Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Zieleń w mieście - wycinka klonów przy ul. Jagiełły 2020/03/20 08:40 #35420

  • Mruk
  • Mruk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 1
Proszę nie insynuować, że na prośbę mieszkańców domów jednorodzinnych przy ul. Mieszka I mają być wycięte drzewa. Czy @sabot wie, że one będą wycinane czy jest to potwierdzone? Opadające liście mieszkańcy sprzątają i nie mamy z tym problemu (chociaż nawiasem mówiąc o to powinien zadbać UM). Ponadto w dziupli drzewa stojącego przy mojej posesji, ptaszki budują już gniazdo!!!
Prosimy UM o odpowiedź, co za pomysł mają władze miasta na te ostatnie drzewa, które oczyszczają powietrze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zieleń w mieście - wycinka klonów przy ul. Jagiełły 2020/03/20 15:55 #35424

  • sabot
  • sabot Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 25
  • Otrzymane podziękowania: 7
Jeżeli drzewa zostały pomumerowane kolorem pomarańczowym, jak w przypadku klonów przy ul. Jagiełły, to oznacza, że mają być wycięte. Na ul. Jagiełły klony najpierw zostały nieumiejętnie przycięte, a następnie po kilku latach wycięte bo prawdopodobnie chorowały. Jeżeli jest Pan równie jak ja wzburzony pomysłem wycięcia lip, proszę zadać pytanie władzom miasta. Z Pana wpisu wynika, że decyzja nie była konsultowana z mieszkańcami.
A swoją drogą sama ulica Mieszka I została zdewastowania. Miasto planuje jej remont, jednakże gdy położą tam asfalt, to współczuję mieszkńcom i dzieciom, gdyż zwiększy się na niej ruch.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zieleń w mieście - wycinka klonów przy ul. Jagiełły 2020/03/20 15:59 #35425

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Chyba komuś potrzebne jest drzewo na opał, albo trzeba komuś dać zarobić za nowe nasadzenia drzew! Z tych drzew korzystają pobliskie pszczoły, drzewa oczyszczają powietrze i obniżają temperaturę w mieście. Po co wycinać zdrowe drzewa?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2