Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: ortopeda 2012/08/30 05:42 #13778

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
O, to nawet nazwisko przekręciłem - zainteresowanego przepraszam. Niemniej warto szukać z nim kontaktu, bo naprawdę lekarz -pasjonat i wysokiej moralności człowiek. Nie nadawał się do pracy w słubickim szpitalu, bo używa innego pasma profesjonalizmu i w inny sposób korzysta z własnego intelektu, poza tym słaby w podgryzaniu i podchodach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: ortopeda 2012/09/23 11:14 #14119

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
No i mnie zmylił ... :evil: Nie Kaczmarczyk , tylko właśnie Kaczmarek ! Ale dalej nie wiem, gdzie teraz pracuje - na pewno nie ma go w Słubicach, ale przyjmuje gdzieś niedaleko ( Sulęcin? Międzyrzecz? - nie wiem). Jak się dowiem, dam znać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: ortopeda 2012/09/23 13:57 #14125

  • bolo
  • bolo Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja własnie kilka dni temu w ośrodku zdrowia natknęłam się na plakacik informujący , iż w każda środę od godziny 15,00 przyjmuje prywatnie dr Kaczmarek.... Na Mickiewicza 5 albo 6

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: ortopeda 2012/09/26 17:40 #14159

  • Dar699
  • Dar699 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 1
w slubicach jest kilku dobrych ortopedow W poradni przyszpitalnej przyjmuje dr.Roznowski swietny fachowiec i mily czlowiek Dr Kaczmarek bedzie mozna znalesc w slubickim szpitalu od pazdziernika i fakt jeat w pozadku

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortopeda - kogo polecacie? 2014/06/02 13:01 #19249

  • diabeelek
  • diabeelek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ma ktoś może aktualne namiary do dobrego ortopedy w Słubicach?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ortopeda - kogo polecacie? 2017/01/09 16:08 #27776

  • p.trajkowski
  • p.trajkowski Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
PROFESOR KACZMARCZYK ORTOPEDA! W sposób lekceważący potraktował moją Mamę, która mimo silnych bóli reumatycznych a co najważniejsze po upadku, udała się do gabinetu doktora. Na miejscu doktor stwierdził, że nie jest GRAFOLOGIEM i nie będzie sie nawet starał rozczytywać opisu wykonanego wczesniej prześwietlenia, nie przeczytał żadnego dokumentu z wielu przebytych chorób oraz badań. Zapisał maść i zaprosił po miesiącu na kolejną wizytę z nowym prześwietleniem. Czas wizyty to doslownie 15 minut za co zainkasował 200zł. Nowe centrum medyczne w Słubicach w Galeria Prima wraz jego lekarzem PROFESOREM KACZMARCZYKIEM, to czysty interes po którym nie mogą państwo liczyć na lepsze zdrowie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ortopeda - kogo polecacie? 2023/11/28 09:07 #37140

  • renata.k
  • renata.k Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja bardzo długo rehabilitowałam się po skręceniu kostki podczas biegów. Korzystałam z usługi  rehabilitacja Poznań . Koleżanka poleciła mi  gabinet fizjoterapii Szymona Budnika  i do tej pory korzystam z jego usług w zakresie masaży. Nie jest to ortopeda, ale może okaże się przydatne, właśnie jeśli chodzi o rehabilitację po urazie czy chorobie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2