Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW CCC SŁUBICE? 2020/08/10 15:23 #35807

  • Camden11
  • Camden11 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Zakupiłam w sob.buty i torebkę z promocją 50 % na drugą rzecz w Kostrzynie nad Odrą. Niestety musiałam wymienić buty na inne. Wymianę chciałam zrobić w Słubicach. Napotkałam duży opór ze str.sprzedawczyń, ponieważ nie znały możliwości(przepisów) zwrotów/wymiany przy obowiązującej promocji.TRAGEDIA. Nawet dzwoniły do kierowniczki,która niestety też nie zna przepisów w jej pracy! Zadzwoniłam do CCC Kostrzyn n/o i porozmawiałam z kierowniczką. Dzięki jej interwencji udało mi się wymienić obuwie na inne z obowiązującą PROMOCJĄ. Szkoda mi innych klientów, którzy się poddają i są poszkodowani, a innymi słowy robieni w "KONIA". Wielkie podziękowania dla kierownictwa CCC z Kostrzyna n/o!!! Słubickie CCC - UCZCIE SIĘ OD KOLEŻANEK BO PRZYNOSICIE WSTYD TEJ FILII!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl. Powód: Usunięcie ukrytych linków.

BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW CCC SŁUBICE? 2020/08/13 15:35 #35815

  • TimothyFinn
  • TimothyFinn Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Zakupiłam w sob.buty i torebkę z promocją 50 % na drugą rzecz w Kostrzynie nad Odrą. Niestety musiałam wymienić buty na inne. Wymianę chciałam zrobić w Słubicach. Napotkałam duży opór ze str.sprzedawczyń, ponieważ nie znały możliwości(przepisów) zwrotów/wymiany przy obowiązującej promocji.TRAGEDIA. Nawet dzwoniły do kierowniczki,która niestety też nie zna przepisów w jej pracy! Zadzwoniłam do CCC Kostrzyn n/o i porozmawiałam z kierowniczką. Dzięki jej interwencji udało mi się wymienić obuwie na inne z obowiązującą PROMOCJĄ. Szkoda mi innych klientów, którzy się poddają i są poszkodowani, a innymi słowy robieni w "KONIA". Wielkie podziękowania dla kierownictwa CCC z Kostrzyna n/o!!! Słubickie CCC - UCZCIE SIĘ OD KOLEŻANEK BO PRZYNOSICIE WSTYD TEJ FILII!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Tomasz Jakuszewicz. Powód: Usunięcie ukrytych linków

BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW CCC SŁUBICE? 2020/08/14 12:57 #35818

  • Mardi
  • Mardi Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 3
Zgadzam się całkowicie z powyższą wypowiedzią . Obsługa tej filii CCC to jedna wielka porażka. Tak to jest gdy zatrudnia się nieodpowiednie osoby . Najwięcej tracą niestety jak zwykle klienci. Nieznajomość prawa konsumenckiego jest żenująca dla personelu, zwłaszcza zaś dla kierowniczki. Jest to sprawa dla UOKIK i Państwowej Inspekcji Handlowej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1