Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Supercentrum długim nożem w plecy??!! 2010/11/24 19:26 #7272

  • jurand
  • jurand Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
Nie wiedziałem czy pisać to tu w tym wątku politycznym czy w wątku naszym społecznym bo problem dotyka i9 jednego i drugiego....

Burmistrz obecny skutecznie przyczynił się do wydania zgody na budowę wielkiego centrum handlowego na terenie byłego komesu. nie byłoby w tym nic dziwnego Gdyby nie to że inwestycja godzi w dobro interesów naszych małych i średnich przedsiębiorców o bazarach nie wspomnę!. Podejrzane jest wydanie zgody na budowę tóż przed końcem wyborów...10 dni przed wyborami! Ciekawi mnie czy jest to forma odwdzięczenia się inwestorowi za pomoc w wyborach? może kampania była finansowana przez inwestora? hmmmm... zagadnienia przynajmniej do przemyślenia. Jak się uda to wrzucę kopię tego pisma do internetu i pokarzę tym którzy nie wierzą w to, bo wiem że kopia wyszała z urzędu miasta i już krąży po mieście... i szczerze szlag już mnie trafia jako szarego mieszkańca ciężko pracującego który po prostru jest "dymany" przez ludzi na stołkach ewidentnie w du*E. Jak tylko człowiek stanie na nogi otworzy biznes, płaci podatki, zatrudnia ludzi to mu odrazu budują hiper centra, a co z nami małymi przedsiębiorcami Panie ryszardzie??!! Czemu Pan nas o zdanie nie zapytał!!! gdyby trzeba było to zrobilibyśmy zrzute wszyscy na pana kampanie, gdyby Pan był w porządku wobec ogółu - ogół by na Pana głosował, a pan jesteś fer w stosunku do poszczególnych zatem i tylko głosy poszczególnych bedziesz sobie zaskarbiał, bo ja zamiast głosowac na pana to wole tego który zadba o nas- mieszkańców a nie o mieszkańca który z wypchaną kieszonką będzie ustawiał sobie życie z samorządowcami;/;/;/
Dość tego ! Już mi się żygać chce gdy widzę te słupy z których spogląda na mnie człek którego oglądać muszę codzień idąc do sklepu.

PS. przyklejcie na słup chociaż ogłoszenie typu: "sprzedam z wyciąg ze śledzia" bym na twarz spoglądać nie musiał...ehhh

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Supercentrum długim nożem w plecy??!! 2010/11/24 23:04 #7276

  • mad20
  • mad20 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 8
  • Otrzymane podziękowania: 0
I co z tego że będzie jakieś tam centrum, są galerie czy bazar na tym stracił? Ceny w tych galeriach są ogromne więc mała liczba osób jest w stanie robic tam zakupy. Druga sprawa jakie finansowanie kampanii, chyba nie mówisz o tych plakatach.. błehehe, jeżeli uważasz że ta sprawa ma podłoże korupcyjne złóż wniosek do prokuratury o zbadanie sprawy. Jak wszyscy dobrze wiedzą jesteś za panem Ciszewiczem czyżby kampania wyborcza przybrała strategię oszczerstw? Jeszcze jedno przecież każdy będzie mógł sobie wynając pomieszczenie w tej galerii, skoro uważasz że zabierze Ci klientele to wynajmij to pomieszczenie. Ale jeżeli uważasz że Cie na to nie stac to pozostań przy tym co robisz i konkuruj cenami, ludzie to nie pachołki, które za wszelką cenę będa chcieli kupic te same gacie tylko o 50 % droższe bo trzeba oplacic lokal.

Jednym zdaniem. Marna prowokacja.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Supercentrum długim nożem w plecy??!! 2010/11/25 00:11 #7277

  • janek_1
  • janek_1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
No popatrz, powstaje centrum w którym pewnie będą miejsca pracy, większy wybór towarów i usług, miast zyska pieniądze, a tu narzekania.

Jak jesteś obrotny, nie stosujesz marzy 100-200% to czego się obawiasz? Konkurencja prowadzi do rozwoju. Takie same lamenty jak powstawało intermarche, to już się nudne robi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Supercentrum długim nożem w plecy??!! 2010/11/25 08:56 #7280

  • arslubice
  • arslubice Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szanowny panie Jurand, trzeba zacząć od tego, że Burmistrz nie wydaje pozwolenia na budowę a urząd, jakim jest Starostwo Powiatowe, natomiast Urząd Miejski wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Trzeba zadać sobie pytanie dlaczego miasto miało dać odmowę, jeżeli wniosek który złożył inwestor był zgodny z rozporządzeniami Ministra Infrastruktury dot. warunków lokalizacji takich obiektów, odmowę takiej decyzji nie wydaje się argumentując nie bo nie. Druga sprawa opracowaniem decyzji o warunkach zabudowy zajmuje się jednostka zewnętrzna i zapewniam Pana, że laik nad tym nie siedzi.
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Supercentrum długim nożem w plecy??!! 2010/11/30 12:45 #7314

  • rasta_z_miasta
  • rasta_z_miasta Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 0
Miejsca pracy za 800 na rękę :))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1