Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/21 14:54 #23970

  • Ławreszuk
  • Ławreszuk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kiedy wreszcie ten wrzód zostanie wycięty? Do czego musi dojść, by policja i prokuratura na poważnie zajęły się tą chorą sytuacją, zamiast pisać komedianckie i przeczące zdrowemu rozsądkowi uzasadnienia do umorzeń postępowania? Kto wreszcie musi ucierpieć naprawdę, żeby ludzie odpowiedzialni za porządek ruszyli dupy i zachowywali się jak stróże porządku, a nie banda błaznów? Stoi za wami majestat Państwa, a wy kpicie z ludzi w żywe oczy.



>>Radni opozycji: nie ma zgody na kupczenie stanowiskami i zastraszanie!
Starosta handluje stanowiskami, a radni są zastraszani – mówiła Amelia Szołtun, szefowa klubu Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Powiatu na zwołanej dziś konferencji.
- Jestem w pełni świadoma tego, co mówię. Jestem zastraszana przez prezesa szpitala pana Wojciecha Włodarskiego, który powiedział, że jeśli nie skończę z zadawaniem pytań dotyczących powiatu, to skończę jak pan Lepper (…) Zgłoszę to do odpowiednich organów, bo dziś nie są to już żarty. Na radnych opozycyjnych są składane donosy na policję. Czy to jest państwo demokratyczne, czy w ten sposób tępi się opozycję? – pytała Amelia Szołtun.
Radni przyznali, że starosta chciał kupić ich poparcie w zamian za stanowiska. Otrzymanie od Łuczyńskiego propozycji pracy w zarządzie potwierdzili dziś: Leopold Owsiak (PSL), Wojciech Dereń (PSL), Amelia Szołtun (PiS) i Andrzej Bycka (radny niezrzeszony). Szef powiatowej Platformy Obywatelskiej Leszek Bajon, w specjalnym oświadczeniu napisał: „Radny PO Tomasz Pisarek otrzymał w zamian za poparcie starosty Łuczyńskiego propozycję objęcia funkcji etatowego członka zarządu i jednocześnie możliwość wykonywania innych odpłatnych świadczeń np. procesów inwestycyjnych w szpitalu powiatowym”.
W oświadczeniu szefa lokalnej PO czytamy także: „Brak woli współpracy z większością radnych, kupczenie stanowiskami, nieposzanowanie dyrektorów jednostek organizacyjnych, manipulacja opinią publiczną to niektóre z przesłanek, które potwierdziły zasadność wycofania się Platformy Obywatelskiej RP w Powiecie Słubickim z koalicji”.<<
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/21 16:22 #23971

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Szanowny Panie. Dziewic to tam nie ma. Kupczenie jest bezskuteczne bo wszystko już zostało " sprzedane " w imię naszego dobra. Dla nas , żeby nam się lepiej żyło. Marcin na starostę / no wiadomo człek znany z tego że jest znany i ma dobre garnitury/ , Leo / o matko i córko !!!! / na I vc , były starosta na II vc / no cóż , panowie ,J i B już się polubili , w imię naszego dobra / , obrotowy nieugięty- na szpital. Teraz będzie nam dobrze. Tylko czemu mnie jak o tym myślę robi się niedobrze. Czyli że rzygać mi się chce.
Ps. oczywiście autor listu PO pan B , zielonego pojęcia nie ma , że tak to będzie wyglądało :)))) hahahahhaahahahh

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/21 17:20 #23973

  • Ławreszuk
  • Ławreszuk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Widzę, że stanowiska już Pan porozdawał :).
A tak na poważnie: "Kto z was jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem". Tylko co to zmienia? W/w panowie może i dziewicami nie są, ale obecny poziom naszych władz sięgnął absolutnego dna i z tym chyba się Pan zgodzi. Sceptycyzm to dobra cecha, bo nie pozwala wierzyć w bajki i każe mówić "sprawdzam". Gorzej, gdy wywołuje jedynie wzruszenie ramion i obojętność. Zapewniam - wyłącznie do czasu, gdy to pan usłyszy pogróżki pod adresem własnej rodziny z ust włodarzy miasta.

"Wolę błąd en­tuzjas­ty od obojętności mędrca."
Anatol France

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/22 21:51 #23977

  • Terek
  • Terek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Panie Lawreszuk !

Moze zapozna nas Pan z historia umowy dzierzawy z Panem Kozera.
Nagral Pan Kozere - posluchamy z przyjemnoscia!
A moze nagral Pan kogos innego np. Pana Leszka ?
A moze Roberta ?

Panie Lawreszuk !

Niech Pan napisze, jaki byl wyrok w sprawie cywilnej z Panem Luczynskim ?

A jak Pan skomentuje, ze Radnemu Tomczakowi Pan Bajon proponowal pisanie felietonow
w Gazetce Wlodka ? A moze to, ze zona Pana Radnego Tomczaka moglaby publikowac tam zdjecia za pieniadze ?
To Pan Bajon robi za akwizytora Pana Wlodka czy sponsora ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/22 22:29 #23978

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Fajnie się tam bawicie w tym powiecie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/23 20:41 #23979

  • metallioa
  • metallioa Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Najwyższy czas powtórzyć wybory. Rok pokazał jak Słubiczanie zostali nabici w butelke. Trzeba pogonić to całe towarzystwo wzajemnej adoracji. Czas na zmiany!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez metallioa.

Odp: Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/24 16:59 #23983

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

Terek napisał: Panie Lawreszuk !

Moze zapozna nas Pan z historia umowy dzierzawy z Panem Kozera.
Nagral Pan Kozere - posluchamy z przyjemnoscia!

To są prywatni przedsiębiorcy i nikomu nic do ich umów i nagrań!

A moze nagral Pan kogos innego np. Pana Leszka ?
A moze Roberta ?

Takie czasy i technologia, że każdy może każdego nagrać. Mało istotne jest, to że Łuczyński dał się nagrać. Ważniejsze jest, to co powiedział i co słychać na tych nagraniach.

Panie Lawreszuk !

Niech Pan napisze, jaki byl wyrok w sprawie cywilnej z Panem Luczynskim ?

Wiesz coś to napisz, bom sam ciekaw.

A jak Pan skomentuje, ze Radnemu Tomczakowi Pan Bajon proponowal pisanie felietonow
w Gazetce Wlodka ? A moze to, ze zona Pana Radnego Tomczaka moglaby publikowac tam zdjecia za pieniadze ?

Nie wiem ile w tym prawdy a ile konfabulacji. Ale jeżeli to prawda, to wiedzą do kogo uderzyć. Wszak menegerem na SOSIRze nie zostaje się ot tak.

To Pan Bajon robi za akwizytora Pana Wlodka czy sponsora ?

A to już mnie tak średnio interesuje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/25 15:51 #23987

  • Ławreszuk
  • Ławreszuk Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Panie/pani Terek,
niniejszy wątek poświęcony jest zupełnie innej sprawie, niż poruszane przez pana/panią w pana/pani poście. Ale odpowiem.

Terek napisał: Panie Lawreszuk !

Moze zapozna nas Pan z historia umowy dzierzawy z Panem Kozera.


Historia ta wygląda tak: w roku 2014 przyszedł do mnie pan Kozera z propozycją wydzierżawienia ode mnie lokalu. Po uzgodnieniu warunków podpisaliśmy stosowną umowę (potwierdzoną notarialnie). Warunki umowy są naszą tajemnicą handlową.

Terek napisał: Nagral Pan Kozere - posluchamy z przyjemnoscia!


Nie, nie nagrałem, ale skoro deklaruje pan chęć wysłuchania pana Kozery z nagrania, proszę zwrócić się z tą prośbą bezpośrednio do niego. Być może nie odmówi krótkiej sesji, to bardzo uprzejmy człowiek.

Terek napisał: A moze nagral Pan kogos innego np. Pana Leszka ?


Tak, nagrywam czasami siebie i moją Przyjaciółkę, gdyż amatorsko zajmujemy się graniem i śpiewaniem, ponoć z całkiem dobrym efektem. Nigdy natomiast nie nagrywałem nikogo o imieniu Leszek, ani Robert (a przynajmniej nie przypominam sobie takiego faktu).

Terek napisał: Niech Pan napisze, jaki byl wyrok w sprawie cywilnej z Panem Luczynskim ?


Napiszę o tym w osobnym wątku, w przyszłym tygodniu. Będzie pan/pani usatysfakcjonowany/-ana.

Terek napisał: A jak Pan skomentuje, ze Radnemu Tomczakowi Pan Bajon proponowal pisanie felietonow
w Gazetce Wlodka ?


Temat ten w ogóle nie jest mi znany. Z zasady nie wypowiadam się na tematy, o których nic nie wiem.

Terek napisał: A moze to, ze zona Pana Radnego Tomczaka moglaby publikowac tam zdjecia za pieniadze ?


Temat ten w ogóle nie jest mi znany. Z zasady nie wypowiadam się na tematy, o których nic nie wiem.

Terek napisał: To Pan Bajon robi za akwizytora Pana Wlodka czy sponsora ?


Temat ten w ogóle nie jest mi znany. Z zasady nie wypowiadam się na tematy, o których nic nie wiem.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Ławreszuk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ławreszuk.

Odp: Przekupstwo i zastraszanie radnych 2016/01/26 13:11 #23998

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Niech nadal sąd umarza ewidentne sprawy, gdzie jest przekroczone prawo, niech nadal wydaje niesprawiedliwe wyroki i pisze irracjonalne uzasadnienia do nich a będziemy oglądać co raz "ciekawsze" sytuacje i ludzi, mało tego inteligentni, uczciwi ludzie będą musieli się podporządkować oraz milczeć będąc totalnie bezradnym wobec coraz większej krzywdy i patologi. Sąd chyba nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje mają niesprawiedliwe, niepoprawne jeżeli chodzi o prawo wyroki. To jest DUŻE ZIELONE ŚWIATŁO do dalszych zachowań przestępczych, do rozwoju wszelkiej patologii społecznej, jej bezczelności w związku z poczuciem totalnej bezkarności. Mieszkańcy powiatu ile jeszcze będziemy pozwalać na takie zachowania organów sprawiedliwości? Musimy głośno protestować i domagać się wszelkiej pomocy ze strony instytucji kontrolnych, inaczej takie problemy jakich dziś doświadcza już co raz więcej mieszkańców powiatu, nigdy się nie skończą. Ludzie idą do sądu po swoje prawa i sprawiedliwość a tam są dodatkowo krzywdzeni!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): Robert Włodek, Ławreszuk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1