Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

brzegi Odry i park za dużym bazarem to śmieciowisko 2019/03/01 01:15 #34341

  • heyha
  • heyha Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
parę dni temu widziałem ekipę co sprząta wał obok szpitala WIELKIE DZIĘKI !... ale jakoś tylko po stronie miasta ..

przejdziesz się dalej.. brzegiem ordy .. są tam nawet jak by plaże.. ( TAM SIĘ NA SPACER CHODZI.. jedyne miejsce w Słubicach gdzie masz trochę zielonego ) ...ale co tam za śmieciowisko jest .. dla czego tego nikt nie widzi ? jak już się ludzie do sprzątania miasta wysyła ... a co za dużym bazarem się dzieje to już tylko jest bezczelne..

tam łabędzie w lecie potem w śmieciach młode hodują bo nie można śmieci pozbierać od lat o0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez heyha.

brzegi Odry i park za dużym bazarem to śmieciowisko 2019/03/01 06:43 #34342

  • PUK
  • PUK Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 3
Jeżeli chodzi o sprzątanie wału i to jeszcze od strony miasta, to sprzątała tam ekipa z PUK, bo tylko na taki zakres dostaliśmy zlecenie. Miejsca przy Odrze to kompetencje "Wód Polskich" lub Urzędu Marszałkowskiego (jeżeli się nie mylę). Nie sprzątamy miasta i nie wysyłamy nikogo do sprzątania miasta, sprzątamy tylko te nieruchomości, które są przedmiotem zawartych z nami umów lub zleceń (najczęściej jednorazowych), które przyjęliśmy do realizacji. W przypadku miejsc, w których jest brudno, proponuje dzwonić do Straży Miejskiej, która może (jak sądzę) zmobilizować właścicieli do sprzątania swoich nieruchomości, niezależnie kto nim jest, tzn. osoba prywatna, przedsiębiorca, instytucja, itd.
Za tę wiadomość podziękował(a): Rob, heyha

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

brzegi Odry i park za dużym bazarem to śmieciowisko 2019/03/01 13:39 #34343

  • heyha
  • heyha Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak pozbieram kasę i pomogę.. macie ludzi aby pozbierać śmieci obok odry ...? nie mogę jak tam wszystko wygląda,... tam dzieci się bawią a kochające pary na spacer chodzą..

jest mi za szkoda nic nie zrobić, bo nikt nic nie robi o0 ile za 4 ludzi za 4 godziny zbierania ? mam 3 osoby teraz już do pomocy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez heyha.

brzegi Odry i park za dużym bazarem to śmieciowisko 2019/03/01 16:04 #34344

  • PUK
  • PUK Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 3
Możemy zabrać worki ze śmieciami, które zostaną tam zebrane i wywieziemy je na wysypisko. Na przyszłość to jednak nie jest rozwiązanie (tak sądzę), bo jak długo można bowiem komuś sprzątać, za darmo. W taki sposób właściciel lub zarządzający nigdy nie będzie poczuwał się do obowiązku sprzątania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

brzegi Odry i park za dużym bazarem to śmieciowisko 2019/03/01 17:17 #34345

  • heyha
  • heyha Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
to jest jedna droga... i na jeden raz będzie dobrze.. sytuacja jest ale już tak .. ze jak chciałem wysadzić małego kota nad wodą aby sobie poskakał BEZ ŚMIECI.. to nie tam już takiego miejsca.. na drodze musiał kot biegać aby nie w śmieciach się zarżał o0 jednym punkt natury w Słubicach .. BEST !

rzecz w tym ze to przytargali ludzie ze Słubic i zostawili bo wygodnie ... po niemieckiej stronie tego nie ma ... aby sobie dać wymówkę ze to woda przyniosła.. bo już się o to kłóciłem. ja mam z tym problem i to wieki jak to tam wygląda .. a to tylko parę godzin pracy.

jak zrobię to z kimś co się znajdzie .. zrobicie park ? za dużym bazarem ... bo tam tez mi się scyzoryk w kieszeni otwiera

i bym prosił o kontakt osoby która jest odpowiedzialna za brzeg wody odry Słubic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez heyha.

Odp: brzegi Odry i park za dużym bazarem to śmieciowisko 2019/03/10 18:42 #34359

  • achuga
  • achuga Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Faktycznie nad brzegiem Odry jest okropnie, pełno śmieci, butelek, puszek. Od strony mostu w kierunku przystani jest pełno śmieci pozostawionych przez wędkarzy- opakowania po robakach, wiadra plastikowe, worki no i pełno puszek i butelek. Maskara jakaś. Pod mostem legowisko, ubrania buty przynoszone ze śmietników, tam gdzie ławki pełno butelek i puszek - aż strach wybrać się na spacer nad rzekę. No i jeszcze te samochody rozjeżdżające wał i trawę. Rozumiem, że niedługo cały wał będzie rozkopany ale póki to jeszcze nie nastąpiło - po co tam samochody? Czy tak trudno wędkarzom zejść te kilka metrów? Kiedyś wał był wizytówką Słubic, piękny, zielony, a teraz obraz nędzy i rozpaczy. Czy nikt tego nie widzi??? Ludzie opamiętajcie się! Zaśmiecamy całe miasto, parki i wszystkie tereny zielone. Czy tak trudno zabrać śmieci ze sobą? Już nie mówiąc, że można je wrzucić do śmietnika. W lasku nad Odrą w okolicach ulicy Szczecińskiej jest tak brudno, że aż się przykro robi. To samo dotyczy terenu tuż za walem -ile tam jest tyle kapsli po piwach, nawet fotele i choinki...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1