Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Burmistrz o sytuacji w powiecie i przyszłości terminala w Świecku 2016/09/22 14:06 #26854

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 691
  • Otrzymane podziękowania: 70
Co o sytuacji w powiecie myśli burmistrz Słubic Tomasz Ciszewicz? Jakie ma plany wobec terminala w Świecku? Na te i inne pytania odpowiadał dziś na antenie Radio Zachód.

Cały wywiad na stronie:
www.zachod.pl/radio-zachod/gosc-radia-za...wa-tomasz-ciszewicz/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Burmistrz o sytuacji w powiecie i przyszłości terminala w Świecku 2016/09/22 15:24 #26858

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość
Wysłuchałem :)
Pierwsza sprawa: Burmistrz niepokoi się o sytuację w powiecie. Panie Tomaszu, doradzę Panu zupełnie za darmo jak tą sytuację rozwiązać w 15 min. Dzwoni Pan do swojego kolegi i mówi Piotrze odpuść sobie. Pan Piotr oświadcza, że dla dobra gminy i powiatu rezygnuje z ubiegania się o bycie starostą, a tym samym odwołanie wojewody od wyroku WSA do NSA jest bezprzedmiotowe. Sytuacja wyjaśniona. Prawda Panie Tomaszu ?
Druga sprawa: Cieszy się Pan jak dziecko z pozyskania dofinansowania na budowę infrastruktury wod-kan. Ja już się tak nie cieszę, proszę Pana, bo wiem aby Pan miał uciechę, to ja za własne pieniążki muszę Panu kupić zabawki. Wyjaśnię. ZUWŚ mimo bardzo wysokich opłat za wodę i ścieki, nie inwestował nic lub prawie nic w infrastrukturę. Teraz musi mieć 33 mln środków własnych aby zrealizować inwestycję o wartości 68 mln (miasto w to nie wchodzi :) ) Nie ma innego wyjścia, ZUWŚ musi zaciągnąć kredyt. Kto będzie spłacał ten kredyt ? Oczywiście mieszkańcy poprzez nieuniknioną podwyżkę za wodę i ścieki. Teraz już wiecie dlaczego burmistrz cieszy się jak dziecko ?
Trzecia sprawa: Nie ma jak dowieść materiału na wały ? Panie Tomaszu, musi się Pan spytać kolegów z lobby papierosowo-kantorowo-paliwowego, czy kiedykolwiek pozwolą Panu wybudować obwodnicę miasta ?
Czwarta sprawa: laboratoria geograficzne i językowe ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mustafa.

Odp: Burmistrz o sytuacji w powiecie i przyszłości terminala w Świecku 2016/09/23 11:15 #26866

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
Mustafa?
Jak jesteś taki mocny w słowach to pokaż co potrafisz w czynach!
Od pierd.... są prawie wszyscy.
Jeśli tak bardzo Ci zależy na rozkwicie Słubic i powiatu to zakasaj rękawki i do roboty. Czasy strajków i pierd.... się skończyły.
A polityka to szachy! Zdaje się że nie rozumiesz realiów dzisiejszej polityki wykształciuchu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Burmistrz o sytuacji w powiecie i przyszłości terminala w Świecku 2016/09/23 11:23 #26867

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Jadziahej chyba politycznie zaangażowana, co wnioskuję po kwicistej wypowiedzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Burmistrz o sytuacji w powiecie i przyszłości terminala w Świecku 2016/09/23 11:28 #26868

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
nooo...
jestem wysłannikiem Moskwy żeby poustawiać pionki na szachownicy :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Burmistrz o sytuacji w powiecie i przyszłości terminala w Świecku 2016/09/23 12:30 #26869

  • Mustafa
  • Mustafa Avatar
  • Gość
  • Gość

jadziahej napisał: Mustafa?
A polityka to szachy! Zdaje się że nie rozumiesz realiów dzisiejszej polityki wykształciuchu.


Rozumiem @jadziuhuhej :)
Myślałem, że polityka = kompetencje. Szachy to gra dla inteligentnych ludzi. To co się dzieje na naszym politycznym podwórku to raczej gra w "picipolo" :P Wygranymi są zawsze Ci co mają pieniądze i dojścia. Kto jest wygranym w Słubicach, co kwitnie ?
" a ja palę faję, palę faję za fają" :evil:
@jadziuhu, ja się na burmistrza nie pchałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mustafa.

Odp: Burmistrz o sytuacji w powiecie i przyszłości terminala w Świecku 2016/09/23 12:49 #26870

  • jadziahej
  • jadziahej Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 7
Mustafafafafafa!
Bez urazy ale jesteś naiwny jak mojej świętej pamięci babci koleżanka :silly:
Ty i ja pozwalamy na jak to nazwałeś ,,picipolo,,
Ameryki nie odkryłeś że wygrywają ci co mają kasę i........ wpływy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1