Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kpgo zatrudnił Dyreltor {laówki Wielofunkcyjnej "Nasza Chata" poza konkrsem? 2012/08/15 07:28 #13517

  • Anias121
  • Anias121 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Zapraszam Pana Starosrtę Powiatu Słubickiego o udzielenia informacjo publicznejl co si stało z Ogłoszeniem o naborze pracownika w Placówce Wielofunkcyjnej "Nasza chaia".. Jutro tj. 16.08.2012 r. upływa termin składania aplikacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kpgo zatrudnił Dyreltor {laówki Wielofunkcyjnej "Nasza Chata" poza konkrsem? 2012/08/15 22:46 #13553

  • grabka
  • grabka Avatar
  • Gość
  • Gość
zjadlas literowki.tak nie bardzo wiem o co chodzi. napisz jeszcze raz. na trzezwo

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kpgo zatrudnił Dyreltor {laówki Wielofunkcyjnej "Nasza Chata" poza konkrsem? 2012/08/16 10:06 #13563

  • Anias121
  • Anias121 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Treść tytułu została celowo zmieniona. Komuś bardzo zależalo na ośmieszeniu autora postu. Ciekawa jestem co Redakcja Słubice24 otrzymała w zamian.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kpgo zatrudnił Dyreltor {laówki Wielofunkcyjnej "Nasza Chata" poza konkrsem? 2012/08/16 10:14 #13564

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Anias21, nasza redakcja nie zmieniała w żaden sposób Twojego postu!!! Gdyby coś było zmieniane, to przede wszystkim przy twoim poście byłaby adnotacja o dacie zmiany oraz nazwa użytkownika, który zmieniał treść. Tak działa system forum. Napisaną przez siebie treść możesz sama edytować, pod postem masz przycisk "edytuj".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.
  • Strona:
  • 1