Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Gwalciciel 2010/02/14 20:19 #5562

  • ona
  • ona Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 1
nie chce siac poplochu, ale czy to prawda ze ten zboczeniec jest juz niby w Słubicach? mam nadzieje. ze tego zwyrodnialca w koncu dorwa i wymierza mu sprawiedliwosc...wedlug mnie kazdy gwalciciel powienien zostac wykastrowany

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ona.

O:Gwalciciel 2010/02/14 21:08 #5563

  • Basu
  • Basu Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 0
ktos puscil glupia plote a wy w to wierzycie. mysle, ze jakby byl to policja itd juz by trabili i przekazali informacje do mediow

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Basu.

O:Gwalciciel 2010/02/14 21:11 #5564

  • Marcin Kiedrowicz
  • Marcin Kiedrowicz Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • Posty: 36
  • Otrzymane podziękowania: 0
Mieliśmy również takie sygnały od czytelników z prośbą o sprawdzenie, ale to zwykła plotka. Bo skąd niby ktoś miałby wiedzieć, że gwałciciel jest w Słubicach? Zadzwonił i mu powiedział?

Dowiadywałem się dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji czy wiadomo coś na ten temat. Oficer prasowy, pani Magdalena Tubaj, powiedziała, że nie ma takich informacji. Niemniej jednak patrole policji są (jak w całym województwie) wzmożone, a każdy policjanci dysponuje rysopisem sprawcy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gwalciciel 2010/02/16 10:41 #5573

  • czarna
  • czarna Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja słyszalam ze juz niby dwie osoby zaatakowal .Ludzie sami sieja panike

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gwalciciel 2010/02/16 16:40 #5575

  • kusy0s9
  • kusy0s9 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 71
  • Otrzymane podziękowania: 2
nie wierze w to wszystko
chodza ploty ze juz byl pod polonicum i kogos zaatakowal

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gwalciciel 2010/02/18 09:17 #5576

  • gwiazdeczka
  • gwiazdeczka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
I ludzie się dziwią,że dochodzi do samosądów. Policja nie moze złapać gwałciciela heh. Powinien wpaść w ręce kilku facetów - odechciałoby mu się gwałtów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Gwalciciel 2010/12/04 18:24 #7361

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
raban, niepotrzebny szum, pośmiewisko na cały kraj... lubuskie ukazało się jako województwo które drży przed jedną kanalią...tak, ludzie z podkarpackiego się z nas śmiali... tak, szum, nagłówki w mediach z Gazetą Lubuską na czele za którymi nie szło nic konkretnego - ot, krótka informacja w GL o lekcji samoobrony w zielonogórskim "ekologu" - swoją drogą, nieudolnej i nieadekwatnej bo w sali gimnastycznej nie wywali się człowiek na oblodzonej powierzchni...

raban, za którym nic pożytecznego nie szło - nie było informacji o profilaktyce, postępowaniu w wymiarze sprawiedliwości, drogach pomocy dla ofiar przemocy seksualnej. Ani słowa o tym, jak pomóc gdy dotyka to kogoś bliskiego/przyjaciółkę/znajomą itp. Ani słowa które choć w części mogłoby się przyczynić do zmiany głupiej mentalności społecznej - "honorowego morderstwa" w naszym wydaniu czyli : "sama się prosiła" bo to a tamto

Śmiech i szlag zarazem mnie trafia jak słyszę: bo piła, była tak czy siak ubrana, tak czy siak się odezwała itp. Niektórzy zatem zapominają o magicznym słowie : NIE - odmówić nachalnej, do pijanej wezwać policję by odstawiła na wytrzeźwiałkę - wtedy mężczyźni wykażą się prawdziwą męskością i honorem.

Sprawcy przemocy seksualnej to dno. Otoczenie,każdy kto zwala winę na ofiarę - także.

Nie sztuka popisać się zwierzęcym instynktem, człowieka to właśnie od zwierzęcia odróżnia iż umie hamować swoje popędy. Każdego to dotyczy. Nie tylko kobiety, mężczyzn także

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1