Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Jak sie mieszka w Słubicach - pytanie od przyjezdn 2008/09/09 10:24 #768

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam wszystkich mieszkańców Słubic. Mam do was kilka bardzo ważnych pytań i może mi pomożecie w podjęciu decyzji. Dostałem ofertę pracy w Słubicach i zastanawiam się czy sie przeprowadzić czy nie. Jestem bardziej ze wschodniej części Polski i nie znam Waszych terenów. Powiedzcie szczerze czy Słubice to spokojne i bezpieczne miasto bo słyszałem o wszechobecnych dresiarzach i złodziejach (czy to prawda:S ?) Czy trudno jest znaleźć jakieś lokum do wynajęcia o dobrym standardzie? I jak sie ogólnie mieszka młodym ludziom w Słubicach? Za wszelkie przestrogi lub porady z góry dziękuje - Paweł

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Jak sie mieszka w Słubicach - pytanie od przyjezdn 2008/09/09 11:58 #769

  • barman
  • barman Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Słubice... mieszkam tutaj od 24 lat i raczej nie będę się wyprowadzał. W Słubicach jak w każdym mieście są rejony gdzie jest spokojnie, ale i są też takie, które są mniej bezpieczne. Ale ogólnie nie ma tragedii, aż chce się powiedzieć, że jest dobrze :) Mieszkanie znajdziesz, ale wiadomo, ceny są bardzo różne, jedni płacą 600 zł inni 900 i więcej.

Ogólnie miasto jest małe, jest blisko do Frankfurtu i życie toczy się w miare spokojnie.
Nie musisz się od razu przeprowadzać, pomieszkaj miesiąc/dwa i zobaczysz czy to Ci będzie odpowiadało :)


Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Jak sie mieszka w Słubicach - pytanie od przy 2008/09/09 20:57 #770

  • Paweł
  • Paweł Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dzięki za szybką odpowiedź. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś podpowiedzi to bardzo będę wdzięczny. A jak sie zdecyduje i pomieszkam to Wam napisze czy sie rozczarowałem czy wręcz przeciwnie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Jak sie mieszka w Słubicach - pytanie od przy 2008/09/10 12:14 #771

  • emka
  • emka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
smialo mozesz wpadac do slubic, miasto jest w sam raz i wszedzie blisko :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Jak sie mieszka w Słubicach - pytanie od przyjezdn 2008/09/11 22:58 #773

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Paweł napisał:

Witam wszystkich mieszkańców Słubic. Mam do was kilka bardzo ważnych pytań i może mi pomożecie w podjęciu decyzji. Dostałem ofertę pracy w Słubicach i zastanawiam się czy sie przeprowadzić czy nie. Jestem bardziej ze wschodniej części Polski i nie znam Waszych terenów. Powiedzcie szczerze czy Słubice to spokojne i bezpieczne miasto bo słyszałem o wszechobecnych dresiarzach i złodziejach (czy to prawda:S ?) Czy trudno jest znaleźć jakieś lokum do wynajęcia o dobrym standardzie? I jak sie ogólnie mieszka młodym ludziom w Słubicach? Za wszelkie przestrogi lub porady z góry dziękuje - Paweł


Szanowny Kolego :) Po Twoim zapytaniu widać, iz jesteś młodym człowiekiem. Skoro pochodzisz ze wschodniej częsci Polski, wiesz, że jest bardziej niebezpieczna aniżeli zachodnia. \"Dresiarze\" i złodzieje wszędzie są i będą, i tego się nie wypleni. Co do wynajmu mieszkania - ceny są rózne w zależności od standardu mieszkania oraz możliwości finansowych. W wyszukiwarkach internetowych znajdziesz sporo informacji na ten temat. Jesli oferta pracy jest dla Ciebie interesująca - nie widzę przeszkód. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1