Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/03/30 22:44 #1977

  • kasia
  • kasia Avatar
  • Gość
  • Gość
Lolo napisał:

A ja świadomie pozostałem w Vectrze. Brałem pod uwagę możliwość rezygnacji, bo miałem umowę na czas nieokreślony. Czekałem tylko na ofertę Multimedii, która niedawno położyła swoje kabelki w moim bloku z nadzieją, że zaoferuje coś lepszego. Jednak gdy przyszła miła pani z ofertą MM, to okazało się, że ich pakiety telewizyjne są tak naprawdę biedniejsze niż te w Vectrze. Pani zaproponowała mi za 100 zł z groszami jakiś bidny pakiet z bodajże 34 programami plus internet 2 mega. W Vectrze za minimalnie wyższą cenę mam pakiet platynowy z ponad setką programów (w tym kilka HD) i internet 6 mega. Fakt, że czasem zamula, ale bez przesady - nie dalej jak dzisiaj przed południem udało mi się ściągnąć film 700 MB w niecałe 25 minut. ;-) Ja tam jestem zadowolony i sądzę, że gdy już Vectra uporządkuje sprawy z przejęciem infrastruktury od Jim-Satu, to i mulenie netu się skończy.

co ty gadasz czlowieku..... ja mam mulimedie i za kablowke i internet place ok 50zl mam hbo i inne pakiety cyfrowe a na dodatek mam internet przez caly czas place za 2mb i mam 2 mb a nie jak w vektrze placilam za 6 a mialam 2 i do byl max......................gdyby vektra byla ok to by ludzie nie rezygnowali z jej usłog pozdrawiam pana konserwatora ktory konserwuje ale chyba ogórki w piwnicy :laugh: B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/03/31 10:10 #1978

  • Lolo
  • Lolo Avatar
  • Gość
  • Gość
Co Ty gadasz kobieto? :P Spójrz w cennik Multimedii i co widzisz? Ja z ciekawości przed chwilą spojrzałem na ich stronę i jakoś nie widzę pakietu z programami HD i internetem za 50 zł. :( Spojrzałem też przed chwilą na prędkość mojego internetu w Vectrze i pomiar na kilku stronach testowych pokazał mi prędkość ponad 5500 kb/s. Miej sobie tę swoją Multimedię, bo przecież Ci nie zabronię, ale nie gadaj też głupot na temat innych sieci, bo masz jakieś stare dane.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/03/31 23:05 #1982

  • bass
  • bass Avatar
  • Gość
  • Gość
Oj Lolo . Lolo :-)) Po poprzedniej laurce i tym co teraz piszesz jestem pewien że redukcje w Vectrze ciebie nie obejmą ;-))) Łubu .. dubu.. ;-)))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/04/01 22:08 #1998

  • Lolo
  • Lolo Avatar
  • Gość
  • Gość
Nie pracuję w Vectrze i olewam to kto będzie moim dostawcą kablówki. Nie będę jednak przechodził do Multimedii tylko dlatego, że dzień czy dwa nie było w Vectrze intenetu.Niech MM zatrudni lepszych akwizytorów (czy jak oni tak się nazywają), to się zdecyduję, bo jak na razie ta pani, która u mnie była, raczej odstraszyła od MM niż zachęciła. U mnie obecnie Vectra działa OK więc nie mam powodów do narzekań. Skoro dobrze Wam w Multimedii, to też się cieszę. Ważne, że wszyscy jesteśmy zadowoleni, zawistne, ciągle niezadowoleni i wiecznie skorzy do kłótni dupki.:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/11/21 11:18 #4675

  • kacper
  • kacper Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 2
cześć

Całkiem prawdopodobne, że z nowym rokiem opuszczę MM i przejdę do Vectry, krótkie pytanie - jak działa telewizja i internet w Vectrze?
W MM było bardzo dobrze, 2-3 awarie internetu (i to 'od razu' naprawione) przez rok użytkowania to całkiem niezły wynik, niestety kanały w Vectrze to porażka dla mnie (brak C+ Sport+, Eurosport), ale od nowego roku jeszcze 'lepiej będzie' - media2.pl/media/58859-multimedia-polska-...kanalow-polsatu.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/11/22 14:09 #4693

  • anna
  • anna Avatar
  • Gość
  • Gość
Dosyć często się zdarza, ze nie ma Vektry i internetu, ostatnio to aż mnie szlag zaczynal trafiać. Zdarza się to kilka razy w tygodniu. A poźniej jak są skargi, to wysyłają takich dwóch facetów którzy chodza od domu do domu i wpraszają się na ' oglądanie telewizji', bo podobno coś nie tak jest. Jeśli jeszcze raz do mnie zapukająm to zrzucę ich ze schodów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/11/27 09:38 #4867

  • gosc
  • gosc Avatar
  • Gość
  • Gość
a mi sie wydaje ze kazdy operator oferuje taki sam internet roznia sie tylko cenami ....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/11/27 21:29 #4909

  • XX
  • XX Avatar
  • Gość
  • Gość
Jedna wielka porazka z internet z Vectry,wiecznie nie ma tego neta ja nie wiem za co my placimy im,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/11/29 22:38 #4989

  • aaa
  • aaa Avatar
  • Gość
  • Gość
prosze poradźcie gdzie najlepiej kupic neta??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/11/29 23:20 #5004

  • sdf
  • sdf Avatar
  • Gość
  • Gość
mocna porazka z ta vektra?? mi sie wydaje ze w mm bedzie tak samo...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Vectra S.A i ich Internet 2009/11/30 02:49 #5007

  • zzz
  • zzz Avatar
  • Gość
  • Gość
ja mam vektre i wsio jest ok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2