Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:37 #235

  • jozek
  • jozek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dziś jadąc samochodem widziałem jak się nasi 'dzielni' strażnicy 'bawili' foto-radarem, już teraz mamy miasto zasrane przez psy i miedzy innymi przez to w naszych przedszkolach jest epidemia robaczycy, był nawet program w regionalnej telewizji na ten temat. Pomijając już sam fakt, że tych miejsc w przedszkolach i w żłobku jest za mało, i zamiast tym się zajmować, to radni i burmistrz fundują sobie 'zabaweczkę'.
Mam tylko nadzieje, że SM będzie też karać mandatami radnych, burmistrza i pracowników Urzędu Miejskiego tak samo ochoczo jak 'zwykłych' obywateli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:37 #236

  • Martin
  • Martin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
to juz wczesniej testowali ta zabawke na naszej pseudo obwodnicy. podobno przymierzali sie zeby tam postawic fotoradar. no a teraz jeszcze straz miejska bedzie sie bawic fotoradarem no po prostu rewelacja. dobra rozumiem ze to sie szybko zwroci ale niech ktos sie przejedzie przez miasto 50-tka np w kierunku wojska polskiego ( od komesu - dalej na Drzecin) to kazdy niemiec bedzie cie wyprzedzal. tak to mnie wkurza, bo jak we frankfurcie jest 50 to 50 i nikt grama szybciej nie jedzie, a w polsce to beda mieli to gdzies, bo i tak do nich nic nie przyjdzie. ehhh

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:38 #237

  • ERNI
  • ERNI Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
NO GENIALNIE. LEPIEJ ZBIERAC PIENIAZKI A CIEKAWE CO POZNIEJ Z NIMI BEDZIE. WYBUDUJA NAM ZA TO BASEN ALBO KINO? WATPIE!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:40 #238

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
hehe oczywiscie ze tylko zwykly obywatel dostanie po d.... no chyba ze nie beda mieli spisu tablic rejestracyjnych tam gdzie beda \"drukowac\" przepiekne zdjecia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:40 #239

  • gocha22
  • gocha22 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
E tam robicie z igły widły. Ja sie nawet ciesze, bo niektorym kierowcom przyda sie kilka mandatow. ostatnio widzialam takiego jednego czuba i bylam przerażona. Takich to karać. Straż miejska pewnie ma przenosny fotoradar co ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:41 #240

  • Adrianna
  • Adrianna Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Policja, Straż Miejska dajcie fotoradary jeszcze Straży Granicznej i Straży Pożarnej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:41 #241

  • barman
  • barman Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
noi co z tego jak i tak motocyklisci beda sobie jezdzic tak jak im sie podobasmiley

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:41 #242

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
motocyklistow i tak nie zlapia. chlopaki pozaginaja sobie numery i nara

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:41 #243

  • gocha22
  • gocha22 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
slubioczanin A nie pomyslales o tym ze taki wariat kiedys moze przejechac kogos kto jest bliski Twojemu sercu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:42 #244

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja jeszcze nie mam dzieci jezeli o to Ci chosi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:42 #245

  • gocha22
  • gocha22 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
slubiczanin co z tego ze nie masz dzieci? ale rodzicow i rodzenstwo masz nie pomyslales o tym co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:43 #246

  • Armin
  • Armin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Dokładnie ! Jak foto rada stanal by na drodze gdzie jest największy ruch lub tam gdzie dochodzi do licznych kolizji i wypadkow to by było najlepiej. Bo nie powiem, czasami przekrocze tom magiczna predkosc 50 kilometrow na godzine, ale tylko wtedy kiedy wiem ze nie ma w poblizu przejscia dla pieszych itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:46 #247

  • Kramla
  • Kramla Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Hehe dla Straży Miejskiej to woreczki i jednorazowe rękawiczki na \"pieski\" smiley Józiu dobrze piszesz!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:58 #248

  • fotograf
  • fotograf Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
trza sie bedzie przyczaic gdzie chlopaki sie szwendają z radaem i to ja im zrobię zdjęcie smiley baaa albo rozpędzę sie na rowerze jazda! FOTO RADAROM MÓWIMY NIE !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Nowa zabawka Straży Miejskiej 2008/04/28 18:59 #249

  • jozek
  • jozek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nie popadajmy w skrajności, nie chodzi o to żeby SM zbierała gówna po psach, ale żeby motywowała i karała ich właścicieli. Pełno po Słubicach pałęta się bezpańskich psów lub z właścicielami ale bez kagańców i/lub smyczy.
Pamiętam, że ostatnio widziałem w Słubicach akcje hycla jakieś 8-9 lat temu, a praktyka pokazuje, że należało by ją powtarzać przynajmniej co 2-3 lata. Takimi miedzy innymi sprawami powinien się zająć burmistrz i SM.
Za pieniądze zarobione na radarze na pewno nie wybudują żadnego basenu, co najwyżej jeszcze jedna scenę koncertową bo ta obecna jest prawie w ogóle nie wykorzystywana.
I żeby nie było, że jestem za łamaniem przepisów drogowych, ale niech łapaniem piratów drogowych zajmie się policja, a Straż Miejska wyjdzie czasami z tego swojego Opla i przejdzie się pieszo po mieście, będzie z tego na pewno więcej pożytku.
Swoją droga to akurat ul. Rzepińska na odcinku od Folwarcznej do Sportowej i podobnie Wojska Polskiego od Anki do salonu Renault, nie są wcale tak niebezpieczne nawet jak ktoś tam pojedzie ze 100km/h. Piesi też są tam bezpieczni bo jest chodnik i nie muszą chodzić poboczem drogi, ale jak to zwykle w naszym kraju jedyny pomysł na poprawę bezpieczeństwa na drogach to nie remontowanie tych dróg, ale stawianie na nich różnego rodzaju ograniczeń i radarów.
Jedno jest pewne, to my mieszkańcy będziemy sponsorować gadżet SM bo w większości jesteśmy użytkownikami słubickich dróg, a bezpieczeństwa i tak to nie poprawi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2