Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pijacy w Slubicach! 2010/06/12 23:29 #6183

  • Wkurzona
  • Wkurzona Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wybaczcie ale ja juz mam dosc, nie raz te osoby mi nawet grozily, wczoraj jeden mi walil w szybe kierowcy bo dalam mu ze strachu jedynie tylko 2 ZL!!!!!!
Gdy tylko wjezdzam na parking przy rondzie mnie napastuja, tam nizej na tej ulicy tez juz czesto, nawet przy galerii!
Dlaczego nikt nic nie robi?
Czy to jedynie problem ze mam niemieckie blachy? Nie mam miejsca zamieszkania w polsce, choc jestem polka, ale czy to powod by mnie alkoholem i sikami cuchnacy pijacy napastowali i mi grozili?
Kiedy ktos w koncu zrobi z tym porzadek?
I czy dla was, na polskich blachach, jest jakas roznica? Czy w tych miejscach tez was tak napastuja?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pijacy w Slubicach! 2010/06/13 00:08 #6184

  • diunaa
  • diunaa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 2
Osobiście mogę Ci poradzić,żebyś się ich nie bała.Z tego co wiem to ludzie bardzo często (nawet właściciele pobliskich lokali) często dzwonią do straży miejskiej czy na policję.Przyjeżdżają,spisują i tyle.Nawet jak im dają jakieś mandaty to oni i tak nie płacą.To takie błędne koło.A te pijaczki to nie groźne.Wystarczy podnieść głoś i się odczepią.Ja tak robię jak mi się zdarzy,że mnie któryś zaczepia.Mówię won i tyle.A jak im dasz raz kasę to potem Cię będą męczyli.Następnym razem jak Ci któryś puknie w szybę,to mu powiedz,żeby się w durny łeb puknął :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pijacy w Slubicach! 2010/06/13 07:40 #6185

  • Kalina.Slubice
  • Kalina.Slubice Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jest dokladnie tak jak pisze Diunaa. To my zwykli obywatele musimy sobie radzic sami- tez z marginesem i elementem spolecznym. Straz miejska i Policja w Slubicach procz tego, ze nagminnie zajmuja sie wylapywaniem i karaniem rowerzystow nie robia zupelnie nic (!) Jako takiego porzadku w sprawie nienormalnych kierowcow lub ludzi marnej reputacji dajacej wizytowke naszego miasta tuz przy granicy jeszcze wieksze NIC (!!!)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pijacy w Slubicach! 2010/06/13 08:54 #6188

  • pawel_t
  • pawel_t Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam,
jak jezdzilem niezlym samochodem na niemieckich blachach to zawsze przybiegali. mowili nawet ze taki drogi moze zginac :laugh: , z mojej strony padalo zeby wypie....li i jak chociaz ryska bedzie to ich zabije :laugh: . niestety ale to najlepiej na nich dziala. z polskimi ale obcymi numerami mam podobnie
pozdrawiam pawel

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Pijacy w Slubicach! 2010/06/13 12:48 #6191

  • joaśka
  • joaśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
a ja tam zawsze z daleka krzycze do nich : "nie dziekuje nie potrzebuje (mycia szyb), a auto samo sie popilnuje" - nawet nie zdaza do mnie podejsc wiec i oparow wachac nie musze :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez joaśka. Powód: błąd w pisowni
  • Strona:
  • 1