Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Drogi naczelniku POCZTY POLSKIEJ 2020/03/30 19:38 #35455

  • smerfetunia
  • smerfetunia Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Drogi naczelniku POCZTY POLSKIEJ w Słubicach jak dla mnie twoje zachowanie co do pracowników jest w wobec ciebie nie do porozumienia. Dwa tygodnie temu dałeś nam zaledwie 50 zł na maseczki rękawiczki oraz na spray dezynfekujący, a pod koniec tygodnia dostawiamy maseczki które musimy sobie sami prac codziennie i jak to zostało powiedziane prasować aby zabić zarazki to dla nas jest śmieszne.... Nie mamy na czołach napisane, jesteśmy wolami i będziemy pracować za wszelka cenę!!!! Sprzeciwiamy się ZRÓB COŚ Z TYM!!!!!!
Dlaczego My nie mamy spisów osób zakażonych lub zarażonych i musimy się narażać na własne życie. To TY powinieneś nam Zapewnić bezpieczeństwo, a nie ja to potrafiłeś powiedzieć ze sami powinniśmy się o to starać?!!! To ty powinieneś nas chronić a nie narażać na zagrożenie naszego życia, z pozdrowieniami LISTONOSZE POCZTY POLSKIEJ.
Pracownicy POCZTY POLSKIEJ!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Drogi naczelniku POCZTY POLSKIEJ 2020/03/31 10:41 #35457

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
Ogólnie rzecz biorąc Poczta Polska jest najbardziej niewydolna i nieudaczną firma w Polsce. To postkomunistyczny relikt, który przetrwał w formie niezmienionej przez dziesieciolecia kamuflujac sie za posrednictwem swoich komuszych władz i wtyczek , udając, że pełni role służebna w stosunku do narodu. Tymczasem jest to na wpół zdechła pijawka, która juz 20 lat temu należało zutylizować, bo tego dziadostwa nawet nie da się przerobić na cos, co moze jakąs pożyteczną rolę spełniac. Niestety - wtyki i komusze interesy sa bardzo wpływowe i ten syf nadal bedzie działał.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Drogi naczelniku POCZTY POLSKIEJ 2020/03/31 14:35 #35458

  • fizyczny
  • fizyczny Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pocztowcy . Trzymajcie się i dużżo zdrówka Wam Życzę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1