że kupując produkty w różnych sklepach sprawdzam termin przydatności, jesli cos jest nie tak (czyt. przeterminowane) od razu mówię to sprzedawcy, reakcje są różne, od przeprosin po obrażanie ;), ale niestety takie przypadki występuję nie tylko w podanym przez Ciebie przykładzie... pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Orlen - czyli stacja na poziomie europejskim! 2008/10/04 20:47 #855

  • RTD
  • RTD Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 31
  • Otrzymane podziękowania: 0
Musisz zaczac sprawdzac daty :). Ja osobiscie nigdy nie sprawdzalem terminow przydatnosci ale od kad pracuje w spozywce przywiazuje do tego wieksza wage. Takie zeczy dzieja sie wtedy gdy towar z dluzsza data jest wykladany na ten co juz lezal swiezy schodzi a stary zostaje. Wtedy sprzedawca nie chcac ponosic strat liczy na klientow ktorzy kupia i nie zauwaza :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp:Orlen - czyli stacja na poziomie europejskim! 2008/10/08 11:05 #862

  • gaga
  • gaga Avatar
  • Gość
  • Gość
to wtedy taki sprzedawca straci klienta :blink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1