Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Młody i zdrowy wygląd? Poznaj nasze metody! 2018/02/20 08:53 #32158

 • Fem Estetic
 • Fem Estetic Avatar Autor
 • Wylogowany
 • New Member
 • New Member
 • Posty: 16
 • Otrzymane podziękowania: 0


Recepta na młody wygląd

W ostatnich latach nastąpił znaczący wzrost zainteresowania nietradycyjnymi metodami poprawiania urody. Wiąże się to z rozwojem medycyny estetycznej, która opiera się obecnie na najwyższych kwalifikacjach i doświadczeniu lekarzy oraz najlepszej jakości sprzęcie. Stanowi to nie tylko gwarancję doskonałych, pozbawionych sztuczności efektów, ale również maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu osób pragnących wyglądać młodo, zdrowo, pięknie, a przy tym wciąż naturalnie. Wśród nich znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Troska o wygląd stała się znakiem współczesności, a dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej można zadbać o twarz i ciało, niwelując oznaki starzenia, redukując rozmaite zmiany dermatologiczne, poprawiając ogólną kondycję skóry i podkreślając jednocześnie swoją kobiecość bądź męskość. Największym powodzeniem w ostatnim czasie cieszą się terapie z zastosowaniem botoksu, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego czy kolagenu. Śródskórne wprowadzanie tych substancji pozwala osiągać spektakularne rezultaty.

Botoks przeciwko zmarszczkom

Proces starzenia czyni skórę znacznie mniej gładką. Wraz z upływem czasu pojawiają się na niej zmarszczki mimiczne. Tzw. „kurze łapki” wokół oczu, „lwia zmarszczka” na czole czy inne niedoskonałości nie tylko dodają lat, lecz również wywołują wrażenie ciągłego zmęczenia i smutku. Doskonałą metodą cofania tych zmian jest dostarczenie skórze preparatu toksyny botulinowej typu A, czyli botoksu. Zmarszczki mimiczne powstają wskutek kurczenia mięśni. Wstrzyknięcie botoksu w odpowiedni obszar skóry powoduje rozluźnienie właściwych komórek mięśniowych, a w konsekwencji – wygładzenie zmarszczek. Preparat działa wyłącznie w obrębie tych partii mięśni, w które został wprowadzony. Dzięki temu nie należy obawiać się zmian w mimice czy rysach twarzy ani efektu przerysowania i sztuczności. Naturalnie odmłodzona i odżywiona skóra znacząco wpłynie na poprawę ogólnego wyrazu, czyniąc go pogodnym i wypoczętym.

Działanie osocza bogatopłytkowego


Widoczne, pozytywne zmiany na skórze zachodzą po wszczęciu procesów regeneracyjnych wewnątrz tkanek. Tego rodzaju odbudowę najlepiej inicjuje śródskórne wprowadzenie preparatu przygotowanego na bazie osocza bogatopłytkowego pozyskiwanego z krwi pacjenta. Podczas zabiegu wykorzystuje się zatem naturalne skłonności organizmu do autoregeneracji. Komórki regeneracyjne i macierzyste zachowują się inteligentnie i same rozpoznają środowisko wymagające naprawy. Wśród wyraźnych rezultatów ich „pracy” należy wskazać znaczącą poprawę stopnia objętości i nawilżenia skóry, wzrost jej elastyczności i napięcia, a także wygładzenie oraz wyrównanie kolorytu. Preparat wpływa pozytywnie nie tylko na skórę, ale również na włosy, które stają się gęste, odżywione, odzyskują blask i nie wypadają. Dzięki w pełni bezpiecznemu działaniu osocza można uzyskać efekt odmłodzenia nawet o 10 lat.

Zastosowanie kwasu hialuronowego

Utrata kwasu hialuronowego w wyniku starzenia się skóry skutkuje jej zmarszczeniem, zwiotczeniem i przesuszeniem. Można zapobiec tym zmianom, uzupełniając niedobory kwasu. Dzięki dostarczeniu odpowiedniej jego ilości skóra odzyska gładkość, jędrność, elastyczność, stanie się napięta i nawilżona. Za pomocą kwasu hialuronowego dokonuje się również korekty i modelingu ust, a także wolumetrii, czyli modelowania owalu twarzy czy – w przypadku mężczyzn – konturowania linii żuchwy. W ten sposób można skutecznie poradzić sobie z opadającymi policzkami, niwelując utraty w obrębie kości policzkowych i odpowiednio je uwypuklając i modelując. Tego rodzaju zabiegi pozwalają kobietom podkreślić ich zmysłowość i subtelność, mężczyznom zaś dodają jeszcze bardziej męskiego charakteru. Kwas hialuronowy wpływa korzystnie nie tylko na wygląd skóry twarzy, ale również dłoni czy ramion. Znajduje swoje zastosowanie także w leczeniu blizn i rozstępów. Jego użycie nie wiąże się z żadnym ryzykiem, a skutkuje rewelacyjnymi efektami.

Kolagen – w imię młodości

W wyniku procesu starzenia się skóra traci znaczące ilości kolagenu i wymaga uzupełnienia jego niedoborów. W medycynie estetycznej stosuje się w tym celu zabieg kolagenowy Linerase. Wykorzystywany w nim leczniczy preparat powstaje na bazie płynnego kolagenu. Substancja ta stymuluje procesy regeneracyjne, wskutek których skóra staje się w widoczny sposób odżywiona, nawilżona, elastyczna i jędrna. Działanie Linerase niweluje oznaki starzenia, sprzyja również redukowaniu blizn, rozstępów i rozmaitych uszkodzeń. Sprężysta i pozbawiona zmarszczek oraz nieestetycznych zmian skóra składa się na efekt naturalnego odmłodzenia. Najlepsze i najtrwalsze rezultaty przynosi kompleksowa terapia prowadzona w odpowiednich odstępach czasowych, jednak pozytywne zmiany da się zauważyć już po pierwszym zabiegu. Zabieg kolagenowy Linerase jest w pełni bezpieczny i może być stosowany zarówno profilaktycznie, jak i leczniczo.
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Fem Estetic.
 • Strona:
 • 1