Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Gładkie ciało raz na zawsze! 2017/07/23 14:43 #29411

 • Fem Estetic
 • Fem Estetic Avatar Autor
 • Wylogowany
 • New Member
 • New Member
 • Posty: 16
 • Otrzymane podziękowania: 0
Inteligentna depilacja - czy naprawdę można pozbyć się zbędnego owłosienia na stałe?

Wiele kobiet szuka sprawdzonych i skutecznych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Przełomowym urządzeniem w dziedzinie depilacji laserowej, laserem Palomar Vectus. Jest to jedyne urządzenie, które skutecznie działa na trudne do pozbycia się włosy rude i blond i zapewnia najszybszą i najbardziej skuteczną metodę depilacji dostępną na rynku.

Jeśli masz wątpliwości, czy zdecydować się na zabieg depilacji laserowej, spróbuj szybko przekalkulować ile pieniędzy rocznie wydajesz na maszynki do golenia, pianki i inne kosmetyki łagodzące podrażnienia po goleniu. Decydując się na zabieg Laserem Palomar Vectus masz gwarancję, że niechciane włosy zostaną usunięte raz na zawsze i będziesz miała z głowy zamartwianie się uciążliwymi podrażnieniami po goleniu i twardymi włoskami.

Firma Palomar tworząc w 1997 roku najbardziej znany na świecie laser Light Sheer Duet i otrzymując dla niego certyfikat FDA, zyskała sobie miano pioniera w dziedzinie technologii trwale usuwających owłosienie. Dziś, po kilkunastu latach doświadczeń i badań naukowych nad udoskonaleniem pierwszego lasera diodowego ugruntowuje swoją pozycję lidera produkując nową wersjęsystemu Light Sheer — Laser Diodowy PALOMAR VECTUST".

Jak działa Laser Diodowy?

Laser diodowy emituje łagodną wiązkę promieni, pochłanianą przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Należy jednak dodać, że nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Część z nich znajduje się w fazie wzrostu i właśnie one reagują na światło lasera. Pozostałe włosy są w fazie inwolucji i spoczynku. Po tym okresie część włosów znów wchodzi w aktywny etap wzrostu. Dlatego też, aby usunąć prawie wszystkie włosy zabiegi muszą być powtórzone. Podczas jednego zabiegu można usunąć do 30% owłosienia.

Dlaczego warto wybrać Laser Diodowy Palomar Vectus?


PALOMAR VECTUS" to prawdziwie innowacyjna technologia trwałego usuwania owłosienia. Jest skuteczna i bezpieczna dla każdego koloru skóry oraz każdego koloru owłosienia. Jej wyjątkowość polega na tym, że skutecznie działa nawet na tak trudne do usunięcia włosy jak rude czy jasny blond. Jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie.

Nowoczesne technologie w laserze Palomar Vectus - CZYTANIE W MELANINIE.
SKINTEL inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze .
Określa on poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

PHOTON RECYCLING. ŚWIATŁO ODBITE.
Technologia która polega na ponownym wykorzystaniu światła lasera w naturalny sposób odbijającego się od skóry. Tym samym, energia emitowana przez laser wykorzystywana jest efektywniej, a skuteczność procedury radykalnie wzrasta.

ADVANCED CONTACT COOLING.CHŁODNY DOTYK.
System chłodzący który powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.

NAJSZYBCIEJ PRACUJĄCY SYSTEM.
Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej pozwala wykonać epilację dużych powierzchni w zaledwie kilka minut.

Wszystkie wyżej wymienione zabiegi oferujemy w naszej klinice. Zapraszamy do kontaktu i na konsultację. Odpowiemy z chęcią na każde pytanie.
Fem Estetic - pełen zakres usług medycyny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.
 • Strona:
 • 1