Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Nasza recepta na Twoje niedoskonałości skóry ! Pixel Peel + Dermapen 2018/05/07 10:41 #32778

 • Fem Estetic
 • Fem Estetic Avatar Autor
 • Wylogowany
 • New Member
 • New Member
 • Posty: 16
 • Otrzymane podziękowania: 0
Pixel Peel – podwójna siła w walce z niedoskonałościami skóry

Pixel Peel to rewelacyjny zabieg łączący głębokie złuszczające działanie kwasów TCA oraz mikronakłuwanie za pomocą urządzenia Dermapen.
Główne zastosowanie zabiegu to likwidacja przebarwień i blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów, cery palacza, a także znanej i nielubianej pomarańczowej skórki - tzw. cellulitu.

Jak to działa?
Nakłuwanie skóry powoduje jej mechaniczne drażnienie, co wpływa stymulująco na naturalne procesy regeneracji i odbudowy tkanek. Uruchamiana jest synteza utraconego kolagenu i elastyny, które są podstawowymi składnikami strukturalnymi. Dzięki temu, nasza cera staje się rozświetlona, zwiększa się jej gęstość i elastyczność, a co za tym idzie - odporność na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych oraz procesów starzenia. Wolniej powstają nowe zmarszczki, a już obecne ulegają spłyceniu i stają się mniej widoczne.

Dodatkowe zastosowanie kwasów TCA używanych w peelingach chemicznych, penetrujących w głąb skóry, wspomaga stymulowanie jej najgłębszych warstw do syntezy nowych komórek. Jednocześnie pobudzane jest złuszczanie i usuwanie zewnętrznej warstwy martwego, uszkodzonego, zrogowaciałego naskórka, który ogranicza wchłanianie oraz skuteczność stosowanych kremów czy zabiegów pielęgnacyjnych oraz nadającego skórze zmęczony wygląd.

Etapy zabiegu

Zabieg przebiega w 2 etapach.
W pierwszej kolejności wykonywane jest mikronakłuwanie przy użyciu urządzenia DermapenTM na głębokość kilku milimetrów w celu utworzenia „dostępu” do warstwy skóry znajdującej się pod naskórkiem. Następnie na daną okolicę nakładany jest w jednej lub dwóch warstwach preparat zawierający kwas trójchlorooctowy - EASY TCA/EASY TCA Pain Control.
Na koniec na skórę aplikowany jest krem Post Peel Mask, który ma za zadanie dalsze stymulowanie procesów odbudowy skóry, dodatkowo działając antyoksydacyjnie, co również wpływa na spowolnienie starzenia się. Wpływa także na poprawę efektów działania zabiegu i zapobiega powstawaniu efektów ubocznych.
Po około 3-7 dni dochodzi do intensywnego złuszczania się naskórka, a po jego zakończeniu, możemy cieszyć się pełnymi efektami zabiegu.

Dla uzyskania jak najlepszych efektów zalecane jest wykonanie 2 – 4 zabiegów z zachowaniem odpowiednich przerw na regenerację skóry, ale znaczą poprawę jej kondycji widać już po 1 razie. Nie wykonujemy go latem oraz podczas silnego nasłonecznienia, dlatego polecamy wykonywanie tego typu zabiegów w okresie od listopada do czerwca, aby przygotować skórę na porę wakacyjną.

Czy jest to zabieg odpowiedni dla mnie?
Zabieg skierowany jest do każdego, kto chciałby poprawić kondycję swojej skóry – nie tylko do osób zmagających się z bliznami lub trądzikiem, ale także do tych, których cera stała się szara, zmęczona i utraciła swoją elastyczność, a zwykłe kremy, peelingi i domowa pielęgnacja nie przynoszą oczekiwanych efektów.

Aby poznać osobiście korzyści płynące z wykorzystania tego rewelacyjnego połączenia dwóch zabiegów, zapraszamy Państwa serdecznie do umówienia się na konsultację w naszym gabinecie Fem Estetic w Słubicach.
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

 • Strona:
 • 1