Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Nielegalne wywożenie śmieci do lasu 2022/02/16 19:41 #36767

  • Damian S
  • Damian S Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pare dni temu przechodząc przez las jakieś 2 km od osiedla Krasińskiego natrafiłem na taki nieprzyjemny obraz! Co raz częściej można spotkać nielegalny wywóz śmieci do lasu.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Poprawa wyświetlania zdjęć w treści postu.

Nielegalne wywożenie śmieci do lasu 2022/02/20 10:19 #36771

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 5
Trzeba zrobić zdjęcia z bliska jakichś elementów które mogłyby pomóc w identyfikacji tego osobnika. Te zdjęcia umieścić właśnie na forum słubice24. Tak kiedyś zrobiłem i zaapelowałem o usunięcie i o dziwo poskutkowało. Ponadto tam powinni się udać panowie ze Straży Miejskiej i przetrząsnąć te górę śmieci by znaleźć cokolwiek co pomogłoby odszukać tego brudasa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Zibowski.

Nielegalne wywożenie śmieci do lasu 2022/04/19 08:46 #36812

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 5
Wczorajszy wyjazd na łono natury [w połowie drogi między Drzecinem a Biskupicami na lewo, kawałek polnej drogi między lasem a polem] i taki oto kwiatek - STERTA OPON Można się zastanowić co ma w głowie taki osobnik wyrzucając opony do lasu, rozumu za grosz.

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Nielegalne wywożenie śmieci do lasu 2022/07/15 20:09 #36878

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 5
Opisałem o wyrzuconych oponach do lasu między Drzecinem a Biskupicami St. Ponoć Straż Miejska tam była i twierdzi że nic tam nie ma. Trochę inwencji panowie strażnicy. Załączam zdjęcia z dzisiejszego dnia. Na jednym z nich jest strzałka gdzie jest leśna dróżka , parę metrów i jest to czego nie dostrzegliście. Gdy pisałem o tym 19 kwietnia były tylko opony. Teraz dowieziono kilka worów różnych odpadów motoryzacyjnych. Gdyby dokładnie przejrzeć zawartość tych worków i ewentualnie zamieścić zdjęcia na forum to jestem przekonany że ktoś rozpoznał by i poinformował z którego to warsztatu. Mam nadzieję że dołożycie starań by zidentyfikować tego osobnika. Ponadto zapytanie o tę górę śmieci z okolic Krasińskiego czy znaleziono sprawcę?
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Zibowski.
  • Strona:
  • 1