Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kolejna sprawa Łuczyńskiego przekazana innej prokuraturze! 2016/03/09 14:33 #25382

  • Robert Włodek
  • Robert Włodek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 92
  • Otrzymane podziękowania: 9
Jak potwierdził mi dzisiaj prokurator Przemysław Rewers postępowanie sprawdzające w sprawie ewentualnego nakłaniania przez starostę słubickiego do poświadczenia nieprawdy, przejęła Prokuratura Rejonowa w Sulęcinie.

Przypomnijmy. Wanda Suchacka, wieloletnia dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słubicach złożyła w słubickiej prokuraturze zawiadomienie o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Piotra Łuczyńskiego.

Chodzi o zmuszanie jej do poświadczenia nieprawdy. – Mogę potwierdzić, że takie zawiadomienie do tutejszej prokuratury wpłynęło. Chodzi o przestępstwo z art. 18 kodeksu karnego, w związku z art. 271 kodeksu karnego – mówił mi Sebastian Tatul.

Decyzję o przekazaniu postępowania śledczym z Sulęcina podjęła Prokuratura Okręgowa w Gorzowie Wlkp. Jak powiedział mi prokurator Rewres, prawdopodobnie w najbliższym czasie z postępowania tego wyłączona zostanie także słubicka policja.

Za popełnienie przestępstwa nakłaniania do poświadczenia nieprawdy grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

O dalszym postępowaniu w tej sprawie będę Was informował :)

pozdrawiam ciepło
Robert Włodek
Mieszkaniec aktywny. Wicestarosta Powiatu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert Włodek.

Odp: Kolejna sprawa Łuczyńskiego przekazana innej prokuraturze! 2016/03/09 17:06 #25387

  • michumm
  • michumm Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
a czy to prawda że w SOSW w słubicach lekcje prowadzi pijany logopeda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kolejna sprawa Łuczyńskiego przekazana innej prokuraturze! 2016/03/10 18:52 #25403

  • Edek12
  • Edek12 Avatar
  • Gość
  • Gość
:ohmy: a kiedy pan RT I CZLOWIEK KRYSZTAL

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1