Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/02/03 15:06 #24063

  • marks
  • marks Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Na głównej stronie S24 pojawiła się odezwa opozycji do Piotra Łuczyńskiego żeby zrezygnował ze stanowiska.
Na giełdzie nazwisk, kto ma zostać nowym Starosta, pada między innymi nazwisko Marcina Jabłońskiego.
W związku z powyższym mam pytanie głównie do Panów Bycki i Owsiaka. Znowu jesteście przyjaciółmi z Jabłońskim, sprawy ze sławetnym laptopem sobie powyjaśnialiście?
Za całe to bagno, które się działo i dzieje z Terminalem obwinialiście, słusznie bądź nie, właśnie Jabłońskiego. Sprawa jeszcze nie ma końca a tu słyszę, że się dogadaliście.
Jak to wszystko rozumieć?
A może, to tylko taki blef ze strony Bycki i tak jak niegdyś wysteruje Jabłońskiego? Oby.
Nie mam nic przeciwko odwołaniu Łuczyńskiego, ale zastępowanie go Jabłońskim, to szczyt obłudy i hipokryzji.

P.S.
A może Pan Robert Włodek wypowie się w tej sprawie, bo dziś swoim nazwiskiem firmuje radnych opozycji a pamiętam jak wcześniej pisywał w swojej gazecie mało pochlebne artykuły o Jabłońskim.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marks.

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/02/03 15:35 #24064

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Spokojnie marks gorzej już nie będzie jak teraz. Tutaj obojętnie kto to uważam, że sobie o wiele lepiej poradzi. Będzie też bez cichych udziałów. :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/02/03 19:32 #24067

  • marks
  • marks Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Za to będą nowe mebelki i laptop. Też mi qrwa różnica.
Poza tym nie chodzi o to, że PO nie może się obejść bez Jabłońskiego, bo to żadna nowina. Ale dlaczego Bycka i Owsiak chcą/muszą się na niego godzić?
To kilkudziesięciotysięcznym powiecie nie ma już nikogo innego?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez marks.

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/02/04 15:08 #25080

  • Maester
  • Maester Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 1

marks napisał: Za to będą nowe mebelki i laptop. Też mi qrwa różnica.


A niech będą nowe te mebelki i laptop. Osobiście brzydziłbym się używać rzeczy należących do obecnego starosty. Nie zmuszajmy do tego innych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/02/04 21:23 #25088

  • marks
  • marks Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Maester napisał: A niech będą nowe te mebelki i laptop. Osobiście brzydziłbym się używać rzeczy należących do obecnego starosty.

No widzisz, problem w tym, że one należą do żadnego Starosty.

Nie zmuszajmy do tego innych.

A to jest jakiś przymus bycia Starostą?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/03/22 17:10 #25479

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
To jest po prostu TRAGEDIA człowiek ,który był starostą za dużo nie narobił dla powiatu zostaje starostą myślę ,że pan Jabłoński znów za dużo nie narobi po prostu kpina .Panie Łuczyński odwołuj się do skutku ten człowiek nie zasługuje na to stanowisko .Zobaczymy co będzie robił jeśli jakieś poślizgnięcie proponuję też zrobić aferę na całe województwo i nie tylko :)
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/03/22 21:54 #25485

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość

Łenkes napisał: To jest po prostu TRAGEDIA człowiek ,który był starostą za dużo nie narobił dla powiatu zostaje starostą myślę ,że pan Jabłoński znów za dużo nie narobi po prostu kpina .Panie Łuczyński odwołuj się do skutku ten człowiek nie zasługuje na to stanowisko .Zobaczymy co będzie robił jeśli jakieś poślizgnięcie proponuję też zrobić aferę na całe województwo i nie tylko :)


Miej pretensje do burmistrzów, bo to oni odpowiadają za szkoły podstawowe, a pośrednio za poziom nauczania w nich j. polskiego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/03/22 22:06 #25486

  • marks
  • marks Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W sumie, to nie wiem czy jestem bardziej przerażony dzisiejszymi zamachami w Brukseli czy nowym starym Starostą?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/03/23 19:40 #25496

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
@grudzień: Poważnie ? :woohoo: Nie może być .
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Łenkes .

Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/03/29 06:33 #25514

  • isa dora
  • isa dora Avatar
  • Gość
  • Gość
Ministra Sienkiewicza Diagnoza o stanie Państwa Polskiego: ch....j, d...pa, i kamieni kupa. Państwo Polskie Istnieje Tylko Teoretycznie!? Za tymi stwierdzeniami kryje się wroga i sprzeczna z interesem Państwa Polskiego dzialalność służb podległych ministrowi Sienkiewiczowi. Należy się spodziewać ze PIS wznowi śledztwo w sprawie Afery Taśmowej i Panu Sienkiewiczowi i jego ludziom postawione zostaną zarzuty. Minister Sienkiewicz jest już politycznym trupem dlatego zszokowała mnie wiadomość że ktoś z jego otoczenia może kandytować z sukcesem na jakiekolwiek stanowiska w administracji państwowej. To co wydarzyło się w Słubicach to szok i niedowierzanie!? Starostą zostaje wybrany człowiek skompromitowanego ministra, były podwładny ministra Sienkiewicza. Przypominam że obecny starosta był podsekretarzem stanu w MSW za kadencji skompromitowanego ministra Sienkiewicza. Zawiadamiam media ogólnopolskie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez isa dora.

Odp: Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/03/29 11:42 #25516

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość
Zawiadamiaj kogo chcesz. Starosta mimo tego, że jest przedstawicielem administracji publicznej, nie jest przedstawicielem administracji państwowej jak napisałeś tylko administracji samorządowej !
Jego wyboru dokonało pośrednio społeczeństwo naszego powiatu w wyborach samorządowych w 2014 roku wybierając radnych powiatowych.
Na demokrację nie ma co się obrażać. Tych radnych wybrałeś Ty, ja, moja rodzina, znajomi i inni mieszkańcy powiatu.
Ci co nie chodzą na wybory nie mają prawa teraz narzekać. To, że idzie garstka i wybiera kogo chce ? ma takie prawo.
Pisz na Berdyczów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/03/29 15:28 #25517

  • wik098
  • wik098 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
:woohoo: a aPAN Robert ta iusz pana Ryszarda nielubi i noiwego starosty bardzo cieawe :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto będzie nowym / starym starostą? 2016/03/30 13:54 #25524

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak ktoś się sprzedaje za stołki tak to wygląda .Tego nie było aby dzięki działaczce PIS został wybrany wróg PIS na stołek starosty oj jakby się prezes dowiedział cieniutko by było z partią PIS w naszym powiecie :)
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1