Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Remont w bloku 2020/01/14 17:15 #35265

  • Pan Tam
  • Pan Tam Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
Poruszę temat z którym mają do czynienia mieszkańcy bloków. A mianowicie remonty mieszkań.
Na pewno każdy chociaż raz był "ofiarą" tego szaleństwa, inaczej nie da się tego nazwać. Jak jeden sąsiad kończy remont to inny zaczyna. Całoroczne wiercenie w ścianach i mózgu. Nie wszyscy chodzą do pracy od 8 do 16, niektórzy dopiero o 8 wracają z "nocek" i chcą odpocząć. Lub z powodów zdrowotnych muszą zostać w domu a tu takie "koncerty" za ścianą. Niektórzy zaczynają pracę remontowe od 16 i do... 22. Nie raz jest tak że zawał gwarantowany jak jest cisza cały dzień i nagle zaczyna się wiercenie...
Spółdzielnia mieszkaniowa nie ma zapisu w regulaminie w jakich godzinach powinny być wykonywane prace remontowe. stąd moje pytanie: gdzie są granice? Od której do której powinny być wykonywane głośne pracę remontowe? Czy to jest normalne że sąsiad może od 6 rano do 22 remontować mieszkanie? Bo może, bo nie jest cisza nocna?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Remont w bloku 2020/01/15 11:19 #35267

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Niestety takie są uroki mieszkania w bloku. Cisza nocna obowiązuje od 22 do 6 rano i nawet tego ludzie nie przestrzegają, bo mają gdzieś drugiego człowieka. Można iść z tym do zarządcy i zrobić regulamin odnośnie głośnych prac remontowych, ale to ciężki temat. Jak wiadomo ludzie mają malutkie dzieci, czy ktoś wraca z nocki i chciałby pospać trochę, a po prostu nie da się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1