Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

do FSL 2009/12/06 09:54 #5191

  • M.M
  • M.M Avatar
  • Gość
  • Gość
:laugh: brawo i to jest prawidlowe podejscie do tematu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2009/12/08 18:49 #5266

  • alicja
  • alicja Avatar
  • Gość
  • Gość
Dobrze się składa bo nachodziłam się przez całe życie do gin.i mogę powiedzieć, że dr Tartanus owszem bardzo przyjemny lekarz podczas wizyty u niego nie czułam żadnego skrępowania. DR Tyndyk jest super gdy się jej płaci bo słuchając opinii jej byłych pacjentek to po porodzie nawet na Cibie nie spojrzy. Jeżeli nie krępujesz się kobiety to polecam dr Wanago odbierała mój poród i nie opuściła mnie na krok.Moją ciąże prowadził dr Samusionek przyjmuje w szpitalu lub prywatnie w Kostrzynie nawet podczas porodu przychodził i się pytał czy wszystko w porządku. A moim zdaniem każda musi trafić na swojego lekarza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/01/14 14:54 #5416

  • anoxa
  • anoxa Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
jesli chodzi o mnie to ja z czystym sumieniem moge polecic dr Cięciela (robil mi zabieg do tego chodzilam do niego do poradni K), dr Samosionka (mialam z nim stycznosc gdy lezalam w szpitalu) i dr Tyndyk (prywatnie jest niezastapiona w przychodniu roznie bywa)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/02/02 18:44 #5507

  • kasu
  • kasu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ze słubickich ginekologów osobiście mogę polecić dr Cięciela i dr Malwinę Kumoch

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/02/04 19:23 #5518

  • kamiza80
  • kamiza80 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 0
Proszę o nr telefonu dr.Cieciela adres ,gdzie przyjmuje i kiedy:) Z gory dziekuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/02/06 15:33 #5521

  • kasu
  • kasu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kamiza, Dr Cięciel przyjmuje na NFZ, w poniedziałki, w Poradni "K", na parterze słubickiego szpitala; jednak terminy oczekiwania są dość długie.
Można zapisać się do niego prywatnie-przyjmuje w tym samym miejscu, również w poniedziałki od godziny 15 (Zapisy i tak na konkretną godzinę w Poradni 'K' i tam też uiszcza się kwotę w wysokości 100zł, sporo jak na słubickich ginekologów, ale jakbyś miała doliczyć dojazd do Świebodzina, gdzie Dr również przyjmuje prywatnie, to wyjdzie nawet taniej).
I w jednym i w drugim przypadku musisz zadzwonić do Poradni "K", dlatego podaję tam nr tel.: 95 758 20 71, wew. 352

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/02/06 16:51 #5522

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
A jakies blizsze informacje na temat dr Malwiny Kumoch ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/02/06 17:20 #5523

  • kamiza80
  • kamiza80 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziekuje.I mam jeszcze jedno pytanie czy posiada w gabinecie usg? Do kasu w sprawie dr.cieciela

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kamiza80.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/02/09 14:26 #5547

  • kasu
  • kasu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kamiza dr Cięciel przyjmuje w gabinecie Poradni 'K' i jest tam nowe usg do dyspozycji dr :)
Irka o dr Kumoch wiem tyle, że przyjmuje na NFZ w każdą środę, nr do rejestracji Poradni 'K' jak wcześniej napisałam-nie miała aż tak długich terminów, może dlatego, że jest nowa i jeszcze mało 'znana', ale naprawdę moim zdaniem posiada ogromną wiedzę, którą chętnie przekazuje swoim pacjentom.

Pozdrowienia :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/02/24 13:59 #5592

  • stahoo997
  • stahoo997 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kurcze! Z tą wiedzą p.Kunoch bym się zastanowiła:S !To że mówi dużo nie zawsze znaczy że jest dobrym lekarzem!
Miałam do czynienia z tą panią i niestety mam o niej jak najgorsze zdanie...............leje wodę!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/02/24 19:57 #5593

  • kasu
  • kasu Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
stahoo997 napisał:

Kurcze! Z tą wiedzą p.Kunoch bym się zastanowiła:S !To że mówi dużo nie zawsze znaczy że jest dobrym lekarzem!
Miałam do czynienia z tą panią i niestety mam o niej jak najgorsze zdanie...............leje wodę!


Wiadomo-ilu pacjentów, tyle opinii.
Mogłabym skrytykować, wymienić wielu słubickich ginekologów-konowałów, jednak temat dotyczy 'dobrego ginekologa'. Mi osobiście Pani Malwina pomogła, wyraziła szczerze swoje zdanie i za to jej dziękuję, bo nie tracę więcej czasu na leczenie w Słubicach.
Miałam z nią do czynienia i podczas pobytu w szpitalu i podczas późniejszych wizyt kontrolnych i w moim odczuciu posiada dużą wiedzę (przynajmniej mi się ona przydała, nie wiem jak w innych dziedzinach)-jest bezpośrednia, konkretna, czasami może sprawić wrażenie 'oschłej', ale moim zdaniem to tylko pozory ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/03/01 12:09 #5601

  • apb38
  • apb38 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Siedem miesięcy temu urodziłam drugie dziecko,ciążę prowadzil dr Samosinek i naprawdę bardzo go sobie chwalę a przy porodzie była dr Wanago niesamowity lekarz jeśli chodzi o wsparcie dla pacjentki polecam oboje.Dr Tartanus owszem pierwszą ciążę on mi prowadził i był przy porodzie ale niestety przez 17 lat sprzęt w jego gabinecie ciągle ten sam i przyjmuje tylko prywatnie:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/03/02 15:09 #5613

  • Kopczyńska
  • Kopczyńska Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziewczyny a ta pani Wanago ma w gabinecie u siebie usg? Chciałabym w 18 tym tygodniu iść do niej na określenie płci dziecka. W jakie dni i o której przyjmuje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/03/02 19:32 #5615

  • Venus
  • Venus Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie masz pojęcia o sprzęcie do USG,bo dr Tartanus wymieniał sprzęt na nowy.Jako pierwszy w Słubicach zdobył uprawnienia do wykonywania tego badania i co więcej ma niesamowitego"nosa" do diagnozowania.Mam tego dowody.O tych którzy teraz są w szpitalu nie bedę się wypowiadać,niech inni się przekonają.Nie dziwi was,że lekarze w wieku niemłodym "lądują" raptem w naszym mieście?Przecież nigdzie nie ma zwolnień bo są braki ,to dlaczego zmieniają miejsce pracy?Skoro im ufacie to powodzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:DOBRY GINEKOLOG 2010/03/02 19:36 #5616

  • Venus
  • Venus Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
to jest do apb38

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.