Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: List otwarty do Komendanta Wojewódzkiego Policji. 2016/07/17 08:35 #26370

  • asia sprytnisia
  • asia sprytnisia Avatar
  • Gość
  • Gość

zark7777 napisał: List otwarty do Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Komendant Wojewódzki Policji Gorzów Wielkopolski.


My mieszkańcy Słubic jesteśmy głęboko poruszeni i zbulwersowani gangsterskim atakiem na Starostwo Powiatowe! Byliśmy świadkami zuchwałego rozboju nie mającego precedensu w historii polskiej samorządności , Starostę słubickiego gangsterzy poturbowali , wywlekli siłą z urzędu i wyrzucili za drzwi! W starciach ranna została radna i przebywa w szpitalu. Tak rażącego pogwałcenia praworządności inie było tu od lat! Starosta Pan Piotr Łuczyński od miesięcy był zastraszany osaczany i szantażowany przez gangsterów. Nie zrobiono w tym czasie wystarczająco wiele aby zapobiec eskalacji przemocy. Żyjemy w Gminie w której większość najważniejszych stanowisk administracyjnych zajmują gangsterzy. Starostwo Powiatowe jest jedynym urzędem nad którym mafia nie ma kontroli. Żyjemy w mieście gdzie radni są zastraszani inwigilowani ,śledzeni i zakładane są im podsłuchy! Apelujemy do Pana Panie Komendancie o bardziej zdecydowane kroki wobec gangsterów ,urzędników które powstrzymały by eskalację przemocy. Nie możemy i nie będziemy bezczynnie czekać aż kogoś zabiją! Brak zdecydowanych działań ze strony Policji tylko ośmiela bandytów i utwierdza ich w bezkarności. Solidaryzujemy się z obecnym Starostą Słubickim Panem Piotrem Łuczyńskim w jego nierównej walce z gangami o praworządność, którą prowadzi z wielkim poświęceniem i narażeniem zdrowia i życia!

Miszkańcy Miasta i Gminy Słubice

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mafia przejęła Starostwo Powiatowe w Słubicach! Domagamy się szturmu policyjnego na budynek i aresztowania bandytów! 2016/08/18 19:22 #26603

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
To może mi też ktoś wreszcie powie po ludzku - kto jest ten dobry a kto niedobry? Mam się cieszyć czy denerwować? Będzie lepiej czy jeszcze lepiej? Czy wygrali nasi czy tamci - bo ja już nic nie wiem...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2