Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

stomatolog 2015/11/25 18:39 #23506

  • filippo
  • filippo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Poleca ktoś dobrego stomatologa w Słubicach, który przyjmuje w soboty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/26 22:26 #23518

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przepraszam, ale wątków o stomatologach było bardzo dużo. Można znaleźć je w zakładce szukaj, podając jako słowo kluczowe: stomatolog lub dentysta. Proponuję po zapoznaniu się z treścią wpisów i wyrobieniu sobie opinii zadzwonić w celu umówieniu wizyty.

Z pozdrowieniami,
Bohdan Starzyński
Stomatologia-Słubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/27 16:32 #23520

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
To może polecimy tutaj dobrego i zarazem taniego stomatologa w mieście bo takiego wątku chyba tutaj jeszcze nie było? Gabinetów stomatologicznych w Słubicach bardzo dużo, ceny usług wysokie, więc może warto zawalczyć o polskiego klienta-pacjenta dobrą jakością usług w dobrej cenie? Może jakiś gabinet stomatologiczny dostrzega taką możliwość zdobycia pacjentów i jest godny polecenia? Tylko prosze o nie polecanie tu promocji typu oczyszczanie zębów z kamienia i osadów w promocyjnej cenie 100zł bo to przy leczeniu próchnicy dla pacjenta ma takie znaczenie jak dla umarłego kadzidło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/27 16:35 #23521

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
To może polecimy tutaj dobrego i zarazem taniego stomatologa w mieście bo takiego wątku chyba tutaj jeszcze nie było? Gabinetów stomatologicznych w Słubicach bardzo dużo, ceny usług wysokie, więc może warto zawalczyć o polskiego klienta-pacjenta dobrą jakością usług w dobrej cenie? Może jakiś gabinet stomatologiczny dostrzega taką możliwość zdobycia pacjentów i jest godny polecenia? Tylko prosze o nie polecanie tu promocji typu oczyszczanie zębów z kamienia i osadów w promocyjnej cenie 100zł bo to przy leczeniu próchnicy dla pacjenta ma takie znaczenie jak dla umarłego kadzidło. O biżuteri nazębnej w promocji nie wspominając.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/27 18:37 #23522

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przepraszam, ale myślę, że nie docenia Pani usługi higienizacji. Na szczęście fachowcy doceniają. Niemieckie krankenkassy za coroczne kontrole powiązane z higienizacją zwiększają tzw. Festschuzuss, czyli dopłatę. Możliwe uzyskanie jest Doppelfestschuzuss, czyli przy pracy protetycznej z normalą dopłatą 800E, pacjent dbający o właściwą higienę i te lekceważone niesłusznie zabiegi, dostanie 1600 Euro. A i tak to się krankenkassom opłaca. Stan zdrowia jamy ustnej jest dużo lepszy. Znika miejsce, gdzie drobnoustroje mają świetną kryjówkę, mogą się namnażać i atakować jamę ustną. Świadomi pacjenci tego nie zaniedbują. To podstawa. Jak mycie zębów i używanie nitki stomatologicznej, najlepiej woskowanej.
Usługa higienizacji to scalling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja (jednym z jej rodzajów jest lakierowanie, my jednak używamy trochę droższej metody Duraphat).
Polecam zapoznanie się:

stomatologia-slubice.pl/stomatologia-zachowawcza/
tu filmy nt. scallingu, piaskowania i fluoryzacji:
face-clinic.pl/face-clinic-tv.html


Tanio, szybko i dobrze. Chciałbym, żeby się dało. Już gdzieś tutaj tłumaczyłem koszty, bodajże kanałówki. Zapraszam do zapoznania się. Inwestycje w sprzęt to: Platforma laserowa Fotona AT i Tomograf komputerowe to ostatnie nasze zakupy. Jest to koszt katalogowy ok 700 tys. Cena wypełnienia (plomby) w zębie stałym, z dwuletnią gwarancją to na dzień dzisiejszy 120 zł. Nawet jak ma Pani takich ubytków 4 szt. to koszt 480,00 zł. W Słubicach, gdzie naprawdę są możliwości zarobienia pieniędzy zarówno po polskiej jak i niemieckiej stronie granicy (a tam się dostaje ekstra opiekę medyczną i takie wypełnienia mieć można za niewielką cenę) jest to kwota dostępna. Średnio, gdy się chodzi do dentysty raz do roku, robi Pani higienizację i 1-2 ubytki. Czyli razem to wydatek 30 zł miesięcznie.

Najdroższe jest doprowadzenie zaniedbanej jamy ustnej do porządku. Tak, wtedy jest drożej, ale i roboty sporo. Poniekąd na własne życzenie.


Z pozdrowieniami,

Bohdan Starzyński
Stomatologia-Słubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Stomatologia-Słubice. Powód: uzupełnienie wypowiedzi

Odp: stomatolog 2015/11/27 21:19 #23523

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Tak....A wszelkiego rodzaju choroby zębów, dziąseł czy jamy ustnej, które mogą mieć różne przyczyny i powodować, że osoba je posiadająca wymaga większego leczenia stomatologicznego to też na własne życzenie? A jak ktoś ma nie tylko ambicje ale i uzdolnienia, i chciałby się uczyć, żeby mieć szanse na inną prace niż magazyny pod Berlinem lub bazar w Słubicach to Pan wie, że nauka w tym kraju sporo kosztuje a i wymaga dużo pracy i czasu, jeżeli ktoś poważnie podchodzi do tematu. Nie każdemu rodzice pomogą i co w takiej sytuacji a zęby się psują niezależnie od tego co się w życiu robi lub w jakiej jest sytuacji. O sytuacjach losowych, czy wielu innych nie wspominając... Pan mówi o swoich kosztach prowadzenia businessu, przeciętny Kowalski może Pana zasypać swoimi kosztami prowadzenia budżetu domowego. Przytacza Pan dofinansowania leczenia stomatologicznego, które prowadzi niemiecki system opieki zdrowotnej. Ale Pan prowadzi swój gabinet w Polsce i z jego usług mają potrzebe korzystać osoby, które ciężko pracują w Polsce, często za najniższą krajową, mają dzieci, które też potrzebują opieki stomatologicznej, niektórzy ze względu na stan zdrowia nie mogą pracować- otrzymują jakieś niskie renty i co wtedy??? Mają nie jeść, żeby leczyć zęby, to też będą się szybciej zęby psuły z powodu braku odpowiednich witamin i minerałów w organiźmie. Polska nie docenia leczenia stomatologicznego tak jak Niemcy, nie zmienia to faktu, że leczenie stomatologiczne jest bardzo ważne i potrzebne dla zdrowia człowieka jednak w Polsce praktycznie sprywatyzowane. Każdy chce dobrze zarobić, podstawa w businessie, jednak to jest Panie Doktorze medycyna.....przede wszystkim chronić zdrowie i życie każdego człowieka....przysięge Hipokratesa Pan Doktor jeszcze pamięta?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/27 23:46 #23524

  • ewaya
  • ewaya Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 2
DentalArt, Pl.Wolności 17, 69-100 Słubice
Ceny 100-150zł za wypełnienie zęba( w zależności od powierzchni)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/28 00:35 #23525

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Wiem, że są różne sytuacje i człowiek musi stawać przed wyborem. Tak jak ja mam swoje wybory. Też mam wybór - leczyć na słabym sprzęcie, podłymi materiałami, ale za to tanio. Albo postawić na jakość.
A niektórzy mają wybór:
- czy pracować w Polsce
- czy pracować w Niemczech - a takich w Słubicach jest ponad 4 tys. - ci wiedzą, że oprócz finansów praca tam daje też inne profity.

A my chcemy leczyć. To nasza praca. Nie myśleć czy to Polak, Niemiec, Polak z Niemiec, Niemiec z Polski (tak, takich też jest sporo), czy mongolski kierowca tira. Nie my odpowiadamy za warunki w tym kraju.

I leczymy. Więc gdzie tu sprzeczność z przysięgą Hipokratesa? W Słubicach też jest gabinet NFZ. Więc może Pani korzystać z opieki stomatologa w ramach ubezpieczenia jakie Pani posiada.

ewaya - Czy to Pani, Pani Ewo? :) Jak tak, to pozdrawiam konkurencję. A jak nie, to też pozdrawiam.

Z pozdrowieniami,

Bohdan Starzyński
Stomatologia-Słubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl

PS. wyjaśniałem już swoją rolę w innych postach. Nie jestem lekarzem.
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/28 15:55 #23527

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Pan Doktor ze Stomatologii dobrze sciemnia o jakosci materialow,blablabla....fakt jest taki,ze u Panajest najdrozej,wiem bo robie rozeznanie..wykonanie zdjecia wraz z plyta/calej szczeki/macie tez drogo,jedynie Stomadent jest jezcze drozszy,bo kosztuje 100zlotych a u Pana 80zlotych,w Dentalart jest najtaniej..na ulicy Wodnej obok Zabki jest maly gabinet stomatologiczny,Pani Katarzyna Kulpinska ma tanio,nie wiem tylko czy leczy dobrze,ale raczej tak,bylam u niej i na razie nie narzekam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/28 21:17 #23530

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ok. Porównuje Pani ceny i pisze, że najdrożej jest u nas pantomogram - czyli zdjęcie RTG szczęki i żuchwy. Po czym Pani pisze, że gdzieś jest jeszcze drożej a najtaniej w Artdencie, czyli 70 zł. Zapomina Pani, że aparat nasz to tomograf, czyli jednak coś innego (jeszcze do września zdjęcia były po 50 zł, ale na starszej maszynie). Poza tym zdjęcia u nas są wydawane na pendrivie, którego koszt przekracza owe 10 zł, a nie na płytce.

Poza tym, proszę nie mówić o ściemnianiu, uraziło to mnie. Ja nie okłamuję, może Pani przyjść i zobaczyć a ja to co będę mógł to objaśnię :) . Serdecznie zapraszam. Nie namawiam na leczenie a jedynie na obejrzenie gabinetu wraz z przewodnikiem ;)

Z pozdrowieniami,

Bohdan Starzyński
Stomatologia-Słubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/29 18:22 #23531

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Przepraszam najmocniej ze Pana urazilam;-) wiem ze macie dobre wyposazone gabinety,a taki super sprzet przeklada sie na wyzsze ceny...my pacjenci,kombinujemy zeby jednak leczyc zeby jak najtaniej...
Panie Doktorze,jesli po wyleczeniu zeba kanalowo,po okolo miesiącu pojawia sie bol tego zeba,to co to moze byc?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/29 20:32 #23534

  • Stomatologia-Słubice
  • Stomatologia-Słubice Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Nie chciałbym konkretnie się wypowiadać nt. przypadku. Indywidualnie proponuję bezpłatną konsultację. Proszę o maila albo telefon, umówimy się. Na konsultację proszę przynieść chociaż jakieś RTG zęba sprzed leczenia i po. Po leczeniu kanałowym ból zęba utrzymywać się może nawet tak długi czas. Ale zrozumiałem, że nie bolało i nagle zaczęło. Zapraszam.

Z pozdrowieniami,

Bohdan Starzyński
Stomatologia-Słubice
ul. Piska 13
69-100 Słubice
tel. +48 95 718 3000
www.stomatologia-slubice.pl
Pozdrawiam,

Stomatologia-Słubice
Bohdan...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: stomatolog 2015/11/30 13:03 #23535

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Dziekuje bardzo Panie doktorze,obecnie przebywam w Niemczech,po powrocie do Slubic odezwe sie;-)Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1