Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
 • Strona:
 • 1

TEMAT:

Udział lokalnych samorządowców w marszach przeciwko decyzji TK 2020/10/29 08:46 #35975

 • Bilbe2
 • Bilbe2 Avatar Autor
 • Wylogowany
 • Junior Member
 • Junior Member
 • Posty: 23
 • Otrzymane podziękowania: 7
Udział lokalnych samorządowców marszach przeciwko decyzji TK a de facto w antyrządowych marszach. Moralne poparcie ataków na Kościół katolicki.

26 października w Słubicach odbył się tzw. marsz w obronie praw kobiet.
Należy zadać podstawowe pytanie jak jest możliwe, że osoby piastujące stanowiska samorządowe i polityczne w mieście biorą udział w zgromadzeniach dotyczących niby praw kobiet w rzeczywistości zaś wymierzonych przeciwko rządowi.
Rażący brak odpowiedzialności wobec innych obywateli przedstawiają zadymiarze bez masek na twarzach. Stwarzają oni bieżące zagrożenie epidemiologiczne dla innych mieszkańców naszego miasta. Na zdjęciach wyraźnie widać osoby bez masek na twarzy.
Samozwańczy organizatorzy protestów nie martwią się tym , aby uczestnicy mieli na twarzy maseczki i dbali o bezpieczeństwo swoje oraz innych.

Jak ma się do sprawowanych funkcji społeczno-politycznych poparcie i udział w
zgromadzeniu pod obscenicznymi transparentami ???


Obecność urzędnika samorządowego jakim jest wicestarosta, przedstawiciel lewej strony sceny politycznej wpisuje się jedynie w całość akcji destrukcyjnych tego ugrupowania politycznego w kraju i nie wymaga żadnego komentarza.

Obecność posła jest jednak nie do przyjęcia. Utożsamianie się przedstawiciela władzy ustawodawczej z demonstracjami o tle antyrządowym i antykościelnym fatalnie o nim świadczy.

Nasuwa się pytanie do Rady Miasta Słubice, czy pani radna Agnieszka Pakulska występowała z ramienia Rady czy tez reprezentowała własne poglądy ???

Niedopuszczalne jest aby osoba posiadająca mandat zaufania wyborców swojego okręgu brała udział w tego typu proteście i tym samym świadomie narażała innych mieszkańców Słubic na niebezpieczeństwo większego rozprzestrzenienia się pandemii Covid-19. Radna miasta wśród osób trzymających wulgarne transparenty to wstyd i fakt dyskredytujący ją w oczach wyborców.

Bardzo ważna będzie opinia Rady Miejskiej w tej sprawie.
Należy mieć nadzieję, że szybko ustosunkuje się do tego wydarzenia. Brak komentarza byłby bowiem równoznaczny z udzieleniem cichego poparcia takiemu działaniu.


Należy mówić o dużym sukcesie, że na tym proteście nie pojawili się starosta Leszek Bajon i burmistrz Mariusz Olejniczak. Dopiero mielibyśmy do czynienia z całkowitą kompromitacją władz samorządowych Słubic.

Czekamy na stanowisko Rady Miasta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Bilbe2.
 • Strona:
 • 1