Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:01 #323

  • tEmek
  • tEmek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dzisiaj idac przez miasto obilo mi sie o uszy to ze w słubicach powstanie hipermarket tesco ?! nie wiem czy to prawda czy jakas tam plota.... ale ponoc maja wyburzyc istniejaca teraz galerie w ktorej jest troche firm do tego maja wyrownac caly tamty teren z ziemia ! bardzo mnie to zszokowalo!!!! rozumniem ze zamiast hotelu polonia buduja nowa galerie do ktorej maja sie przeniesc te wszystkie sklepy, ale po co nam slubiczana jeszcze jeden wielki supermarket. przeciez ostatnio wybudowali lidla do ktorego chyba nie wiele osob chodzi jak przechodze tamtedy (niedaleko mieszkam) to zawsze pustki swieca, no moze pare klientow... nie wiem... w koncu slubice beda miastem supermarketow, stacji benzynowych, fryzjerow, sklepow z fajami i alkoholem no i nie zapominajmy o domach publicznych... katastrofa!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:01 #324

  • Marzena
  • Marzena Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
no to jestem bardzo zaskoczona ta informacją. a co powstanie na miejscu byłej bazy pks?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:01 #325

  • stefania
  • stefania Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja tez jestem zaskoczona; ale wiadomosc jest - uwazam - dla wszystkich slubiczan bardzo dobra; nie oszukumy sie; to miasto poki co nie ma lepszego pomyslu na sibie jak zyc z handlu; juz teraz turysci z Niemiec jada dalej do Poznania, Gorzowa czy Zielonej na zakupy, bo oferta jest tam znacznie lepsza; w Slubicach wciaz brakuje galerii z prawdziwego zdarzenia; Duze Tesco moze przycignac polowe Berlina! a to oznacza spore wplywy dla miejskiej kasy... no, moze niekoniecznie w tym miejscu!!! poza tym wreszcie nadszedl czas na ukrocenie hegemonii Intermarche i innych Piotrow, ktorzy ceny maja z ksiezyca; koniec monopolistom! optymistycznie pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:02 #326

  • sPiDeR
  • sPiDeR Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
fakt jest faktem ceny sa wysokie. ja tez jestem za tym zeby powstalo tesco! marzena to ze lidl nie wypalil to nie znaczy ze tesco nie wypali smiley moim zdaniem tesco jest bardziej popularne od niemieckiego lidla. a co pwstanie zamiast pku to nie mam bladego pojecia. ale tam jest dosc spory teren wiec moze castorama? hehehe smiley ja sie dowiedzialem ze tesco wybuduja ale na to potrzebuja 16 miesiecy czyli grzes w 2009-2o10 bedzie tesco w slubicach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:02 #327

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To jest kolejna szansa do tego aby Słubice mogly sie dalej rozwijac. Kiedys czytalem cos na temat naszego miasta i bylo tam napisane, ze Słubice sa miastem gdzie przypada najwiecej supermarketow ( i pochodnych ) na jednego mieszkanca Słubic.Jak to sie mowi Handel Kwitnie smileyZobaczymy w przyszlosci co jeszcze nam w Słubicach wyboduja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:02 #328

  • drago
  • drago Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Co do Tesco to za bardzo mnie ono nie interesuje, ale fakt że zniszczą Galerie mnie bardzo cieszysmiley . Przecież podczas większej burzy tutaj dach przecieka, regularnie prądu nie ma, brak klimatyzacji. To nie centrum a RUINA smiley

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:02 #329

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
to trzeba bylo zobaczyc jak wyglada dach tego budynu ( hehehe ) pooorazka !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:03 #330

  • Katarzyna
  • Katarzyna Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
co takiego?! buehehehe, niedługo to nie będzie gdzie szpilki wsadzić. Sorry, ale w innych miastach to się ze Słubic śmieją że u nas tyle marketów:angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:03 #331

  • balejak
  • balejak Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
No i fajnie Tesco jest otwarte 24h.smiley

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:03 #332

  • chickin
  • chickin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
NA bylej bazie PKS bedzie Schell !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:04 #333

  • mariusz
  • mariusz Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja słyszałem ze na byłej bazie PKS'u Ma byc na gorze hotel a na dole TESCO ale ile w tym prawdy to niewiem a co do zburzenia tej GALERI to sa zapewnie jakies PLOTY a do LIDLA strasznie malo ludzi chodzi ja tam bylem zaledwie moze z 2 razy i to tylko na małe zakupy poprostu mi sie tam nie podoba za bardzo ludzi wykorzystuja i za mało płaca!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:04 #334

  • jowisz-50
  • jowisz-50 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A co ma byc budowane miedzy ul. 1-maja a Kosciuszki w tych chaszczach obok lecznicy zwierząt , widać zrobiono tam nową ulicę , łącznik miedzy 1-maja a Kosciuszki . czy ktoś coś wie ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:04 #335

  • lolita
  • lolita Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nie wiem ale jak dla mnie to za dużo już tych supermarketów- porażka... niby bezrobocie a ludzie kupują i kupują!!! zrobiliby jakieś centrum zabaw dla dzieci bo się gnieżdżą na obsranych piaskownicach albo przy fontannie w centrum miasta... chociaż z tego co wiem to ma powstać basen koło urzędu miasta i gminy:) dobre i to B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:04 #336

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
nim wybuduja ten basen to jeszcze troche potrwa, ba! byl ( a moze i nadal jest) pomysl wybudowania calorocznego lodowiska zamiast basenu? jak dla mnie to basen jest o wiele lepsza inwestycja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Tesco w Słubicach ? 2008/04/28 20:05 #337

  • lolita
  • lolita Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dokładnie, też bym sobie chętniej popływała niż pojeździła na łyżwach...:) tym bardziej że nie umiem a i z naszym ocieplającym się klimatem i coraz cieplejszą zimą to nie wróże lodowisku świetlanej przyszłości:) wolę poczekać na ten basen:)B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2