Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Dermapen - mikronakłuwanie skóry receptą na regenerację 2017/09/25 07:39 #30275

 • Fem Estetic
 • Fem Estetic Avatar Autor
 • Wylogowany
 • New Member
 • New Member
 • Posty: 16
 • Otrzymane podziękowania: 0
Powoli żegnamy się z latem i słońcem... Ale to nie jest powód do płaczu i depresji, bo właśnie rozpoczynamy sezon z zabiegami medycyny estetycznej. Jesień to idealna pora roku na rozpoczęcie terapii, ponieważ silne słońce często jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Rozpocznij więc już dzisiaj nowy etap dbania o swoje zdrowie i urodę!
DERMAPEN

Dermapen to jedyne oryginalne urządzenie do mikronakłuwania skóry, które dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii AOVN uzyskuje wyniki nieosiągalne dla innych urządzeń.

DERMAPEN pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu stymuluje jej odnowę w sposób naturalny. Niespotykana skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu pozwalają pacjentom na całym świecie cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych.

DERMAPEN jest wszechstronnym narzędziem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy.

DERMAPEN to znakomita terapia u pacjentów z wiotką, cienką skórą, pobudzająca naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.
Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, takich jak okolice oczu czy ust. Dzięki intensyfikacji mechanizmu mikronakłuwania udało się stworzyć narzędzie, które daje znakomite efekty, nie wyłączając jednocześnie pacjenta z codziennych zajęć na zbyt długo.

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł DERMAPEN jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN znacząco skraca również czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności.

DERMAPENTM stymuluje naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Dzięki systemowi pulsujących igieł, ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej, zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury, co skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu i zwiększeniu gęstości dzięki obecności nowego kolagenu.

DERMAPEN a roller
Zabieg z użyciem urządzenia DERMAPEN podobny jest do terapii z użyciem dermarollerów, jednak:
- starsze rolki do mikronakłuwania wykonują w skórze nakłucia pod kątem, co oznacza. że wywołują większe urazy,
- igły umieszczone są na walcu. trudniej jest się nimi dostać w załamania skóry.
- nakłuwają skórę na głębokości 0.75 mm, co oznacza, że przebudowa obejmuje wyłącznie naskórek.

W DERMAPEN igły przenikają w głąb skóry pionowo, uszkodzenia są więc mniejsze, ale głębokość i funkcja wibracji zwiększają skuteczność leczenia. Nakłucia (do 2,5 mm) umożliwiają działanie na poziomie skóry właściwej. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0.25 do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.

Zastosowanie DERMAPEN:
- widoczne spłycenie zmarszczek,
- pogrubienie skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu,
- zmniejszenie widoczności porów,
- leczenie rozstępów,
- leczenie blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych,
- leczenie łysienia.

Kilka dni przed zabiegiem nie należy przyjmować aspiryny, leków przeciwkrzepliwych i przeciwzapalnych. Zabieg trwa od 20 do 60 minut, a okolica poddana zabiegowi znieczulana jest specjalnym kremem.
Po zabiegu należy unikać promieniowania słonecznego (także solarium) i nie narażać się na działanie ekstremalnych temperatur (np. sauna).

Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki FemEstetic na konsultację, podczas której przedstawimy możliwości, jakie oferuje DERMAPEN.
Zarezerwuj termin już dzisiaj:
☎️ 95 759 84 20
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Fem Estetic.
 • Strona:
 • 1