Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW CCC SŁUBICE 2019/07/22 18:33 #34767

  • Miodek1987
  • Miodek1987 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Zakupiłam w sob.buty i torebkę z promocją 50 % na drugą rzecz w Kostrzynie nad Odrą. Niestety musiałam wymienić buty na inne. Wymianę chciałam zrobić w Słubicach. Napotkałam duży opór ze str.sprzedawczyń, ponieważ nie znały możliwości(przepisów) zwrotów/wymiany przy obowiązującej promocji.TRAGEDIA. Nawet dzwoniły do kierowniczki,która niestety też nie zna przepisów w jej pracy! Zadzwoniłam do CCC Kostrzyn n/o i porozmawiałam z kierowniczką. Dzięki jej interwencji udało mi się wymienić obuwie na inne z obowiązującą PROMOCJĄ. Szkoda mi innych klientów, którzy się poddają i są poszkodowani, a innymi słowy robieni w "KONIA". Wielkie podziękowania dla kierownictwa CCC z Kostrzyna n/o!!! Słubickie CCC - UCZCIE SIĘ OD KOLEŻANEK BO PRZYNOSICIE WSTYD TEJ FILII!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW CCC SŁUBICE 2019/07/27 14:34 #34777

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: BRAK KOMPETENCJI PRACOWNIKÓW CCC SŁUBICE 2019/10/21 08:15 #35009

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
To nic nowego u nas nie możesz prawie nic wymienić w innym sklepie tej samej sieci .Jeszcze się musimy dużo uczyć.Kupiłam sprzęt elektroniczny w Hamburgu a wymieniłam na inny we Frankfurcie....BEZ PROBLEMU I TŁUMACZEŃ.Czy u nas nie może tak być.Nawet kierownictwo nie wie co z tym faktem zrobić to co dopiero pracownik.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1