Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 17:29 #1511

  • amelka
  • amelka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Polecam Wam gorąco pazurki w salonie Kleopatra na ul. Chopina. u pani Anety. Pazurki robię tam od roku i jest profesjonalne wykonanie , mila obsługa i ceny normalne,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 19:08 #1513

  • matina
  • matina Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
hej,moim zdaniem dobrze robi paznokcie elwira w salonie niedaleko mostu,sama u niej robie i jestem zadowolona

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 20:49 #1514

  • zdaniowiec
  • zdaniowiec Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a moim zdaniem robicie sobie same reklame

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 21:40 #1516

  • kass
  • kass Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 89
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, oczywiście można kogoś polecić, bo jesteś zadowolona/-y z jego usług. W takich tematach jak: "najlepszy fryzjer"," najlepsza stylistka", "najlepszy weterynarz" zawsze będzie stosowana kryptoreklama;) pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/02/17 22:19 #1518

  • Pawik
  • Pawik Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ech "Mariolki Creyzolki" takimi paznokciami nawet pryszcza nie wyciśniecie... A ja też umiem reklamować B) Polecam pralnie chemiczną pana Jana Kalisza z Kalisza, koszulki snieżnobiałe bez wybielacza, kolorowy proszek do kolorowych ciuchów... i powiem wam jeszcze, jak mnie wyprali w OMO, TO ANI ŚLADU PO JAJKACH!:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/17 20:53 #1777

  • An_ulka
  • An_ulka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jeśli chodzi o Panią Anetę z "Kleopatry" to szczerze odradzam. Pani... jest natrętna, nawet narzuca wzorki (takie które jej najlepiej wychodzą) za wszystko nalicza jakieś złotówki, więc nigdy nie ma stałej ceny . Rozumiem za cyrkonie..., ale za brokat?! DNO. Poza tym nigdy jej nie ma w salonie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/17 22:37 #1778

  • kizia
  • kizia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja również odradzam z kleopatry, narzuca sie, pod tipsy podchodzi powietrze juz po 2 dniach!!! Poza tym strasznie bolenie piluje paznokcie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/18 20:01 #1797

  • dzida
  • dzida Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
A ja jestem zadowolona z Pani Anety z salonu 'Kleopatra" na ul.Chopina.nigdy nie dolicza za cyrkonie a wręcz przeciwnie i ma zawsze stała cenę.nie piszcie dziewczyny głupot.pewnie jesteście zazdrosne i robicie Pani Anecie antyreklamę.to jedna z najlepszych stylistek paznokci w Słubicach.pazurki ,które u niej robię zawsze trzymają się po miesiąc czasu , potem tylko chodzę na dopełnienie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/19 07:34 #1804

  • madzia
  • madzia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Jak można o kimś pisać takie bzdury. Chodzi mi tu o bardzo brzydkie zac howanie innych tu na forum. Ja akurat panią Aneta bardzo polecam robię u niej pazurki od roku . Solidna dziewczyna i nie dolicza za żadne cyrkonie i brokaty co ty dziewczyno wypisujesz a takze rabaty dla swoich klientek i cena jest okey. A wy to po prostu z zazdrości dziewczyny wypisujecie jakieś bzdury.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/19 08:26 #1807

  • aśka s
  • aśka s Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja też jestem zadowolona z usług pani anety super się trzymają pazurki i nikt mi nie powie ze jest inaczej . jakieś wymysły wasze lub po prostu zazdrość,. Polecam ceny są okey

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/19 08:31 #1808

  • anka 1
  • anka 1 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja odradzam wam dziewczyny panią Beatę robiła w salonie fryzjmerskim pazurki na dwu pasmówce lecz zamknęli tam i się przeniosła. nie umie robić jeszcze pazurków szybko podchodzą powietrzem , robilam u niej dwa razy i płytka jest przepilowana strasznie pazury wygląją nie polecam a tak wogule to damulka .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/19 17:41 #1812

  • M.
  • M. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
anka 1 chyba wlasnie nie lubisz jej jako osoby skoro mowisz ze "damulka" ja robilam na chopina pierwszy raz fakt trzymaly sie,ale byly dosc drogie,a P Aneta tak mi starla plytke ze mnie bolala.Do tego gdy dowiedziala sie ze poszlam do innej kosmetyczki to nie dosc ze sie obrazila(nie odpowiadala na dzien dobry) to jeszcze gadala na mnie jakies rzeczy(do Pani z ktora pracowalam) wiec jezeli idziesz do niej to musisz az po grob! Pani Beata robi teraz w salonie kolo koliby,moje paznokcie nigdy nie trzymaly tipsow a u niej po prostu cud miesiac i zaden nie odklejony tylko za duzo urosly i musialam;) naprzeciwko koliby beznadziejna Pani robilam sobie na studniowke(tydzien przed)i pierwszy odpadl mi dzien po studniowce.Beznadzieja.Elwira robi swietne tylko drogie,ale wzorki tez potrafi swietne i dlugo sie trzymaja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/19 17:49 #1814

  • Kinga
  • Kinga Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
An_ulka jak mozesz pisac takie bzdury? Wstydu nie masz!! Ja jestem stala klientka pani Anety i jetsem BARDZO zadowolona, i zapewniam ze nigdy za nic zadnych zlotoewk nie dolicza, zadnych wzorkow nie narzuca i jest bardzo sympatyczna. W Slubicach jest wiele dziewczyn ktore robia rownie dobrze paznokcie, wiem bo w nie jednym salonie robilam pazurki. I wiele z nich tez mogla bym polecic. Mysle ze za nim cokolwiek napiszesz na takim otwartym forum to sie trzy razy zastanow. Podejrzewam ze u pani Anety nigdy paznokci nie robilas a twoje slowa sa wynikiem glupiej zazdrosci.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/20 08:11 #1816

  • gosia
  • gosia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ale wy dziewczyny zazdrosne jedna o drugą jesteście i bzdury piszecie , każdy ma swoją tipserke i niech tak zostanie a po co to wywlekać jakies głupie sprawy na forum. Mamy dużą konkurencję to jest prawda ale tak nie mozna. Trzeba sie zastanowić zanim coś sie napisze. Ja jestem stylistką juz 10 lat i jeszcze takich bzdur nie słyszałam, każdy jest dobry w swoim rodzaju a wiadomo że za byle błachostke człowieka obgadają

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Najlepsza stylistka paznokci 2009/03/20 10:00 #1819

  • ada
  • ada Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dziewczyny każdy kiedyś popełnia jakieś błędy tylko brzydko jest się wypowiadać o kimś na forum to świadczy o tej osobie co tak pisze. Ja akurat też mam swoją stylistkę i byłam już w różnych miejscach ale nie wypowiadam się na ten temat ,a wiemy ze ludzie teraz są zazdrośni jeden o drugiego. zobaxczcie co sie dzieje na świecie a nie pierdołami się zajmujecie która lepiej pazurki robi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.