Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Profhilo - bioremodeling - zabieg przeciw starzeniu się skóry twarzy 2018/09/05 07:46 #33693

 • Fem Estetic
 • Fem Estetic Avatar Autor
 • Wylogowany
 • New Member
 • New Member
 • Posty: 16
 • Otrzymane podziękowania: 0


Marzysz o pięknej promiennej cerze oraz gładkiej skórze twarzy? Doskwierają Ci zmarszczki, skóra utraciła sprężystość i obwisła, a twarz z biegiem lat utraciła niegdyś tak wyraźny kontur?

Od ponad 20 lat do przywracania młodego wyglądu wykorzystywany jest kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem naszej skóry. To od jego ilości zależy kondycja i jej wygląd oraz szybkość zachodzenia procesów starzenia. Niestety, jego produkcja drastycznie maleje po 50 r.ż., a po 70 r.ż. nie jest produkowany wcale.

Dotychczas stosowany kwas hialuronowy był rozróżniany na naturalny i sieciowany. Naturalny, ze względu na swoją budowę, ulega zniszczeniu już po 1-2 dniach od wstrzyknięcia, dlatego wymaga powtarzania zabiegów, a sieciowany ze względu na chemiczną obróbkę traci zdolność do nawilżania skóry.

Kompleksowym rozwiązaniem problemów wymagających liftingu twarzy jest zastosowanie innowacyjnego preparatu Profhilo, czyli stabilizowanych kompleksów kwasu hialuronowego, które działają we wszystkich warstwach skóry wysmuklając i liftingując twarz.

Molekuła młodości” to jedyny taki na świecie preparat do bioremodelingu, przebudowy i przywrócenia utraconych składników skóry w oparciu o naturalne działanie kwasu hialuronowego. Dzięki specjalnej formule preparat nie traci właściwości nawilżających i regeneracyjnych oraz „współpracuje” z komórkami skóry, pobudzając je do wytwarzania kolagenu oraz elastyny.

Powoli i długotrwale uwalniające się cząsteczki kwasu działają na skórę od środka jak „milion sprężynek”, które przywracają utracony kontur twarzy, „wypełniają” skórę i natychmiast przywracają jej utraconą sprężystość.

Widoczne efekty to: neutralizacja „chomików”, wysmuklenie twarzy, poprawa sprężystości, napięcia, nawilżenia i ogólnej kondycji skóry, przywrócenie utraconego profilu i zatartych rysów oraz wygładzenie i spłycenie zmarszczek. Skóra staje się promienna i jędrna, a dzięki temu nasza twarz odzyskuje młody, świeży wygląd.

Preparat wstrzykuje się specjalną techniką BAP - to pięć specjalnie, naukowo opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesów starzenia. Miejsca ostrzykiwania zostały wybrane tak, aby zminimalizować ryzyko powstawania siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika ta zapewnia doskonałe rozprowadzenie preparatu i umożliwia uzyskanie naturalnego efektu wysmuklenia twarzy.

Efekt miliona sprężynek, który przywraca utracony kontur twarzy – zadzwoń i umów się na konsultację! Zapraszamy
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Fem Estetic.
 • Strona:
 • 1