Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Psycholog par 2018/06/28 06:52 #33172

  • Klara80
  • Klara80 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czy jest w Słubicach lub okolicach? Czy warto? Mogę prosić o jakieś namiary na prywatnego lub na nfz? Nie chodzi o duży problem. Raczej żeby lepiej się zrozumieć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Psycholog par 2018/06/28 09:53 #33173

  • bell
  • bell Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4
Jest. Na NFZ w przychodni na Mickiewicza, terminy są niezbyt długie 2-3 tygodnie
Godziny rejestracji do Poradni Zdrowia Psychicznego: pn -pt – 10.00 -13.00, tel. 95 750 14 04
Za tę wiadomość podziękował(a): Redakcja Słubice24.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Psycholog par 2018/10/01 18:07 #33825

  • lukaszglinek
  • lukaszglinek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ale na nfz przysługuje pewnie tylko 3 wizyty w ciągu roku?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Psycholog par 2019/01/11 19:45 #34213

  • waleriana
  • waleriana Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
No nie wydaje mi sie czy aby mozna na taka pomoc publiczna liczyc. Po pierwsze w naszym kraju jest niestety deficyt specjalistow .. nie wiem za bardzo z jakiego powodu - moze ktos mnie oswieci? Ogolnie to nie bedzie szalu nawet jak uda Ci sie umowic na wizyte .. wierz mi na slowo bo przez cos podobnego przechodzil niedawno moj dobry kolega z pracy. Krotko mowiac mial w domu troche nieciekawa atmosfere poniewaz okazalo sie, ze zona go zdradzala z najlepszym przyjacielem. Wpadl do tego stopnia w negatywny stan .. czasami nie mozna bylo sie z nim porozumiec. Dopiero po przeszukaniu sieci w postaci artykulu - www.sensity.pl/zona-mnie-zdradza-czy-powinienem-o-nia-walczyc/ udalo sie trafic na kogos godnego uwagi. Co prawda trudno bylo czlowieka namowic na wizyte ale po kilku probach udalo sie. O tym jak dziala ten mechanizm dokladnie mozecie sie dowiedziec czytajac powyzszy wpis. Cenna wiedza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez waleriana.
  • Strona:
  • 1