Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Pies zaatakował matkę z dzieckiem 2020/12/29 11:53 #36144

  • Yana
  • Yana Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzień dobry! Piszę z prośbą!!!
Wczoraj wieczorem 28 grudnia spacerując z małym dzieckiem, zaatakował mnie duży pies. Nie zdążyłam zrobić zdjęcia tego psa, ale znalazłam w internecie podobne foto - to była polująca rasa Deutsche Drathaar!

Pies zachowywał się spokojnie, ale kiedy porównywał się do nas, nagle zaatakował mnie. Udało mi się zareagować, odwracając się, pies chwycił moją kurtkę i plecak i to mnie uratowało! Właścicielka psa nie mógła go od razu odciągnąć, ponieważ pies był na długiej smyczy bez kagańca! To było przerażające!

Ale to, o co w tej chwili najbardziej się martwiłam, nie dotyczyło mnie, ale mojej małej córeczki! Ona była w moich ramionach, bardzo się bała, zaczęła płakać, ja tez nie mogłаm powstrzymać łez ze strachu o jej bezpieczeństwo!

Nie wiem, kim jest ta kobieta, i co to za pies, bo wtedy nie mogła odrazu porozmawiać, bo musiała uspokoić dziecko! przynajmniej ta młoda właścicielka przeprosiła, zapytała, czy nic mi ni jest ... a co mi z tego kiedy dziecko i ja już wystraszona?

Proszę o informacje dla mieszkańców miasta, którzy mają psy! Aby trzymać swoje zwierzaki na krótkich smyczach, a takich zdrowych w kagańcach! Ja sama kocham te zwierzęta i nie mam nic przeciwko spacerku z nimi po miastu ale przepraszam, takie spacery bez zasad bezpieczeństwa to pogwałcenie! Uratował mnie zimowy strój i plecak na plecach! Trzeba zwracać uwagę na takie sytuacje, bo następnym razem może być małe dziecko, które nie będzie miało czasu na tak szybką reakcję! porostu chciała by żeby takie sytuacje się więcej nie powtórzyła się
Jeszcze mam pytanie, w takiej sytuacji, aby chronić swoje prawa, dokąd mam zadzwonić ?!

Dziękuje za pomuc!

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Poprawa tytułu.

Pies zaatakował matkę z dzieckiem 2021/01/13 10:34 #36179

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
A w jakiej okolicy to sie stalo ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Pies zaatakował matkę z dzieckiem 2021/01/28 17:52 #36218

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 691
  • Otrzymane podziękowania: 70
Wątek podrzuciliśmy na nasz profil na Facebooku.

Link do dyskusji poniżej:
business.facebook.com/slubice24/posts/10158829012282692

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1