Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 18:06 #26175

  • truskawka1
  • truskawka1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Do alien! Ręce opadają ale rozbije Ci to na atomy. To chyba normalne, że jak coś kogoś interesuje to to zakłada temat. Do tego służą fora

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 18:11 #26176

  • truskawka1
  • truskawka1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mam tam dziecko więc tym bardziej mnie to interesuje. Już wszystko wiem i temat zakończony choć przerażający. Dla Twojej wiadomości aby rozwiać wszelkie wątpliwości o prowokacji dodam, że o aktualnej sytuacji powiadomiono wiele instytucji łącznie z prokuraturą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 18:13 #26177

  • babajaga
  • babajaga Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0

Maniek24 napisał: Szukam przedszkola dla mojego dziecka i właśnie natknąłem się na ten wątek. Co tam naprawdę się dzieje, że w mieście huczy od plotek? Ja wiem napewno że nie poślę tam dziecka bo nawet nie zostanie przyjęte, gdyż niestety a może i stety nie zaliczam sie do elity słubickiej śmietanki. Nie jestem nauczycielem czy lekarzem ani żadnym wpływowym gościem a pani dyrektor takowych rodziców sobie właśnie wybiera a może to nieprawda?Jeśli przedszkolanki robią tam krzywdę dzieciom (w szerokim rozumieniu tego słowa ) to prędzej czy później ujrzy to światło dzienne a pani dyrektor nie uda się tego zatuszować ..

Maniek24 widzę, że jesteś tu nowy. I w Słubicach chyba również. W Słubicach nie ma przedszkoli elitarnych, a w mieście huczy, bo to takie miasto i tacy ludzie. Pokolenie bazarowe i liczące na 500+
Jesteś w totalnym błędzie, bo prowadzam tam dziecko. Od czwartku jestem dobrze zorientowana co tam się dzieje, a twoje huczące plotki wynikają z pewnego zajścia i osoby, która na siłę od pewnego czasu próbuje siać zamęt. Ja polecam to przedszkole podobnie jak wielu moich znajomych, czekam z niecierpliwością na jego rozbudowę. Mam nadzieję, że moje dziecko będzie mogło skorzystać z nowego przedszkola.
Do pana od zamętów: szanowny panie może powinien pan szukać winy w sobie i swojej rodzinie, a nie pokazywać coś i zrzucać winę na wszystkich dookoła, bo sytuacja jednoznacznie wskazuje winowajcę i proszę uszanować to, że nie podpisałam się pod pana pismem. Dla mnie sprawa ta wygląda zupełnie inaczej... Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że każdy będzie mógł ocenić kto tak naprawdę ma rację.
Na tę chwilę proponowałabym wstrzymać się od komentarzy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 18:40 #26178

  • alien
  • alien Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez alien.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 19:06 #26179

  • joaśka
  • joaśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nikomu nie dawalismy nic do podpisywania wiec nie bardzo rozumiem o co chodzi... jak juz wspomniano, pomijając prokuraturę, o zaistnialej sytuacji zostaly poinformowane odpowiednie instytucje. Rodzicow zaniepokojonych sytuacja, chcacych cos dodac prosze o kontakt z rada rodziców przedszkola.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 19:21 #26180

  • truskawka1
  • truskawka1 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
alien..... szczerze??? żenujące wystąpienie ale przerażające jest to, że w tobie tyle agresji... Sprawa też dotyczy agresji i to w stosunku do dzieci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 19:44 #26182

  • babajaga
  • babajaga Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Joaśka, jesteś w radzie rodziców przedszkola? Nie jestem zaniepokojona, ale może jutro porozmawiamy twarzą w twarz w przedszkolu? Wydaje mi się, że rada rodziców nie powinna udzielać takich informacji na tym etapie sprawy. Popytałam tu i ówdzie, czy wiecie co robicie? Podważacie wiarygodność przedszkola, a ja się z tym nie zgadzam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 20:02 #26183

  • joaśka
  • joaśka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 30
  • Otrzymane podziękowania: 0
Owszem, jestem. Odbieram dziecko ok 16:05 wiec zapraszam. Nie wiem tylko o czym mamy rozmawiac skoro Pani zaniepokojona nie jest. Chetnie natomiast uslysze czego Pani nie podpisala, bo pismo o ktorym mowa podpisali ci, ktorzy podpisac mieli.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/26 20:05 #26184

  • PiotrX
  • PiotrX Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
No to już wszystko rozumiem... Bardzo adekwatne do sytuacji znalezione w sieci

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez PiotrX.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/28 07:01 #26192

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70

alien napisał:

truskawka1 napisał: obstawiam, że liść jednak zamieszany w temat.

Podobnie jak ty truskawka1 .
Zakładasz konto i rozpoczynasz nowy temat. Pod jakimi nickami tu jeszcze klikasz? Administratorze nie sprawdzasz ip nowych userów? ZNOWU PROWOKACJA. Kiedy skończy się to na tym forum... A może komuś to na rękę? :unsure:


@alien
Bez obaw, zawsze zwracamy uwagę na takie sytuacje i pod tym względem jest stały monitoring. Akurat w tym wypadku nic takiego nie miało miejsca. Zostały jedynie usunięte dwa komentarze z wzajemnymi inwektywami. Biorąc udział w dyskusji prosimy wszystkich o przestrzeganie zasad kultury wypowiedzi, bez wycieczek osobistych, obrażania itp.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/28 07:22 #26193

  • stokrotka126
  • stokrotka126 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy ktoś wie co dzieje się w Samorządowym Przedszkolu nr 3 "Miś Uszatek"
W mieście słyszy się głosy że Komenda Powiatowa Policji w Słubicach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Słubicach prowadzi dochodzenie przeciwko nauczycielom z tej placówki za znęcanie się nad dziećmi oraz p-ko Pani dyrektor za brak nadzoru nad pracownikami.
Widziałam ostatnio Panią dyrektor w pracy ? !!!
Wydaje mi się że przy tak poważnych zarzutach powinno się takie osoby (nauczycieli) i sprawującą bezpośredni nadzór nad pracownikami Panią dyrektor zawiesić tym bardziej że w tym Przedszkolu od kilku już lat dzieją się cuda niewidy.Sam fakt iż w ostatnim roku z placówki zarządzającej przez Panią dyrektor odeszło,zwolniło się i zrezygnowało z pracy ok.10 bardzo fajnych ludzi zatrudnionych w tym Przedszkolu. Apel do rodziców dzieci "Jeśli macie Państwo złe wspomnienia lub Wasze pociechy skarżyły się na Przedszkole to piszcie na forum aby już nigdy żadne dziecko nie zostało skrzywdzone przez personel i złe zarządzanie Pani dyrektor ,która wielokrotnie zamiatała różne sprawy pod dywan w tym także pijaństwo w pracy personelu, któremu rodzice pozostawiali swoje dzieci pod opieką.
Myślę ,że nasze Władze do chwili zakończenia sprawy nie czekając na ostatecznie zapadnięcie w tej sprawie wyroków powinny zawiesić nauczycieli oraz Panią dyrektor w wykonywaniu dalszych obowiązków - dla dobra i bezpieczeństwa naszych pociech !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/28 08:39 #26195

  • dziennikarz
  • dziennikarz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Co się dzieje w przedszkolu "Miś Uszatek"? Proszę o informację. Zajmę się tematem.

Pozdrawiam
Artur Szymczak
Dziennikarz Gazety Lubuskiej
tel. 500 324 388

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/28 21:07 #26204

  • etka1
  • etka1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jeśli chodzi o afere z września to rodzice zrobili łąd wypinając się na innych i zostawiając ich samych sobie a dwie osoby co mogą zdziałać jak inni nagle nabrali wody w usta? Poza tym nie pomyśleliście o tym że osoby te musiały przeprosić gdyż w podświadomy sposób zostały do tego zmuszone? A sprawa z września to nie były pomówienia dla niewiedzących i nie obytych z tematem z września doradziła bym się nie wypowiadać jak nie wiedzą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/29 14:37 #26207

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Czytając to wszystko włos się jeży na głowie i napewno coś jest na rzeczy,dla dobra dzieci trzeba walczyć o prawde !!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Przedszkole Miś Uszatek - co tam się dzieje? 2016/06/29 18:03 #26209

  • opona21
  • opona21 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.
Moje dziecię chodziło ponad 10 lat temu do owego przedszkola. I pomimo upływu czasu, dalej wspominam żle tamten czas. Już wtedy było ono nazywane przedszkolem vipowskim. Odczułam to na własnej osobie, gdzie podczas rozmowy ze mną Pani nauczycielka ujrzawszy Pana w garniaku, przerwała w pół słowa ( nawet nie w pół zdania), rozmowę i niczym uskrzydlony elfik pomknęła wychwalać syna tegoż Pana. Wspomnieć też mogę incydent, gdzie mój syn miał gorszy okres. Powierzając Pani moje dziecko, powiedziałam, że może się zdarzyć iż nie zdąży młody zawołać o wysadzenie. Kilka dni później, podczas odbierania syna dostałam jakżesz wspaniały podarek w postaci kilkugodzinnej kupy w majtkach mojego dziecka. do tego usłyszałam tekst, że z moim synem jest coś nie tak, skoro w wieku 3 lat załatwia się w majciochy, i w związku z powyższym faktem powinnam go wypisać z przedszkola!!!
O zamykaniu dzieci w łazience i straszeniu ich, także już kilka lat temu było dość głośno.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że moja subiektywna opinia może komuś się przyda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.