Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Zadbaj o swoją skórę po lecie - jesienna regeneracja skóry w Fem Estetic ! 2018/11/05 15:33 #33997

 • Fem Estetic
 • Fem Estetic Avatar Autor
 • Wylogowany
 • New Member
 • New Member
 • Posty: 16
 • Otrzymane podziękowania: 0


Koniec lata, a nadejście jesieni, to czas stanowiący przygotowanie do zimy. Wysuszona słońcem skóra staje się podatna na uszkodzenia, a opalenizna podkreśla drobne bruzdy i zmarszczki, nie tylko na twarzy, ale również na skórze dłoni i dekolcie. Przywrócenie jej utraconych właściwości, odpowiedniej sprężystości i nawodnienia wymaga podjęcia radykalnych kroków.

Jak poradzić sobie z problemami skórnymi po lecie i wzmocnić ją na zimę?

Najlepsze przygotowanie skóry do zabiegów medycyny estetycznej stanowi peeling lekarski z wykorzystaniem kwasów TCA. Mechaniczne usunięcie zewnętrznej warstwy starego naskórka powoduje odsłonięcie porów, przez które w głąb skóry przechodzą substancje czynne. Dostarczenie ich do najgłębiej położonych warstw umożliwia ich czynne działanie na wszystkie partie skóry, a tym samym wzmacnia ją od podstaw.

Przesuszona skóra

Pod wpływem negatywnego działania promieni UV, zostaje uszkodzony hydrolipidowy płaszcz skóry, przez co szybciej dochodzi do utraty wody i zmniejszenia jej elastyczności. Mezoterapia stanowi kompleksową odpowiedź na problemy skórne całego ciała – dzięki iniekcyjnej aplikacji preparatów na bazie koktajli witaminowych, kwasu hialuronowego lub innowacyjnej formuły kolagenu Linerase, możemy przywrócić skórze jej dawny blask, wygładzić zmarszczki, nadać odpowiednią elastyczność i nawilżenie. Na powrót możemy poczuć się młodo, świeżo i pozbyć widocznego na twarzy zmęczenia.

Zmarszczki

Radość, złość, smutek – wszystkie emocje uwidaczniają się na naszej twarzy w postaci zmarszczek. Wysuszona słońcem skóra staje się bardziej podatna na ich powstawanie i podkreślenie już tych obecnych. Możemy pozbyć się ich przy pomocy Botoxu lub kwasu hialuronowego. Odwracalnie porażone przez Botox mięśnie przestają się kurczyć, dzięki czemu nie powstają kolejne zmarszczki. Te, które są już obecne, możemy wypełnić za pomocą preparatu na bazie kwasu hialuronowego – Juvederm Volite. Aplikacja kwasu w najbardziej wymagające miejsca hamuje rozpad kolagenu i stymuluje jego syntezę, co przekłada się na poprawę sprężystości skóry oraz wygładzenie zmarszczek i bruzd.

Blizny, przebarwienia, naczynka i pajączki


Powstałe plamki, piegi i zaróżowione blizny po ekspozycji na promienie słoneczne możemy skutecznie usunąć za pomocą zabiegu z użyciem lasera Alma Harmony PRO XL. Komórki barwnikowe naświetlone przez światło lasera ulegają rozpadowi, a tym samym dochodzi do stopniowego wyrównania kolorytu skóry i zmniejszenia widoczności naczynek oraz blizn różnego pochodzenia. Zniszczone tkanki ulegają regeneracji, dzięki czemu skóra odzyskuje swój jednolity wygląd oraz poprawia się jej ogólna kondycja a także nabiera promiennego wyglądu.

Suche i łamliwe włosy


Słona woda, słońce i wiatr sprawiają, że włosy stają się łamliwe i podatne na uszkodzenia. Aby odżywić je i wzmocnić od środka stosujemy zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Czynniki wzrostowe i komórki macierzyste pobrane z krwi pacjenta zostają podane podskórnie na skórę głowy. Oprócz poprawy ogólnej kondycji włosów, możemy także zauważyć zwiększenie ich objętości, złagodzenie objawów łupieżu, zahamowanie wypadania, przyspieszenie wzrostu oraz pojawienie się tak zwanych „baby hair”.
Ważne jest także, aby po lecie wykonać dokładny „przegląd” skóry i zwrócić uwagę na każde nowe oraz niepokojące znamię. W takich sytuacjach zalecamy jak najszybszą wizytę u dermatologa.

Pamiętajmy o tym, że skóra jest najpiękniejsza wtedy, kiedy jest zdrowa! Właśnie dlatego tak ważne jest działanie nie tylko powierzchowne, ochronne, ale również to głębokie, umożliwiające naprawienie i uzupełnienie utraconych składników skóry, które jest wzmożone zarówno w letnim, jak i zimowym okresie. Zabiegi dobrane odpowiednio do potrzeb naszej skóry przyniosą spektakularne efekty w postaci przywrócenia młodego, świeżego wyglądu, a co za tym idzie – podniesienie pewności siebie.
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.
 • Strona:
 • 1