Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Zaginął kot 2010/04/07 20:53 #5814

  • biedrona42
  • biedrona42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 3
Uwaga!
Dnia 3 kwietnia rano w Słubicach na ulicy Piskiej zagniął czarnobiały, młody, ok roczny kot. Kot miał grzbiet i ogon czarny, łapki całe biała, a na przednich łapkach na łokciach maił czarne łatki. To jego znak charakterystyczny! Miał biały kołnierz i białą strzałkę nna głowie. Przez siersć na bokach przebija się gdzieniegdzie biala sierść. Jeżeli ktoś ma informacje na ten temat prosze o kontakt na nt. 7583560 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kot jest bardzo towarzyski i zawsze w włazi tam gdzie nie powinien. Proszę mieszkańców Słubic mieszkajacych w okolicy SP2 i starego KOMESY o sprawdzenie w szopach, piwnicach, garażach, bo być moze kot przez przepadek tam wszedł.
Bardzo proszę o pomoc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Zaginął kot 2010/07/26 10:09 #6389

  • mangusia17
  • mangusia17 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
dziś rano widziałam Pani kota, jeśli jest Pani nadal zainteresowana jego odnalezieniem proszę o kontakt emailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Probowałam wysłać informacje na podanego emaila jednak jest on nieprawidłowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Zaginął kot 2010/07/26 10:17 #6390

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
mangusia17 napisał:

Probowałam wysłać informacje na podanego emaila jednak jest on nieprawidłowy.



Podany zostal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Moze powinno byc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ?
Sprobuj na ten wyslac, mozliwe ze zalozycielka tematu po takim czasie nie sprawdza tego watku :/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Zaginął kot 2010/07/26 10:25 #6391

  • mangusia17
  • mangusia17 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Probowałam na 2 sposoby, tel. tez nie odpowiada

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1