Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Sekretarz Gminy ?! Opinie ... 2009/05/06 12:16 #2246

  • Juliusz Cezar
  • Juliusz Cezar Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam
Ostatnio chciałem załatwić sprawę w Gminie i zostałem potraktowany obcesowo .
Pani wykazała się brakiem wiedzy merytorycznej i kultury osobistej w mojej ocenie.
Czy dotyczy to większej ilości przypadków czy tylko Ja miałem takie "szczęście"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sekretarz Gminy ?! Opinie ... 2009/05/06 16:41 #2250

  • wiola
  • wiola Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ja ostatnio byla w urzedzie miasta jest tak samo odsylali mnie od pokoju do pokoju

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sekretarz Gminy ?! Opinie ... 2009/05/06 19:05 #2252

  • gosc
  • gosc Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Idziesz do przelozonego i "opowidasz swoja historie" jak to nie pomoze to do najwyzszego - burmistrza.
A jak i ten ma jakies obiekcje to wracasz do domu i piszesz pismo do urzedu, potem albo je wysylasz poleconym albo zostawiasz za potwierdzeniem w urzedzie i wtedy na nawet najbzdurniejsze ktos musi odpowiedziec, oczywisce moze tez bzdura.
Urzednikow trzeba wychowywac i przypominac im, ze sa dla NAS a nie odwrotnie, i kiedy oni oraz my, petenci sie do tego przyzwyczaimy nie bedzie podobnych postow na forum jak Wasze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sekretarz Gminy ?! Opinie ... 2009/05/06 19:41 #2255

  • Juliusz Cezar
  • Juliusz Cezar Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tak
Ja oczywiścei popełniłem błąd ponieważ wściekłem się i próbowałem zadzwonić wyżej lecz niewidzialna bariera
mnie dopadła .
Należy powiedzieć DOŚĆ
Władza źle wpłynęła na p. Sekretarz Gminy czas nawyższy zmienić kobietę.
Władza deprawuje małych ludzi.[/b]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sekretarz Gminy ?! Opinie ... 2009/05/07 09:44 #2260

  • Ariel
  • Ariel Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
jestem studentem, jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej , która tematycznie jest związana z naszym miastem, gminą.... poszełem do urzędu zaczerpnąć kilku informacji. Powiem szczerze że zostałęm miło przyjęty, młoda Pani i młody Pan bardzo chętnie udzielili mi informacji, a mało tego widziałem ich zaangażowanie w moją sprawę pomogli mi i to ponad programowo, oprócz informacji o ktróe pytałem, poradzili mi co jeszcze warto zaieścić w mojej pracy, pokierowali do odpowienichkomórek- byłem bardzo zadowolony. Może to był wyjątek- nie wiem, moze chodzi o topże na tych stanowiskach byli akurat młodzi ludzie- pełni zapału i chęci, którzy może chciali pracować właśnie natych stanowiskach a nie jak co niektórzy pracuja bo pracować trzeba. Może czasem ten młody zapał kreatywnośc i świeżość jest ważniejsza niż doświadczenie któego co niektórzy i tak nie potrafią wykorzystać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Sekretarz Gminy ?! Opinie ... 2009/05/07 10:57 #2262

  • lolka
  • lolka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zgadzam się z wypowiedzią wyżej!zazwczaj w takich urzędach młodsi ludzie są milsi, ponieważ mają chęć do pracy i nie zachowują się jakby siedzieli tam za karę w przeciwieństwie do tych starszych.oczywiście nie jest to regułą ale w większości przypadkach potwierdza się to w 90%.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1