Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wędkarze śmieciarze ! 2022/04/12 17:59 #36807

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Dlaczego wędkarz idąc na ryby niesie pełną reklamówkę jedzenia i browarów, a po skonsumowaniu tego wszystkie te śmieci pozostawia nad wodą?

Jest za to mandat, ale kontroli nigdy nie widziałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wędkarze śmieciarze ! 2022/04/12 22:32 #36809

  • piniu
  • piniu Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 1
Sorki ale prawdziwy wędkarz nie zostawi po sobie butelek i śmieci bo następnym razem przychodząc w to same miejsce będzie się o nie potykał nad ranem po ciemku. Takie rzeczy robią ludzie chcący się najeść i napić browara nad wodą a wędkę biorą tylko po to żeby żonę ściemnić że idą na ryby. Z reguły są oni tam tylko jeden raz, a to nie są wędkarze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wędkarze śmieciarze ! 2022/04/15 19:09 #36810

  • PifPaf
  • PifPaf Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dla wyjaśnienia, bo być może nie jesteś w temacie:
1) To że ktoś ma wędkę, podbierak itp. itd. nie oznacza że jest to wędkarz.
2) Wędkarz taki normalny / przeciętny- przynosi więcej śmieci, niż zaniósł nad wodę.
3) Wędkarz ambitny / zagorzały wysprząta "miejscówkę" i wtedy ma dodatkową reklamówkę / worek śmieci.
Aby móc mówić o wędkarzu, musi być spełnionych kilka warunków. Opłacona karta wędkarska, a wtedy wyłącznie dozwolony sprzęt, zanęty, przynęty i jeszcze szereg innych warunków z regulaminu PZW.
Ten kto zostawia nad wodą śmieci jest po prostu "Śmieciem". Co prawda nie koliduje to, aby Śmieć miał kartę wędkarską.
I tak uwaga: nad wodę jeżdżą, chodzą z pełnymi torbami nie tylko ludzie z wędką, są tacy co maja ze
sobą girl i jego zabiorą, a śmieci niekoniecznie.
Pozostawianie śmieci nad wodą nie jest powiązane z rodzajem hobby - to kwestia kultury.
Wiec może tytuł powinien brzmieć: Skąd się biorą takie Śmieci, że nad wodę niosą śmieci?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1