Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Akcja bikini ! Przygotuj się do lata i ciesz się gładkim ciałem przez cały rok ! 2018/06/08 11:40 #33045

 • Fem Estetic
 • Fem Estetic Avatar Autor
 • Wylogowany
 • New Member
 • New Member
 • Posty: 16
 • Otrzymane podziękowania: 0
Okres wakacji i urlopów jest szczególnym czasem, kiedy chcemy czuć się komfortowo, higienicznie i zachować estetyczny wygląd pomimo wysokich temperatur. Ciemne włoski na nogach, okolicach bikini, pachach czy też na innych częściach ciała sprawiają wiele kłopotów. Codzienna depilacja maszynką do golenia jest niedokładna i podrażnia naszą skórę, podobnie jak używanie innych środków chemicznych, co dodatkowo jest czasochłonne, niesie za sobą ryzyko alergii oraz przynosi krótkotrwałe efekty.

Jak wiec w pełni korzystać z urlopu, nie spędzając połowy czasu w łazience na goleniu i zachować piękne, gładkie ciało?

Wszystkie te korzyści łączy w sobie zabieg przy pomocy lasera VECTUS. Jest to rewolucyjne urządzenie, które umożliwia usunięcie raz na zawsze nie tylko ciemnych włosków, ale także tych jasnych, najtrudniejszych do pozbycia się – zarówno blond, jak i rudych. Dzięki zabiegowi można zapomnieć o uciążliwych podrażnieniach, wrastających włoskach i odrastaniu czarnego, grubego owłosienia.

Jak działa laser i dlaczego jest taki skuteczny?

Laser diodowy emituje łagodną wiązkę promieni pochłanianych przez barwniki włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. W związku z tym, że wszystkie włosy nie rosną równocześnie, nie reagują one jednakowo na działanie lasera. Te, które są w fazie aktywnego wzrostu, zostają zniszczone przez światło urządzenia, natomiast pozostają włoski w inwolucji i spoczynku, które również po tym okresie przechodzą w aktywną fazę. Dlatego aby usunąć wszystkie włosy, należy powtórzyć zabieg, ponieważ w czasie jednego naświetlania możemy pozbyć się ok 30% owłosienia.

Dlaczego warto wybrać zabieg z użyciem oferowanego przez nas Lasera PALOMAR VECTUS?

Laser VECTUS to innowacyjna technologia łącząca trwałe usunięcie owłosienia z minimalizowaniem efektów ubocznych. Jest bezpieczny i skuteczny dla każdego typu skóry oraz każdego koloru owłosienia. Największym atutem jest działanie na trudne do usunięcia rude oraz jasne blond włosy. Dodatkowo dzięki zwiększeniu końcówki pracującej można skrócić czas trwania epilacji na dużych powierzchniach nawet do kilku minut! Połączenie tych zalet – najnowszej technologii, bezpieczeństwa, szybkości i jednoczenie najmocniejszej siły działania, daje laserowi VECTUS ugruntowaną pozycję lidera wśród tego typu urządzeń.

Nowoczesne technologie w laserze PALOMAR VECTUS

SKINTEL. Urządzenie jest wyposażone w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze. Określa on poziom melaniny i na tej podstawie automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia sprawiają, że zabieg jest bardziej efektywny i bezpieczny, bez ryzyka poparzeń.

PHOTON RECYCLING. ŚWIATŁO ODBITE. To technologia, która polega ponownym wykorzystaniu światła lasera naturalnie dobijającego się od skóry, dzięki czemu efektywność zabiegu znacząco wzrasta, a skraca się czas jego trwania.

ADVANCED CONTACT COOLING – CHŁODNY DOTYK. System chłodzący działa przed, w trakcie oraz po emisji światła, dzięki czemu wyczuwalność ciepła podczas jej trwania jest znikoma, a komfort zabiegu znacznie się zwiększa.

Zapisując się na pakiet 4 zabiegów w czasie wakacji (czerwiec, lipiec, sierpień) uzyskają Państwo zniżkę -400 zł od całej kwoty! Zapraszamy serdecznie do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Fem Estetic.
 • Strona:
 • 1