Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Ruch Palikota zaprasza 2012/10/30 20:40 #14472

  • Ruch Palikota
  • Ruch Palikota Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ruch Kobiet Ruchu Palikota
ma przyjemność zaprosić Panie na spotkanie,
w którym uczestniczyć będą:

Wanda Nowicka,
Janusz Palikot,
prof. Zbigniew Izdebski

5 listopada (poniedziałek) 2012 r.
godz. 18.00
Zielonogórska „Palmiarnia”, ul. Wrocławska 12 a

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Ruch Palikota. Powód: problem z linkiem do obrazka

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/01 09:10 #14482

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
Znana aborcjonistka Wanda Nowicka przegrała proces cywilny z Joanną Najfeld. Otóż sąd warszawski uznał, że Wanda Nowicka jest na "liście płac" przemysłu aborcyjnego

Nie wiem, czy kobiety dostrzegą bijacą w oczy hipokryzxję Wandy Nowickiej, która przedstawia się jako wojowniczka w interesie kobiet, a tak naprawdę w tle leży kasiora od przemysłu aborcyjnego i farmaceutycznego. Federacja Wandy Nowickiej zabiera agresywnie głos w sprawach antykoncepcji, aborcji i....napędza producentom klientki. Ponieważ Joanna Najfeld powiedziała to głośno - a nikt nie lubi, gdy tajemnice wychodzą na światło dzienne - więc Wanda Nowicka skierowała sprawę do sądu. Sąd jednak przyznał rację pani Joannie Najfeld i to cieszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/01 16:13 #14486

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
i co z tego?
kobiety, do których się odwołujesz prawdopodobnie mają własne rozumki i nikt ich do aborcji czy przeciw aborcji przekonywać nie musi. Wandzie może płacić kto chce, bo z decyzją o aborcji w poszczególnych przypadkach ma on wspólnego tyle co nic.
oddychaj spokojnie i poleruj krzyż.

merkaba napisał: Znana aborcjonistka Wanda Nowicka przegrała proces cywilny z Joanną Najfeld. Otóż sąd warszawski uznał, że Wanda Nowicka jest na "liście płac" przemysłu aborcyjnego

Nie wiem, czy kobiety dostrzegą bijacą w oczy hipokryzxję Wandy Nowickiej, która przedstawia się jako wojowniczka w interesie kobiet, a tak naprawdę w tle leży kasiora od przemysłu aborcyjnego i farmaceutycznego. Federacja Wandy Nowickiej zabiera agresywnie głos w sprawach antykoncepcji, aborcji i....napędza producentom klientki. Ponieważ Joanna Najfeld powiedziała to głośno - a nikt nie lubi, gdy tajemnice wychodzą na światło dzienne - więc Wanda Nowicka skierowała sprawę do sądu. Sąd jednak przyznał rację pani Joannie Najfeld i to cieszy.

Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/02 19:56 #14495

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
i co z tego wynika?jest na ich liscie plac, popiera antykoncepcje, czy to co zlego?madra kobieta. mamy sie rozmnazac jak kroliki?!sady , sadami ale ludzie maja swoj rozum! nie pieprz a mysl!popieram kolege wyzej "POLEROJ SWOJ KRZYZ",

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/02 20:06 #14496

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
jak przeczytalam wypowiedz tej anypani to dym uszami mi poszedl. kurna jakas stara baba nawiedzona i na starosc na kolana do kosciola sunie.aborcja jest w polsce zakazana , z wyjatkami , antykoncepcja jeszcze nie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/05 07:16 #14548

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
A dlaczego tylko panie są zapraszane? Faceci się już nawet do tego nie nadają?!
Merkaba - berecik ci się znowu przekrzywił ! :pinch:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez yon.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/05 13:56 #14553

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
Palikot coraz częściej manifestuje publicznie, że wyznaje doktrynę masonerii. Jego „antyklerykalizm” to również manifestacja ducha Rewolucji Francuskiej tak charakterystycznego dla masonerii rytu francuskiego.


Jeden rząd, jedna armia, jeden system podatkowy (...) jeden prezydent europejski."


Art. 127 KK.
§ 1. Kto, mając na celu POZBAWIENIE NIEPODLEGŁOŚCI, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/06 16:59 #14568

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
kilka zdań wyciętych z kontekstu...

Palikot często gada w takim stylu

jakoś nie zauważyłam konkretnych działań zmierzających ku likwidacji państwowości, tu jest tylko gadka szmatka


byliśmy na tym spotkaniu z narzeczonym


merkaba - wklej tu konkretny link z Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, nie z forum a strony w którym jest mowa by Wanda Nowicka zachęcała do skorzystania z oferty konkretnego producenta leków czy konkretnego lekarza... podaj konkrety zamiast chrzanić

berecik ciśnie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez zajączek.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/07 06:56 #14569

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 527
  • Otrzymane podziękowania: 26
A ja też jestem za swego rodzaju Stanami Zjednoczonymi Europy. To, co mamy teraz to totalny rozpiździaj, w którym każdy , za przeproszeniem, członek ciągnie we własną stronę i kombinuje , jak wyrwać najwięcej bez oglądania się na innych. Skutki? - sytuacja w Grecji czy u innych nierobów. Jak dodamy do tego bałagan prawny Unii plus wewnętrzne bałagany u każdego z członków, to aż dziw, że to wszystko jeszcze się kupy trzyma. Mętne ględzenie o niepodległości i niezależności można sobie darować, bo już od dłuuuugiego czasu nie ma takowej u nas, ani gdziekolwiek indziej - rządzi nami forsa i żadne patriotyzmy nie mają większego znaczenia - a w takim przypadku wolę być rządzony przez jeden, silny i mający pełnię władzy rząd ogólnoeuropejski, niż to, co mamy teraz - zespól administracyjny do wykonywania dyrektyw unijnych i lokalnego szarpania się z permanentnie niezadowolonymi ludźmi , którzy w ostatecznym rozrachunku pozbawieni są tego, o co w prawdziwym Państwie powinno chodzić - o jego opiekę nad własnymi obywatelami. Bo z kolei na to , co stało się na Islandii, liczyć, niestety, nie możemy :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/07 10:34 #14572

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Palikot faktycznie czasem gada głupoty (np. o budowaniu fabryk przez państwo), ale mimo tego jest dla mnie jednym z najbardziej sympatycznych politków w katolandzie. A co do "United States of Europe" też jestem jak najbardziej za. I w sumie mam gdzieś jak będzie się nazywał prezydent, jaka będzie waluta i jaki będzie język urzędowy. Aby tylko tzw. państwo trzymało się ode mnie z daleka i żeby nie trzeba było mieć w domu klęcznika oglądając tv.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/07 11:43 #14574

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
mnie też przekonał, ale żałuję, bo nie robi nic i zaprzepaścił swoją i naszą szansę na normalność. mam niesmak.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/07 17:29 #14578

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
Z zapisów księgowych wynika, iż Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny otrzymała w okresie od 2004 do 2009 r. od firmy G. kwotę 97 600 złotych a od organizacji IPAS w 2005 r. kwotę 37 003,00 złotych, zaś w 2007 r. w wysokości 138 253,25 złotych
Organizacja IPAS jest producentem m. in. aspiratorów Ipas MV A Plus TM oraz kaniuli Ipas EasyGrip, wykorzystywanych w zabiegach przerywania ciąży.
Firma G… jest producentem tabletek antykoncepcyjnych E… które zażyte w ciągu 72 godzin po stosunku płciowym zapobiegają zajściu w ciążę.

Nowicka, mrugając niewinnie oczętami oświadczała, że nie ma nic nagannego w finansowaniu "celów satutowych" jej Federacji z legalnych instytucji i organizacji ...

Jeśli nie ma w tym nic nagannego, w jakim celu wytoczyła proces Joannie Najfeld? Jeśli nie ma w tym nic nagannego, w jakim celu odwoływała się od wyroku? Jeśli nie ma w tym nic złego, po co okłamywała opinię na różnych etapach procesu?

likapost.salon24.pl/386774,apelacja-nowickiej-odrzucona

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/07 18:35 #14579

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
wolę żeby federację sponsorował producent tabletek niż miejscowa parafia, której szef ma dwójkę dzieci.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...
Za tę wiadomość podziękował(a): zajączek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/07 21:33 #14582

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
federacja nie będzie pracowała na twoja emeryturę
ale dzieci szefa tak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ruch Palikota zaprasza 2012/11/08 08:06 #14585

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
może się zdziwisz, ale dzieci proboszcza wypracują mi z tysiąc zł max ( nie jestem prokuratorem ani wojskowym), nie liczę nie emeryturę zus, liczę na siebie i nie ma tu znaczenia czy nikt się od tej pory nie urodzi bo wszystkie kobiety będą żarły escapelle albo wzorowe katoliczki w obawie przed opinią publiczną z odrazą do antykoncepcji zatłuką swoje dzieciory jak w hipolitowie.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...
Za tę wiadomość podziękował(a): zajączek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2