Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Tort na roczek dla dziecka. 2009/10/22 22:00 #4207

  • roslina24
  • roslina24 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 0
a myslisz jak zaplacisz podatek to cie zatrucie nie dopadnie ? Zdarzylo mi sie juz ze dwa razy pochorowac po zjedzeniu gdziesz czegos , gdzie raczej go wlasciciel placil podatki . wniosek? jak najdalej od urzedu skarbowe :p
ps. przypadkiem nie pracujesz w US?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tort na roczek dla dziecka. 2009/10/25 14:55 #4240

  • piotr666
  • piotr666 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
witam a co do pani z kowalowa to nie przypadkiem uzdolniony pan z kolejowej były pracownik szczerbina

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tort na roczek dla dziecka. 2009/10/26 14:57 #4250

  • LIDKA
  • LIDKA Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
NIE ROZUMIEM CZEMU ŻENADA.CHODZI MI KONKRETNIE O TO,ZE JAK SIE ZATRUJESZ,GDZIEKOLWIEK BYŚ NIE KUPOWAŁA.TO W PRZYPADKU GDY KTOS ROBI TO NA CZARNO,BÓG GDZIE I W JAKICH WARUNKACH NIE WYEGZEKWUJESZ ZADNEGO PRAWA (ODSZKODOWANIA)NIE MASZ DOWODU

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tort na roczek dla dziecka. 2009/10/26 17:45 #4258

  • Mama
  • Mama Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam serdecznie
Po przeczytaniu Pani - Lidki czy Moni - w każdym razie kobiety o dwóch tożsamościach :) myślę, że Pani od której biorę torty nie chciałaby, żeby jej nr się tu znalazł :)
Co do jej tortów, nie wydaje mi się,że można się zatruć torcikiem ze świeżutkich swojskich jajek prosto od kury, albo świeżo ubitą śmietaną :) Ja ich zamówiłam kilka, moi znajomi też po kilka i wszyscy zdrowi jesteśmy, a czujemy się świetnie. A jeśli chodzi o czystość, to raz Pani przy mnie torta kończyła - jest czyściutka, miła i naprawdę ma najlepsze intencje, bo robi to widać z miłością, jakby realizując swoje pasje. Na co dzień ma bardzo odpowiedzialne zajęcie i jest porządną kobietą. Swoich tortów nie robi dla wszystkich osób, tylko dla znajomych i znajomych znajomych ... nawet za bardzo zarabiać na tym nie chce bo cena 25 zł za prze-wymyślne torty według mnie jest baaardzo niska. Co do Pani Lidki - proszę pamiętać, żeby zawsze brać pokwitowanie bądź paragon za wszelkiego rodzaju usługi od znajomych :)
A ... no i Pani to nie Pan :)
Polecam kupowanie wypieków domowych a nie "taśmowych" ... są na pewno zdrowsze :D i do serników ziemniaków nie dodają :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tort na roczek dla dziecka. 2009/10/26 20:36 #4260

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A kto, teraz ubija śmietanę?Co za bzdet!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tort na roczek dla dziecka. 2009/10/27 07:53 #4267

  • P.
  • P. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli chodzi o torty to Polecam Mike w Kowalowie....absolutna rewela. Cukiernik ma fach w ręku i robi cuda. Można zamówić w każdym punkcie firmowym, a w Słubicach na ul. Kopernika i juz niedługo na Pl. Przyjaźni w galerii Jedynka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tort na roczek dla dziecka. 2009/10/27 10:23 #4269

  • Zen
  • Zen Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja napisał:

A kto, teraz ubija śmietanę?Co za bzdet!


A skąd się bierze śmietana na torcie ?? Z maszyny czy z pojemnika pod ciśnieniem ... za nim coś napiszesz to się zastanów ... śmietanę odpowiednio procentową trzeba ubić !!
Co do tortów wypiekanych w domowych warunkach - szczerze polecam !! My też albo robimy sami, albo zamawiamy u "gospodyni" nie pamiętam kiedy kupiłam ciasto w cukierni ... blee

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Tort na roczek dla dziecka. 2009/10/30 16:00 #4329

  • lolek
  • lolek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Co do Pani Lidki - proszę pamiętać, żeby zawsze brać pokwitowanie bądź paragon za wszelkiego rodzaju usługi od znajomych .......osoba która robi coś nie legalnie,na czarno nie da ci paragonu ani pokwitowania.bo jesli wyjdzie coś nie tak z produktem,albo bedzie kupujący chciał zrobić jaja tej osobie uprawiającej czarna strefe i da to do us lub sanepidu to kłania sie sanepid i urząd skarbowy i.t.p.ma przerabane.to wypisuj głupot.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2